PDA

Zobacz pełną wersję : tren na mase..a potem?



duaii W
25-02-08, 16:38
Aktualnie trenuje na mase.. Pewnego dnia dojdzie do tego, ze bede zadowolony ze swojej wagi i wtedy zaczne trenowac na rzezbe, wiecej aerobow zeby spalic brzuch.. moje moje pytanie bardziej tyczy sie aerobow:

czy biegajac z niewielka czestotliwoscia 130bpm tmax - bo przy takiej podobno spala sie najwiecej tluszczu, mniej glikogenu, pozbede sie tluszczu i nic wiecej? Czy dojdzie do tego ze wroce do swojej wagi sprzed rozpoczecia trenigngu, diety na mase? Troche mnie to trapii, czy np miesnie klatki ktore mi sie aktualnie fajnie powiekszaja, jesli w dodatku je wyrzezbie, czy nie zaczna sie pomniejszac w efekcie aerobow? Spala sie tylko tluszcz? Czy ogolnie "caly czlowiek" sie kurczy?! :) Jak to jest Koledzy? Chyba czlowiek nie maleje ogolnie caly, bo jaki by to wszystko mialo sens, nie? Ja tak rozumuje..

Paton
25-02-08, 17:43
Strata obwodow jest nieznaczna spada jedynie ta miara ktora tworzyła woda i tluszcz, miesnie znacznie poprawia swoj kształt oraz twardosc.

duaii W
25-02-08, 18:58
O dzieki, spoko :))

duaii W
26-02-08, 17:36
Moze jeszcze ktos sie wypowie? =P

PuaPAj
26-02-08, 20:47
No tak jak pisze paton jest podczas dobrze rozegranego treningu na rzezbe-jesli np kompletnie zrezygnujesz z silowni i postanowisz biegac tylko po parku to wiadomo ze wiele Ci zejdzie zarowno z tkanki tluszczowej jak i miesniowej. Za to przy polaczeniu treningu silowego na rzezbe (ze zwiekszona iloscia powtorzen w seriach) z aerobami, z odpowiednia dieta bogata w produkty wysokobialkowe i ze zmniejszona iloscia produktow wysokoweglowodanowych oraz w polaczeniu z odpowienia suplementacja (jakies bialeczko aminokwasy jako antykatabolik, niekorzy wierza w HMB ale ja sie do nich nie zaliczam) powinienes zauwazyc tylko spadki obwodow spowodowane tak jak napisal paton przez zmniejszenie wody i tluszczu. Ale za to miesnie nabiora ladnych ksztaltow beda ladnie wygladac dla oka;]

duaii W
26-02-08, 20:55
ładnie dla oka czyli powiedzmy tak jak hmmmmm no z tym slonecznym patrolem to mi nie wyszlo hehe :) ale np: faceci z okladek Men's Health? Miejmy nadzieje! :))

PuaPAj
26-02-08, 23:07
Dokladnie wyrobisz sobie do tego jeszcze pozadny 6-pak i mozesz byc ratownikiem na Miami Beach:P