PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór odżywek



Czesiu
24-02-08, 20:23
Proszę o pomoc w wyborze odżywek. Chodzi mi o połączenie 3 typów; gainera, odżywki białkowej i glutaminy w ciągu 1 cyklu.
1)Czy takie połączenie jest dobre?
Moim celem jest masa. Wiek: 16 lat, waga: 71kg, staż 7 miesięcy.
Proszę też o pomoc w wyborze konkretnych odżywek.
Brałem już Mega Mass od Weider'a i Monster Mass z Biogenix'a. Z 1 jestem zupełnie zadowolony. Jeśli chodzi o 2 efekty stosowania są ok, ale smak tej odżywki jest nieporównywalny z np.Mega Massem. Próbowałem 2 smaków: jabłkowego i truskawkowego. Właściwie pijąc Monster Mass trzeba spojrzeć na opakowanie żeby dowiedzieć się jaki to coś miało mieć w zamyśle producenta smak. Może nie jest jakieś niesmaczne tylko takie bez smaku, mdłe. Natomiast gainer Weidera jest bardzo dobry (mój był waniliowy).
2) Proszę o opinię na temat smaku innych gainerów z listy tych polecanych w podwieszonym temacie tego działu od osób, które tego używały.
3) Jeśli chodzi o białko to chyba wezmę NitroProGen z Treca. Jest też na liście polecanych suplementów. Jak to smakuje?
4) Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś glutaminę? Brałem T6 z Trec, ale może znacie coś lepszego?

Hellmut89
25-02-08, 16:50
Nie wiem czy połączenie gainera i odżywki białkowej w jednym cyklu to najlepsze rozwiązanie, smak w odżywce nie jest ważny.
Co do nitroprogen z treca mogę jak najbardziej polecic, a ta odżywka zawiera też pepyd gluty więc kupowanie osobnej odżyki (glutaminy) nie ma sensu (ale to moje zdanie). Ja bym ci proponował zakupic jakiąs kreatyne np. mono z vitala i do tego właśnie ten nitroprogen i miałbys bardzo dobry cykl.

Cielu7
25-02-08, 17:02
czesiu widze ze traktujesz gainerka jako cos anabolicznego co bierze sie cyklicznie a to jest tylko dodatek do twojej diety jaksz jeszcze białko do gainera a wiesz ile ci go brakuje masz jako taka diete ???

dzako18
25-02-08, 17:05
a czy wogole masz jakas diete czy tylko tak sobie pijesz te gainery?
Nitroprogen bardzo dobry smak czekolada i ladnie mi weszla

Korzon
25-02-08, 19:11
Hellmut czemu twierdzisz że smak nie jest ważny?? Jeśli masz pić coś co ci w ogóle nie smakuje 2-3 razy dziennie to powodzenia. Na siłę będziesz to wlewał ?

Punisher
25-02-08, 19:14
Kto jest twardy to wypije wszystko. Jak podchodzisz poważnie to wypijesz.
A jak musisz mieć słodziutkie jak miód to... trudno http://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif

Hellmut89
25-02-08, 19:25
punisher zgadzam się z tobą. Odżywki nie są po to żeby smakowały ale liczy się efekt który chcesz osiągnąc pijąc ta odżywkę a jak trzeba bedzie to i na siłę się wleje:)

Czesiu
25-02-08, 19:37
Dietę jakąś tam mam, tzn. nie jem dzień w dzień tego samego bo mieszkam z rodzicami i jem mamusiowe obiadki, ale staram się jeść odpowiednie produkty do tego.
Nie robie cykli na gainerze ;p . Po prostu tak spytałem co można razem elegancko połączyć do brania przez pewien okres czasu na raz ^^
Smak odżywki nie jest taki ważny, ale wole kupić coś takiego jak ten weider niż biogenix jeśli się da...

Proponujecie NitroProGen + kreatyna mono?

Cielu7
25-02-08, 22:27
mono nie lepiej kupic wiecej gaina\bialka bo masz jednak za slaba ta diete z mamusinych obiadkow :P

Czesiu
25-02-08, 22:33
Oukej dzięki ;D

Korzon
29-02-08, 18:57
Właśnie o to chodzi, że ja np. nie lubię jak jest za słodkie a odżywki zazwyczaj są za słodkie, nieraz aż mi się zbiera jak mam pić taki miód :p