PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przytyć?? Tak z 7 kg?



DaN322
01-03-08, 12:24
Pytam bo mam problem z przybraniem masy. Jestem ektomorfikiem wiec przytyc latwo mi nie jest. Narazie zadnej fotki nie mam. Moge tylko powiedziec, ze mam 14 lat, staz: 5 miechow, wzrost: 163, WAGA:50 KG. Prosze nie zamieszczac szkicow jakis diet, bo i tak w nich nie wytrwam :) Bardziej pomogłyby mi nazwy niskobialkowych gainerow, produktow wysokalorycznych, odzywek carbo itd. itp. Z gory dziekuje i sory, ze nie ma polfontow ale mi sie nie chce ich pisac ;)

johny
01-03-08, 12:26
jak chcesz odzywki to nie ten dzial...ja w twoim wiku bym ci polecil diete,jak chcesz przytyc to musi byc troche wyrzeczen i trzeba ja trzymac

GhosT
01-03-08, 12:28
Bez diety ciężko będzie pomimo tych specyfików które wymieniłeś ...

paweleeekkk
01-03-08, 12:59
Po przeczytaniu tematu i działu w jakim go napisałeś chciałem Cię pochwalić, że piszesz to w dziale "Dieta" a nie w "Odżywki i suplementy".
Po przeczytaniu całego wątku - pochwalenia nie będzie! :D
Najpierw za diete się weź.
Pozdro! :D

FerR
01-03-08, 13:05
jak ja dodałem do swojej diety platki z mlekiem, jajecznice i ryż to po 1,5 miecha przybyło mi 6 kg.
Wiec jedz dużo zdrowego i rośnij ;D

GhosT
01-03-08, 13:36
Owszem bez diety będą jakieś przyrosty przy zażywaniu Carbo, Gainera etc ... Ale będą one o wiele mniejsze niż z udziałem dobrej diety ...
Więc lepiej zabrać się za dietę i dokupić troszkę specyfików niż zużyć stertę tych że środków, wydać dużo kasy i mieć mniejsze przyrosty ;P

Nie będąc pazerny : Kasa to kasa, zawsze sie przydaje $\€ <33 :D

Sliski
01-03-08, 14:13
wydać dużo kasy i mieć mniejsze przyrosty ;P

Nie będąc pazerny : Kasa to kasa, zawsze sie przydaje $\€ <33 :D

ja doszedłem do wniosku że na odżywki mniej wydaję niż na żarcie, np, białko na noc, jeden twaróg to 3zł prawie, na miesiąc 90zł... jeśli białko na noc, np. 40g, daje miesięcznie 1,2kg, Ostrowia kosztuje 70zł-1,8kg, do tego trochę oliwy i tyle...

i wychodzi na to że kupić białko wychodzi taniej i moim zdaniem walory smakowe większe (mimo że z kakaem staram się od razu przełykać bez smakowania to wolę to niż wrzerać codziennie 200g twarogu... i się męczyć parenaśnie minut)

GhosT
01-03-08, 15:45
Jak mówi mój guru Noiser (pzdr ;D ) "lolish"...
Rób co chcesz ... Szczerze mówiąc nic mi do tego ale widać na zdrowiu ci nie zależy bo jestem pewien iż na dłuższa mete ten twaróg będzie zdrowszy niż ta chemia ... Także smacznego ;]

Sliski
01-03-08, 19:18
bez przesady, jedna porcja ostrowi mi organizm zniszczy? nie będę kulturystą, ćwiczę do studiów, czyli jeszcze 1,5 roku, potem nie będę miał chęci i zbytnio okazji... chyba że rekreacyjnie.

a gadanie że nie zależy mi na zdrowiu... to było przegięcie ;]

jak myślisz co gorsze, 40g ostrowi dziennie czy parę fajek, fastfoodow?

chociaż można i tak, że co 3-4 dzien twaróg, chodziło mi tylko o to że osobiście nie dam rady codziennie jeść twarogu...

pablo91prg
01-03-08, 19:55
dio autora: jedz, jedz, jedz i jeszcze raz jedz;D do tego cwicz i jechana

bld
01-03-08, 20:58
przy tej wadze nawet nie musisz sobie zadnej diety rozpisywac. Jedz duzo i czesto tak zeby nie czuc glodu to napewno przytyjesz. Dokup do tego jakis gainerek i bedzie gites.

