PDA

Zobacz pełną wersję : trening na rzeźbe



adin
16-07-06, 14:46
ćwicze na zasadzie 3 dni treningu i dzień przerwy. robie superserie czyli tak jakby jedna seria składała sie z dwóch ćwiczeń. przerwy staram sie robic jak najkrótsze. stosuje diete wysoko biłkowa czyli jajka, twarozek półtłusty, serek wiejski,ryby,mieso i około 4-5 litrów płynów( staram sie ak najmniej pozostałych rzeczy jesc) . Przred kazdym treningiem robie brzuch

1 dzien klatka i triceps

I. wyciskanie sztangi w lezeniu na płaskiej 5*12 oraz unoszenie hantelki za głowa 5*8
II. wyciskanie hantelek w lezeniu na płaskiej 5*12 oraz cwiczenie na wyciagu 5*8
III.wyciskanie sztangi w lezeniu na skosnej 5*12 oraz cwiczenie na wyciagu 5*8
IV.wyciskanie hantelek w lezeniu na płaskiej 5*12

2 dzien plecy i barki

I. wyciskanie sztangi zza karku i przed głowa 5*8 o kazdej strnie oraz wyciskanie hantelek na siedzaco 5*8
II.wznoszy hantelek przodem 5*8 i wznosy szatngi przeodem 5*8
III.unoszenie hantelek bokiem w góre 5*8 oraz podciaganie sztangi do klatki 5*8
IV. podciaganie hantli w opadzie tułowia 5*8 oraz podciaganie konca sztangi do klatki w opadzie 5*8

3 dzien klatka i biceps

I. wyciskanie sztangi w lezeniu na płaskiej 5*12 oraz wznosy hantli 5*8
II. wyciskanie hantelek w lezeniu na płaskiej 5*12 oraz wznocy sztangi 5*8
III.wyciskanie sztangi w lezeniu na skosnej 5*12 oraz wznosy hantli o kolano 5*8
IV.wyciskanie hantelek w lezeniu na płaskiej 5*12


fajnie by było gdyby ktos to poprawił bo pewnie pare błedów jest. odrazu widac ze najbardziej na klatce mi zalezy:). w nastepnym miesiacu zamierzam kupic jakies białko i spalacz tłuszczu. jakie polecacie?

sławo
16-07-06, 20:08
proponowałby dowiedzieć się co to są super serie

poza tym mógłbyś robić normalny trening na masę poparty odpowiednią ilością aerobów i rzeżbę miałbyś lepszą bo o to chyba chodzi w tym treningu

degustator
16-07-06, 20:09
http://sklep.pakernia.pl/information.php?osCsid=AyRnHQr2gtFjxx4J81Fmx2&info_id=17

Mattt
17-07-06, 00:06
no ja na twoim miejscu rozbił bym sobie trening na 5 lub nawet na 6 dni, dodał do tego aeroby i nie robiłbym super serii( zamiast rzeźby nabawisz się jeszcze kontuzji i popalisz sobie mięśnie i tak już robisz dużo serii i powtórzeń) jeżeli masz zamiar kupić sobie jakiś spalacz tłuszczu to kup sobie L-karnityne :mrgreen:

degustator
17-07-06, 00:07
jak bedzie umiejetnie robil cwiczenia to nei popali...

Mattt
17-07-06, 00:12
tak masz racje ale nie nigdy nie słyszałem jeszcze aby przy treningu na mase stosować super serie( aby je wykonac poprawnie trzeba być nie lada wytrzymały) dlatego ja bym sobie odpuścił rzeźba rzeźbą ale jak się czegoś nabawi to nie bedzie miał lekko

adin
17-07-06, 00:43
cwicze tak juz z miesiac i jak narazie luzik. powoli to wdrazałem wiec organizm jest przyzwyczajony. biceps rosnie brzuszek spada wiec chyba jest dobrze. a jesli chodzi o mase, to juz na nia cwiczyłęm teraz czas to ładnie wyrzeźbic. L-karnityne brałem i na mnie to nie działa, biegajac 2-3 razy w tygodniu po 20-30 minut schudłem moze z 2-3 kg. wiec tak jakbym jej nie brał. zreszta odzywiam sie teraz wysoko białkowo wiec nie miał bym z czego tej masy robic

degustator
17-07-06, 12:14
jesli nie robil superserii wczesniej to bedzie szok dla jego miesni i zaczna rosnac... kolega z silowni centymetr zrobil w 1,5 miesiaca