PDA

Zobacz pełną wersję : !!!!Prosze o Pomoc!!!!



Bokser
16-07-06, 18:40
Witam mam 16 lat i chce zaczac cwiczyc na silowni a najbardziej mi zalezy zeby schudnac poniewaz mam 16 lat a waze 84 kg i jak cwiczyc zeby przerobic najbardziej mi zalezy na brzuchu,klacie,nogach z gory dzieki za info i jak by mi ktos polecic jakas diete dobra jak dla mnie i moi wiek to bym byl wdzieczny. POZDRO

degustator
16-07-06, 20:07
jeszcze podaj wzrost :D jesli wczesniej nie cwiczyles to trening obowdowy 2-3 razy w tygodniu przez 3 tygodnie potem trening redukcyjny. do tego areoby. diete sam musisz ulozyc. na forum jest napisane jak to zrobic. dokladne treningi opisane na forum tez sa...

Bokser
16-07-06, 20:51
wzrost 176.. wczesniej cwiczylem ale tak ze n powaznie ze 2 miechy a potem juz coraz mniej i chcialbym zeby po wakajach byly jakies efekty juz ale ja wiem ze to nie tak szybko wiec teraz chce cwiczyc dlugo juz a nie sezonowo;]

[ Dodano: 2006-07-16, 19:54 ]
i jak bys mogl mi napisac jeszcze dokladnie jak przeprowadzic trening redukcyjny i ten obwodowy z gory dzieki za pomoc;]

degustator
16-07-06, 21:37
obwodowy trening poega na tym ze cwiczysz wszystkiepartie na kazdym treningu. skoro juz cwiczyles to mozesz obowodwo ciwczyc powiedzmy 2 tygonie. po tym czasie musisz podzielic partie ciala na dni trenowane. wtedy na kazda partie robisz po ok 4 seriie po ok 20 powtorzen w danym cwiczeniu. do tego proponuje areoby i diete niskotluszczowa. ogranicz jedzenie produktow zawierajacych weglowodany po godzinie 16. masz w;lasna silownei czy gdzies chodzisz?? jaki masz sprzet do dyspozycji

Bokser
16-07-06, 21:57
Mam swoia silownie do dyspozycji mam Atlas , laweczke i hantelki. I powiedz mi czy powinienem brac jakies odzywki jak tak to jakie .

[ Dodano: 2006-07-16, 21:10 ]
wlasnie okolo 22 dzis ide na silownie i jak bys mogl to powiedz i co powinienem dzis robic jakim ciezarem dzis zaczynam wlasnie ide 1 raz;]

degustator
16-07-06, 22:13
mysle ze na poczatek dobra dieta wystarczy. a jesli masz kase to mozesz pomyslec nad czym z tej listy http://sklep.pakernia.pl/index.php?cPath=50&osCsid=bcy38nD5wmC22udzYrc1u1

Bokser
16-07-06, 22:15
ok dzieki wielkie jak by cos to bede pisal. dobrze ze ktos taki jak ty pomoze Pozdro:]