PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy cykl



Mieczu93
28-02-08, 21:36
Niedługo planuję swój pierwszy cykl na kreatynie. I oto mam takie pytanie. Którą kreatynę wybrać? Zielone mono z vitala, olimp mega caps, a może coś droższego np. z universala? A może creapure? Kompletnie nie wiem. Poradźcie mi na której kreatynie najlepiej pójdzie mi masa. Oczywiście do kreatyny planuję dać gainera, i tu też pytanie, mass xxl czy vitalmax 1? I może przyda się coś jeszcze, może aminokwasy? Proszę o porade ;)

Punisher
28-02-08, 22:15
Dla mnie jesteś za młody na kreatynę, przemyślałeś to dokładnie?
Za rok najwcześniej.
Kup sobie gainera i jedziesz, na lepiej ci to wyjdzie.

Mieczu93
28-02-08, 22:36
ja nie mówie że teraz bym brał, ale tak gdzieś za 2-3 miesiące. Za rok? hmmm... Teraz kupię gainera tak jak mówisz, zobacze jak będzie szło. Ale z tego co sie doczytałem to nie ma żadnych skutków ubocznych po krecie.
A no i jakiego gainera? mass xxl czy vitalmax 1?

vinq
28-02-08, 22:39
a chcesz robic mase? czy chcesz zeby Ci sila poszla? ;> ja bym wybral chyba vitalmaxa ale to jest twoj wybor ;)

Symu
28-02-08, 22:59
Ja jak sprobowalem creapure to innych juz nie ruszam, troche wiecej placisz a widac roznice.

Mieczu poczekaj z ta kreta bo póki co masz naturalny potencjal (rosniesz).

Mieczu93
28-02-08, 23:05
zależy mi na masie. Chyba właśnie wybiore tego gainera vitalmax 1 bo się bardziej opłaca.
Dobra, poczekam jeszcze troche. ;) dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Sliski
29-02-08, 15:07
Ja jak sprobowalem creapure to innych juz nie ruszam, troche wiecej placisz a widac roznice.


zieloną z vitalmaxa też brałeś? w porównaniu z jaką widać różnicę?

Symu
29-02-08, 20:02
bralem vitala, megabola , creapure kaizena i universala. vitala i megabola oceniam na tym samym poziomie, a kaizena i uni o oczko wyzej. Przy creapure mniejsza retencja, jakby szybsze nasycenie (o ile przy tych wczesniejszych tak 3-4 tydzien widzialem najlepsze efekty tu bylo 2-3), wiekszy skok masy, siły nie wiem bo akurat wtedy to mnie średnio interesowalo.


Pozatym masz pewnosc ze najczystsza z mozilwych kreatyn (niezanieczyszczona) :)

toxic
01-03-08, 10:55
Jak dla mnie masz teraz chyba 14 latek?
zostaw kreatynke i pakuj sobie powli puki rosniesz duzo wcinaj jakas dietke zrob :) a nie szprycowac sie jak juz Ci nie bedzie wchodzic samoczynnie nic to dopiero jak bedzies zmial jakies 16 ,17 lat :P

Mieczu93
01-03-08, 12:40
no już prawie 15 latek. ;) Zrobie tak jak mówicie. Wezmę teraz jakiegoś gainerka, ewentualnie połącze z białkiem, witaminki. Zobacze jak będzie szło.

Punisher
01-03-08, 13:39
Młody wiek, w tym wieku uwież mi - nie warto inwestować w siebie, gdy twój organizm wzrasta naturalnie. Ale witaminy powinieneś dostarczaj w zwiększonej ilości przez cały czas !