PDA

Zobacz pełną wersję : tylko przez koszulke...



Piotroszka
24-02-08, 16:56
Problem jest taki cwicze pare lat i rzezba z jakas tam masa jest ale tak napr. wiad to tylko jak jestem bez koszulki taka budowa?na jakie partie miesni powinienem wiecej cwiczyc zeby bylo widac w bluzie lub koszulce, barki i plecy moze?Ciezko przytyc wcinam bialko i od czasu do czasu jakiegos masa wrzuce ale jak tylko przestaje z siebie dawac wszystko to spada chcialbym zeby przez bluze bylo widac...

pablo91prg
24-02-08, 17:06
napewno bareczki i plecy.

m@bi
24-02-08, 18:16
hmm Niedowartościowany jestes?? :D Czy chcesz szpanowac ze jestes wielki? Troche smiszne pytanko ^^

Napewno barki i plecy musisz cwiczyc aby w bluzie było widac człowieka z siłowni rodem :)

Panek-koks
24-02-08, 18:30
załóż ze 3 bluzki i zobaczysz jaki bedziesz szeroki...
cwicz ostro na mase tyle tu mozna poradzic

bld
24-02-08, 18:34
Kupuj bluzy rozmiaru M i gwarantuje CI ze bedzie wszystko ladnie widac

Piotroszka
25-02-08, 21:29
nie chodzi o szpanowanie, ogólnie jestem drobnie zbudowany jakbyś ćwiczył pare lat i wciąż nie był zadowolony też byś szukał co można jeszcze zrobić.Moja kobietka mówi że wyglądam elegancko i w sumie nie tylko ona ale ja jakoś tego nie widze, wyda sie to śmieszne ale taki przykład jak zdejme koszulke na plaży widze ze wzbudzam zainteresowanie ale po założeniu koszulki tak napr.prawie nic nie widac , waże 70km przy 173 wzroście poprostu drobna budowa i szukam rozwiazania jak sie zmasosować

Rynju
25-02-08, 21:44
daj foty w koszulce i bez to bedzie mozna ocenic