PDA

Zobacz pełną wersję : Trening



Shed
27-02-08, 10:38
Planuję 'trening' na spalenie tłuszczu i mam takie pytanie czy coś takiego może wypalić
PONIEDZiAŁEK-siłownia(ogólnorozwojówka ze wskazaniem na klatke)
WTOREK-trening Muay Thai(jest tu od zbója ćwiczeń aerobowych trwających od 30 do 60minut łącznie)
ŚRODA-trening w domu(jakieś brzuszki itp. itd.)
CZWARTEK-Muay Thai
PIĄTEK-siłownia(jak w poniedziałek)

Niestety nie mam czasu na regularne posiłki ,ale zaplanowałem coś takiego:
ŚNIADANIE-1kromka chleba razowego
W DNI W KTÓRYCH CHODZĘ NA SIŁOWNIE-1 podwójna kanapka przed treningiem(razowiec)
Po treningu obiad.
Kolacji nie chcę jeść ,bo pewnie przydarzyły by się jakieś węgle. Z góry thx:) Pzdr

Mariusek44
27-02-08, 11:41
Pewnie, że wypali. Liczą się chęci i nie obijanie się przed kompem. Mam podobnie jak Ty. Na siłownie chodzę dwa razy w tygodniu. I tak jak napisałeś Ty chodzisz nz treningi Muay Thai- rewelacja. Treningi sztuki walki są debeściarskie. Ja trenuje kick boxing- po takim treningu nie mam siły na nic:)
Dobrze jakbyś do twojej rospiski dorzucił basen, bo jak pewnie wiesz basen uczy oddychania podczas ciężkich ćwiczeń. A pozatym rewelacyjnie pali tłuszcz. Przynajmniej raz w tygodniu po siłowni odwiedź basen- naprawde jest super. Ale pamiętaj o odpoczynku. W taki dzieź co odpoczywasz najlepiej jest zrobić delikatny rozruch chodzi mi o bieganie. Takie wiesz lajcikowe. Pozdrawiam

Shed
27-02-08, 13:34
Jak zrobi się cieplej to zamierzam jeszcze do szkoły rowerem jeździć(10km w jedną stronę). Co do basenu to trenowałem pływanie jakieś 5lat i trochę się znudziło. Poza tym wstydzę się rozebrać na basenie więc raczej nie.(czyt. tłuszczu)

Mariusek44
27-02-08, 14:24
Troche źle podchodzisz do sprawy. Na basen nie pójdziesz bo się wstydzisz?????? W wakacje przejedź się nad morze i zobaczysz, że 98% mężczyzn jest otyłych, albo ma efekt tzw. jojo. Żeby wszystko grało trzeba być systematycznym.

Paluch
27-02-08, 14:54
dieta kuleuje....

Shed
27-02-08, 15:03
dieta kuleuje....
Tak, wiem, ale niestety nie da rady jeść systematycznie dużo razy w małych ilościach :(

Paluch
27-02-08, 15:38
wszystko da rady, trzeba tylko bardziej chciec

Mariusek44
28-02-08, 08:05
żeby osiągnąć jakieś wyniki , nawet troszke widoczny efekt- trzeba tego chcieć. Zgadzam się z Tobą Paluch. Dieta jest tak samo ważna jak systematyczne ćwiczenia.