PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem z treningiem i zastałem się z ciężarem



Ladny
27-02-08, 22:24
Mam 17 lat i ważę 65 kg , ćwiczę już ponad 6 miesięcy mam problem tego typu że od 2 miesięcy nie jestem w stanie podnieść więcej na klatkę niż 55-60kg na serię i co do innych ćwiczeń też się zastałem. Nie biorę żadnych odżywek ( może trzeba zacząć ? ) lub mam zły trening a oto on : Trening jest rozpisany na 2 dni ( ja chodzę 3 razy w tyg) więc robie na przemian raz jeden raz drugi. Jest ktoś w stanie mi pomóc ??
I DZIEŃ

KLATKA
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 x 8-10
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4-5 dziurka 4 x 8-10
Ściąganie ramion na maszynie 4 x 8-10


BARKI
Wyciskanie na maszynie w siadzie 4 x 8-10
Wznosy sztangielek bokiem 4 x 8-10
Podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3 x 8-10


BICEPS
Uginanie ramion ze sztanga 3 x 8-10
Uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej 3 x 8-10
Uginanie ramion na modlitewniku 3 x 8-10


BRZUCH
dolny i górny 3 x na urządzeniu

II DZIEŃ

MOTYL
Podciąganie się na drążku 6 + do zmęczenia
Przyciąganie drążka do karku na maszynie 4 x 8-10]
Wiosłowanie na wyciągu dolnym 4 x 8-10
Ławka rzymska 4 x 8-10


TRICEPS
Prostowanie przedramion na wyciągu 3 x 8-10
Prostowanie przedramion na wyciągu zza głowy 3 x 8-10
Prostowanie przedramion ze sztangą od czoła 3 x 8-10


NOGI
2 ćwiczenia na maszynie (3 serie na ćwiczenie )

BRZUCH
dolny i górny 3 x na urządzeniu

los0
27-02-08, 23:20
Człowieku skad wytrzasnales ten trening? To ze chodzisz 3 razy a powinienes dwa, to chcesz mi powiedziec ze np robisz taki trening klatki 2 razy w tygodniu i barkow? Masz maly staz i polecam Ci podstawowy trening dla poczatkujacych, a nie łapiesz sie za czyjes ułożone pod siebie treningi... Takie grupy miesniowe jak klatka czy barki nie cwiczy sie wiecej niz raz w tygodniu, no chyba ze masz odpowiedni staz i nadrabiasz dysproporcje.
Radze Ci tak. Zrób sobie przynajmniej tydzien przerwy (mozliwe ze zastuj siły jest spowodowany przetrenowaniem), po przerwie zacznij jechac nowym treningiem, wybierz sobie z podwieszonych. Jeżeli masz braki w diecie, ciezko Ci uzupelniac podczas dnia wegle dokup gainera, tani podstawowy gainer to Mass xxl. Pozdr

Ladny
28-02-08, 16:19
Człowieku skad wytrzasnales ten trening? To ze chodzisz 3 razy a powinienes dwa, to chcesz mi powiedziec ze np robisz taki trening klatki 2 razy w tygodniu i barkow? Masz maly staz i polecam Ci podstawowy trening dla poczatkujacych, a nie łapiesz sie za czyjes ułożone pod siebie treningi... Takie grupy miesniowe jak klatka czy barki nie cwiczy sie wiecej niz raz w tygodniu, no chyba ze masz odpowiedni staz i nadrabiasz dysproporcje.
Radze Ci tak. Zrób sobie przynajmniej tydzien przerwy (mozliwe ze zastuj siły jest spowodowany przetrenowaniem), po przerwie zacznij jechac nowym treningiem, wybierz sobie z podwieszonych. Jeżeli masz braki w diecie, ciezko Ci uzupelniac podczas dnia wegle dokup gainera, tani podstawowy gainer to Mass xxl. Pozdr Ja nie łapie się za czyjś trening tylko taki został mi ułożony przez faceta (trenera) a starz to na siłce tylko 6 miechów a tak ćwiczę koło 3 lat

Ikar
28-02-08, 16:49
widze ganielnego masz trenera... n/c
zrob sobie nowy trening lub wybierz z podwieszonych, zrob tydzien przerwy w sumie wszystko napisal przedmowca jezeli za miecha nic nie ruszy to kup kreatyne vitala zielonego

Damian st-ce
28-02-08, 16:55
LosO ma racje. Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest przetrenowanie. Trening jest kiepski, nie jest dla Ciebie. 6 miesiecy to za mało na tak wyczerpujący plan treningowy. Po swoich doświadczeniach moge stwierdzic, ze przerwa nawet dwu tygodniowa przyniesie świetne rezultaty. Odpoczywaj...

slim shady
28-02-08, 17:27
6 miesięcy jedziesz na tym samym planie?? co jakiś czas mógłbyś go zmienic,

Ikar
28-02-08, 17:39
zapewne obiegowki tez nie miales bo trener zapomnial powiedziec :D