PDA

Zobacz pełną wersję : Planuję kupić Horse Power.



blazjus7
27-02-08, 20:03
Witam.
Planuje zakup Horse Power'a i bardzo prosiłbym o jakąś podpowiedź, co mógłbym brac do tego. Mam 19lat, 182cm, 80kg, jestem dosc szczuply, cwicze lacznie jakies 2 lata, bralem juz nitrobolon i efekty byly zadowalające jednak slyszalem ze horse power jest rownie dobry a nawet lepszy. Zalezy mi na przyroscie czystej masy miesniowej i sile, w domu mam jeszcze kilka odzywek: HMB Vital Max'a, gainera ULTIMATE NUTRITION, aminokwasy UNIVERSAL'A i glutamine Olimpu i prosiłbym o radę które z tych odzywek mogłbym brać w cyklu razem z Horse Power'em.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

NIKOLIS 168
27-02-08, 20:53
Dobry masz zestawik w szafie;) Cięzko tu wybrac lecz najlepiej stacki bierze sie z bialkiem albo aminokwasami wiec smiało dorzuc glutamine i reszte amin!!! Jeśli nie masz białka to możesz stosowac gainerka:)

Punisher
27-02-08, 21:01
Czy gainer czy białko to kwestia indywidualna, ale wiadomo, że białko jest ważne i jak nie z odżywki to z diety dostarczać dużo.
Możesz wszystko brać naraz, to nie robi problemu.
Co do hmb czy jest sens to nie wiem(w ogóle).

NIKOLIS 168
27-02-08, 21:07
HMB daje efekty ale przy długim stosowaniu... moj kumpel brał przez 10tygodni przez 5 z białkiem 5 z Bcaa to mu cos dało siła cos skoczyła(nawet znacząco) ogólnie poprawa definicji i lekki wzrost czystej masy przy jednoczesnej redukcji;] Był zadowolony ale kasy wydał duzo:)