GhosT
01-03-08, 21:55
Ja tu nie porównuje fajek i fast-fodów do gainerków itp ... Chyba pomyliłeś rozmowy, albo kiepsko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem ...
To co jest naturalne zawsze będzie zdrowsze od chemii ... Może teraz nie odczujesz różnicy ale w wieku 50-60 lat zacznie to wychodzić ...
Rób co chcesz twoje życie ja sie nie wtrącam ... Wyrażam tylko swoje zdanie ...

Sliski
01-03-08, 22:03
luzik :P
dałem porównanie tak jakoś automatycznie :P bo przesada z tym organizmem za x lat. Fakt że trochę na wątrobę idzie, no ale na starość nie będzie to przyczyną połamania mnie... nie chce mi się wierzyć... może jakbym jadł dziennie kilkaset g gainera i ze 100 białka i tak bez przerwy latami to owszem ;]

nie chleję, nie palę, nie jem fast foodów - coś mi się należy od życia ;)

przecież to tylko gainer i białko, coś jak chipsy i inne smakołyki, chyba że się mylę (pomijając śladowe ilośc krety itp bo niektóre gainery mają)

GhosT
01-03-08, 22:08
Wolność wyboru ...

DaN322
03-03-08, 13:38
czyli chlaaaaaac wszystko dopuki nie przytyje? ja tak sprobuje ale jesc duzo nie lubie. natura ektomorfika. jesc to tylko latwo powiedziec...

DaN322
03-03-08, 13:40
tez bym wolal diete niz odzywki no, a z ta watroba to przesada bo to przeciez sproszkowane bialko i weglowodany a nie chemia. taka moja opinia. ale fakt ze kasy szkoda, sprobuje diety ale nie wiem czy wyrtwam

johny
03-03-08, 13:55
jedz duzo to sie zgadza :) ale jak masz budowe ektomorfika to masz zwiekszone zapotzrebowanie na wegle i bialko,wegle to nei trudno dostarczyc do organizmu ale z bialkeim jest gorzej,wiec patrz co jesz

SEBAN
03-03-08, 14:55
Nie możesz przytyć bo pewnie twoja dieta nie pokrywa zapotrzebowania na kalorie jakie musisz dostarczyć,poza tym dochodzi trening,gdzie tez spalasz ileś tam kalorii.To wszystko trzeba uzupełnic z michy!!!.Policz ile ci potrzeba,zobacz co jesz i dodaj troche węgli,zwiększ ilośc posiłków,organizm z czasem się przyzwyczai,sa zobaczysz....Ja teraz mam tak ,że co chwilę bym cos szamał,takiego mam Pacmana......Pozdro!!!!

Paluch
04-03-08, 12:09
dobra dieta to 700zl miesiecznie :P

SEBAN
04-03-08, 15:39
dobra dieta to 700zl miesiecznie :P

Bez przesady please!!!!

Paluch
04-03-08, 17:16
no niestety nie przesadzam... popytaj innych.

a bez niej kolega nie urosnie...

grzesiek2373x6
04-03-08, 17:53
Może przytocz nam taką :smile: No ale taka zabawa czasem może rzeczywiście troche kosztować, choć to też zależy od dotychczasowego odżywiania i przyzwyczajeń.

Paluch
04-03-08, 18:17
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8376&highlight=ile+miesiecznie+wydajecie+na+miche

Sliski
04-03-08, 18:51
a jakbyś nie ćwiczył to byś nic nie jadł rozumiem?

odejmij sobie od tych 700 ze 300-400