PDA

Zobacz pełną wersję : Universal Creatine + Shock Therapy



toxic
29-02-08, 17:34
Siemka mam 16 lat staz okolo pol roku ponad masa 71 kg na 185 wzrostu *(bardzo malo) chcialbym sie dowiedziec jak dawkowac ta kreatynke tak zeby bylo dobrze :) i tez shocka.. z gory dzieki na dole podaje linki tylko ze shocka mam inny smak :)

http://www.allegro.pl/item318117432_universal_kreatyna_500g_prosto_z_usa _wysylka_free.html
http://www.allegro.pl/item319532399_shock_therapy_1008g_booster_przedtre ningowy_50porc.html
A i chcialbym dodac jeszcze jak ktos bral jakąś z tych odzywek wypowiedzenia sie jak dziala i ewentualnie co robic :)

pablo91prg
29-02-08, 17:40
shocka odłóz, podaj wczesniejsze cykle i podstawowe pytanie, masz diete?

toxic
29-02-08, 17:43
To jest moj pierwszy cykl dlatego tez wzialem sobie monohydrant... dieta hmm wcinam ciagle ryz... trudno mi jest systematycznie posilki bo rano na 8 do szkoly i o 16 wracam :) musial bym cos jesc w szkole znaczy jem ale co np,paczki , kanpki :P

Staram sie teraz na cykl jesc jak najwiecej rano twarozek jakis po polodniu po szkole ryż + kurczak albo jakis sos.. mysle jak by do szkoly brac sobie takie pudelko teramlne i ryz czy cos sobie zamiescic.. co o tym myslicie? ( sory za 2 odpowiedzi*)**

pablo91prg
29-02-08, 17:48
Dlatego tego shocka najlepiej odłoz lub odsprzedaj, kreatyne skoro sie uparłeś to wez. Co do diety, to nie wiem co to za problem, troche samozaparcia i da rade wszystko. Pakujesz z rana sniadanko(np. owsianke), potem do szkoły zabierasz kurczka i ryz i jesz( nie wazne ze glupio sie czujesz;P) , drugi posiłek w szkole= gainer wracasz do domu i tam juz nie ma problemu.

toxic
29-02-08, 17:50
Nom i chyba tak zrobie.. rano owsianka albo twarozek zeby bylo dla odmiany i w szkole ryz.. ( nie czuje sie glupio , mamy stolowke :D) i w domku to juz obiadek czy cos :P
A dlaczego mowiesz ze bez shocka? o ile wiem to jest na ozezwienie przed treningiem tak?

pablo91prg
29-02-08, 17:56
za mały staz masz zeby brac boostery, to jest wtedy kiedy juz wszystko zjadłes co na sklepowych półkach ;P i takbedziesz miał narazie niezła pompe na kretce z rana jedz owsianke badz inne produkty wysokoweglowodanowe, wieczorem samo białko. Krete chyba wiesz jak stosowac?

toxic
29-02-08, 17:59
nom wlasnie nie wiem , zeby mnie dobrze poczesalo podajcie moze jakies dawkowanie albo cos.. bo mowie to jest pierwsza kreta jaka biore xD ^^

pablo91prg
29-02-08, 18:02
DT
5 g rano na czczo
5g po treningu

DNT
5g rano na czczo
5 g po południu ok 8h po 1 porcji

toxic
04-03-08, 23:40
Czytalem w instrukcji na jakies strone zeby brac 20g na wchlanianie przez pierwsze 5 dni :O o co chodzi i jak to brac?

Toomekk6
05-03-08, 08:47
przeczytałeś o fazie nasycenia:) Przytaj to http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=198 <= to jest właśnie ta faza nasycenia:)

chyba żadko kto stosuje faze nasycenia :P

toxic
05-03-08, 14:35
Dzieki za pomoc i dalem sogusia. mam inne pytanie... pisze na opakowaniu ze 5 gram to lyzeczka od herbaty.. ale jaka czubata czy plaska? - przeciez rozne sa te lyzeczki xD dla pewnosci nasypalem sobie wieksza taka.. bo bez miernika to dziwne.. :/ a jak zarzywacie kreatyne? sypiecie do szklanki i wody, soku ? czy do buzi i popijacie wodą , sokiem owocowym?

A i jeszcze jedno czy np rano jak bede bral kreatyne to moge zjesc cos z tluszczem? czy to szkodzi ? a po treningu? i wogole powiedzcie :D czytajcie tez u gory ^ wyzej post aaa i jeszecze mozna pic wode gazowana albo napoje? wogole podczas cyklu ..( piszcie czego nei wolno ^^)

Toomekk6
05-03-08, 18:51
jak z tymi łyżeczkami to Ci nie powiem bo jeszcze nic nigdy nie brałem:)
z rana weź te 5 gram krety odczekaj 20-30 minut i potem zjedz śniadanko, tłuszcz (ten zdrowy) nie powinien zaszkodzić;p po treningu bierzesz też 5 gram krety a po ok pół godziny albo więcej jesz posiłek. Najlepiej pić wode niegazowaną ona jest najzdrowsza. Ja bym unikał napojów gazowanych- nie są zbyt zdrowe. podczas cyklu stosuj dietę. Niektórzy mówią żeby unikać kawy ale nie wiem czy to do końca prawda.

A kreatyne normalnie rozpuszczasz w wodzie i pijesz, najlepiej niegazowanej. A wiesz jak brać w DNT i DT?

toxic
05-03-08, 19:33
wiem , wiem ale mozesz napiac

Toomekk6
05-03-08, 20:07
DT - Dni Treningowe
pierwa porcja z rana na czczo 5 gram po pół godziny śniadanko
druga porcja po treningu 5 gram

DNT - Dni Nie Treningowe
pierwa porcja z rana na czczo 5 gram po pół godziny śniadanko
druga porcja 8 godzin po pierwszej porcji najlepiej na czczo ( tzn żeby troche czasu nie jeść przed spożyciem krety ponieważ będzie lepsze wchłanianie) a tego SOGa to komu miałeś dać? mi? jakoś nic nie dostałem:)
pozdro

No i jeszcze dużo wody pić ponieważ to monohydrat:)


w DNT druga porcja to też ok 5 gram. Wszystkie porcje po 5 gram

Punisher
05-03-08, 21:35
a tego SOGa to komu miałeś dać? mi? jakoś nic nie dostałem
Jakbyś pisał post pod postem to by się SOG zachował, a że musiałem edytować posty to zniknął :)

Toomekk6
05-03-08, 21:44
luzik. sorki ale jakoś tak wyszło:(










Punisher: "Spoko :p"

Prezydent_1c
05-03-08, 21:56
Zajrzyj do działu nowinki i będziesz miał ostatnie badania na temat dawkowania kreatyny. Swoją drogą b.dobry artykuł tam jest.