PDA

Zobacz pełną wersję : ZMA czy Tribulon?



Gutek912
29-02-08, 06:49
Co lepsze ZMA czy Tribulon?? (i czym się od siebie różnią) I czy można to brać z kreatyną?

Doktor
29-02-08, 11:46
TriBulon to skoncentrowany ekstrakt zioła Tribulus Terrestris, które w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję hormonu anabolicznego - testosteronu. Testosteron może wpływać na rozwój siły, masy mięśniowej, szybszą regenerację potreningową, a także efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej.
W celu osiągnięcia trwałych efektów możesz łączyć w jednym cyklu z: kreatyną, gainerem, aminokwasami, hmb, lub białkiem

ZMA ANABOLIC jest naukowo zaprojektowanym połączeniem molekuł cynku i magnezu w obecności kwasu aspartamowego oraz witaminy B6. Zjonizowane formy tych pierwiastków mają wpływ na produkcję hormonów anabolicznych, w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych preparatów, zawierająch zwykły cynk i magnez. Wpływając na tempo przemiany androstendionu, ZMA w naturalny i bezpieczny sposób podnosi poziom naturalnego testosteronu. Działa w ten sposób korzystnie na wiele reakcji zachodzących w organizmie mężczyzny. Odpowiedni poziom testosteronu zapobiega wydzielaniu koryzolu - hormonu katabolicznego, powodującego spadek masy i siły mięśniowej w wyniku rozpadu białek. ZMA poprawia jakość snu, pogłębiając pierwszą, Możesz łączyć w jednym cyklu z: kreatyną, gainerem, aminokwasami, hmb, lub białkiem
Ja bym byl bardziej za Tribulonem

Symu
29-02-08, 14:34
tribulon to ziolka tribulus, a ZMA to mineraly. Można brac z kreatyna. Ogolnie ziolka typu tribulus radzilbym brac razem z ZMA jesli chcemy jakis efektow. Czesto niedobory cynku moga zniweczyc dzialanie boosterow testo.

Gutek912
01-03-08, 10:10
A jak bym się zdecydował na ZMA i Tribulon to jak to razem dawkować??
Aha i napiszcie jeszcze czy pomiędzy ZMA a ZMB z olimpu jest jakaś różnica w jakości?? Bo w cenie troszkę jest...
Czekam na odpowiedź :)

Prezydent_1c
01-03-08, 11:36
Kurde ... Sprawdz sobie skład ZMA'y. Kosztuje ona dużo a można zrobic sobie to samo za grosze w aptece. Idz do apteki kup sobie Cynk, Magnez i b6 i będziesz miał to samo za o wiele niższą cene. I będzie wtedy hais na wszystko.

Punisher
01-03-08, 13:33
Oj to nie jest tak jak mówisz Prezydent_1c.

Symu
01-03-08, 14:55
MZB olimpa spokojnie możesz wciągać to jest to samo. Jak przeliczysz to cena wychodzi podobna do aptecznego ZMA wiec nie ma co kombinowac. Bierzesz je przed snem.

Tribulon jak producent zaleca bierz bo sam przynam sie ze nie mam z tym doswiadzcenia.

Gutek912
01-03-08, 15:38
Dobra dzięki wszystkim za odpowiedź :)

Prezydent_1c
01-03-08, 16:48
To jest to samo :D Inaczej by ich zamkneli ;) A cena aptecznego (w moim mieście) wychodzi taka sama jak Olimp'a z tą tylko różnicą że aptecznego mam dokładnie 2 razy więcej :D

tom
01-03-08, 17:03
napewno nie w tych samych proporcjach...

Symu
01-03-08, 17:45
Prezydent tylko wlasnie policz proporcje. filomagu musialbys brac 10 sztuk, a zincas forte 1 żeby miec dawke jak w ZMA, a wtedy wychodzi ci tez duzo dawka B6 :) .

mocnyblog
01-03-08, 20:13
tribuactive B6 activlab polecam , cynk magnez B6 - juz sa wrzucone i nie ma potrzeby dokupowac ZMA

Prezydent_1c
02-03-08, 08:16
Ja mam wage ;) A to 2x więcej wyszło w przeliczeniu na dawki oczywiście.

Gutek912
02-03-08, 11:14
mocnyblog dzięki za radę skorzystam ;D

A co do tych aptecznych to właśnie też mi się jakoś z tymi proporcjami bawić nie chce... już wolałbym dopłacić...

A są jeszcze jakieś tribulusy zawierające cynk, magnez i B6 z jakiejś bardziej znanej firmy?? By ja kupuję w internetowym sklepie z odżywkami i nie mają takiej firmy.

Aha i czy jakbym kupił Tribulona + minerały (zwykłe, nie chelaty) czy by nie wyszło na to samo co przy zakupie Tribilona + ZMA??

Symu
02-03-08, 18:10
ZMA ogolnie lepiej sie wchlania niz zwykle mineraly i mozna to odczuc.


Vitalmax chyba ma takiego TT tylko nie wiem w jakiej formie sa tam mineraly, ale jest tani wiec mozna sprobowac

Gutek912
03-03-08, 20:50
No ale rzeczywiście drogi nie jest 45 zeta za 100capsów po 2 dziennie. Chyba się na to zdecyduję i zobaczę ile warte :P