PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp Mega Caps 1250



kalet
29-02-08, 18:38
Witam wszystkich.

czytałem forum, i mam mętlik w głowie.

Kupiłem Olimp Mega Caps 1250 , i tam w ulotce pisze, że należy stosować 4 kapsułki bezpośrednio po treningu, a w dni nietreningowe trzeba brać też 4 kapsułki o podobnej porze co w dni treningowe.

Na forum zaś piszecie, że należy brać nawet 2 razy więcej tej kreatyny, bo po 10 gram dziennie.

To jak to jest? Komu ufać, instrukcji producenta, cyz artom na forum? To mój pierwszy cykl.

BeHappy
29-02-08, 19:22
4 tabsy = 5g czyli 2x dziennie po 4 tabsy = 10g dziennie wiec w czym problem ?

Tez zaczynam od poniedzialku cykl na OMc 1250 i osobiscie bede brał
DT 4 tabsy 30 min przed sniadaniem, 4 tabs po silowni
DNT 4 tabs 30 minut przed sniadaniem, 4tabs 8h pozniej na pusty zoladek

jak mowilem sam zaczynam kreatyne wiec wrzuce tu moje pytanie.
Co do tej kreatyny dorzucic ? czytalem ze tauryna jest dobra - tylko co tak naprawde ta tauryna robi ?

kalet
29-02-08, 19:23
No tak, ale sam producent pisze, że nie można przedawkowywać :/

Punisher
29-02-08, 23:00
Śmiało bierz 10g dziennie.
Gdyby wszystko było tak jak piszą producenci, to nikt by nie pytał o dawkowanie na forum. Zawsze lepiej się sptytać.

BeHappy przeczytaj podwieszone o taurynie.

Prezydent_1c
29-02-08, 23:16
Nie nie ... Napisz pierw ile ważysz ? Czy masz diete ? Wiek ? Moderatorów sie nie słucha ;) I pózniej napiszemu ci ile tej kreatynki dla ciebie.

kalet
29-02-08, 23:19
A więc tak :

170 cm wzrostu, 70 kg wagi, lat mam 17.
Dieta, to już jest pojęcie względne, unikam zbędnych tłuszczy czy cukrów, nie jem po żadnych McDonaldach i nie zapycham się czekoladą.

Chodzę do szkoły, także regularne posiłki są prawie niemożliwe.
staram się jeść dużo nabiału, mięsa, warzyw i owoców.
Przed każdą siłką zjadam sobie 2 serki wiejskie.

Prezydent_1c
29-02-08, 23:37
A co do ciebie kolego to ja bym nie brał 10g tylko 8g. 70kg to nie za dużo ... wiec i nie za duzo kreatyny potrzebujesz ...

kalet
01-03-08, 07:50
A jak to rozłożyć dziennie ? 4 g przed treningiem, i 4 gram po treningu ?

Np. 3 tabsy przed treningiem, i 3 tabsy tuż po ?

Damian st-ce
01-03-08, 08:21
Do Olimp Mega Caps 1250 proponuje D-Ribose firmy Olipm. Wchłanianie kreatyny szacuje sie wtedy na ok 99 %. Jest droższa od Tauryny ale chyba lepsza :)
+
Chciałem sie jeszcze przy okazji was o cos zapytac. W tamtym roku brałem kreatynke w połowie listopada i w grudniu. Rano gdy wstawałem rece trzesły mi sie jak staremu alkoholikowi :) Pozniej gdzies na necie przeczytałem, ze to jest jeden z negatywnych skutkow brania Kreatyny. Czy zdażyło sie cos takiego komus?? Czy to ze mna jest cos nie tak?? Dodam jeszcze ze brałem OMC 1250 i do tego jeszcze ta D-Ribose. Odrazu mowie ze nie przedawkowałem.

Prezydent_1c
01-03-08, 11:40
Ryboza to moim zdaniem lipa... Jak ma ktoś duzo pieniędzy to niech kupuje ale ja nie polecam. Lepiej kupić tauryny więcej i lepsza krete... A co do dawkowania to może być albo tak jak napisałeś albo 4g przed śniadaniem i 4g po treningu. (więcej osób wybiera 2 opcje)