PDA

Zobacz pełną wersję : Co na apetyt ? :)



warmach1ne
24-02-08, 15:06
Mam problem z apetytem tzn.nie jem tyle ile potrzebuje w diecie bo nie moge czasami w siebie wcisnac tyle ile pisze w mojej diecie :) kolega mowil zeby jesc powoli, ale jakos mi to nie pomaga .. robie przerwy 4-5 min i proboje znowu ale po jakims czasie mam uczucie ze jakbym cos wiecej zjadl to bym zwymiotowal .. biore Treca Dibencozide ... wczesniej bralem Activity ani jedno ani drugie jakos speclajnie nie wzmaga mi laknienia ... znacie moze jakies inne dobre srodki ...albo sposoby na zwiekszenie laknienia ? :) z gory dzieki za pomoc

Ikar
24-02-08, 15:29
jezeli chodzi o to co powiedzial ci kolega ze trzeba jesc wolno to jest w bledzie bo dopiero po 15 min odczuwa sytosc, jak juz jesz Dibencozide to powinno pomoc, moze bierzesz za male dawki ?

Sliski
24-02-08, 16:05
hehe jak jak mam dużo zjeść to jem jak najszybciej, organizm nie zdąży poczuć, fakt że potem muszę leżeć parenasćie minut do góry brzuchem ale... hehe

a jak nie możesz zjeść to kup gainerka...

Rynju
24-02-08, 16:21
to jesli na apetyt to z suplementow Dark Hole, albo isc do apteki i sa syropy bez recepty (najlepiej brac 2x dawke jak jest na ulotce) albo zaplacic za lek na recepte Melace

warmach1ne
24-02-08, 16:37
gainera pije ... Vitalmaxa gainer 2 :) a dibencozide biore jak zalecaja ... 1 kap. po przebudzeniu druga w porze obiadowej. A co do tych syropow ... to w aptece mi sanostol radza... mi sie wydaje ze to troche smieszne :D

Symu
24-02-08, 17:02
Black hole lub echinace (kurde nie wiem jak to sie pisze) sam tego nie stosowalem pod tym katem ale podobno dziala.

warmach1ne
24-02-08, 17:56
Wszystko fajnie pieknie ... ale cena ~149 zl za 90 caps ... troche mnie powalila z nog ... nie ma pewnie tanszych substytotow ?? a jezeli nie .... to chociaz moze wiecie na ile starsza black hole ? ;]

m@bi
24-02-08, 18:12
e tam co ty dziecko! :P jesli chcesz przytyc to pakoj szybko w siebie :D Ja tak na obiedzie robie jem jem jem juz skoncze znowu dojem a potem przed tv mała drzemka i na silownie :D:D

Rynju
24-02-08, 18:14
black hole ostatnio jak przegladalem magazyn jakis z USA zdobyl wysokie miejsce wsrod specyfikow.
http://allegro.pl/item314664192_controlled_labs_black_hole_90_caps_b ez_ceny_min_.html tyle z aukcji na allegro
W USA zaplacisz w sklepie za 90kaps jakies 22 dolce

A jesli nie to kup melace :) hehe kosztuje okolo 100zl a efekty murowane :D black hole sie chowa ;)

warmach1ne
24-02-08, 18:30
A jesli nie to kup melace :) hehe kosztuje okolo 100zl a efekty murowane :D black hole sie chowa ;)

No tak fajnie .. a gdzie to mozna kupic ?? i wogole co to jest ?? chyba nie mowisz o koksach ?? ;] bo to absolutnie :P jestsem przeciwnikiem wszelkich koksow itp :D

Symu
24-02-08, 21:18
Heh lekko przegieli z cena black hole :D

Rynju
24-02-08, 21:22
nie nie ;) to jest silniejszy syropik z apteki na recepte przeznaczony do podawania w przypadkach zaniku apetytu badz w duzej utracie wagi w szpitalu. Ci ktorzy sa latwo podatni potrafia sie budzic po tym w nocy aby cos zjesc.

warmach1ne
24-02-08, 22:07
nie nie ;) to jest silniejszy syropik z apteki na recepte przeznaczony do podawania w przypadkach zaniku apetytu badz w duzej utracie wagi w szpitalu. Ci ktorzy sa latwo podatni potrafia sie budzic po tym w nocy aby cos zjesc.
no tak .. fajnie .. tylko skad wziasc ta recepte :DD .. ale skoro to nie koksy to dlaczego sa na recepte ?? hehe ;) kurde cos czuje ze musze kolowac kase na black hole ... oby zadzialal ... bo jak nie to sie zalame i jeszcze schudne hehe :D

Rynju
24-02-08, 22:18
no to melace to nie koks bo tu chodzi tylko o zwiekszenie apetytu a nie o przyspeszanie efektow anabolicznych. A co do kupna to wklep melace w google i sie znajdzie cos

sry za pomylke w nazwie mowilem o megace, a tu czytam teraz i patrze ze mialem przestawione ustawienia klawiatury
masz tu przyklad sprzedawcy:
http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/sprzedam_megace_240ml_3_szt__cena_90_zl_135822_127 08.html

Punisher
24-02-08, 22:30
tak tak ustawienia klawiatury http://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif

Ja bym mu tego nie polecił, nie przesadzajmy... to nie jest zwykły suplement diety... no nie wiem, nie wypowiadam się.

ciaastek91
24-02-08, 22:31
ryniu, stosowales to megace? bo z tego co czytalem, to wiekszosc tych, ktorzy uzywali mowia, ze rzeczywiscie apetyt jest kozak, tyle, ze masa zdobyta dzieki temu to glownie tluszcz...

warmach1ne
24-02-08, 22:36
tak tak ustawienia klawiatury http://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif

Ja bym mu tego nie polecił, nie przesadzajmy... to nie jest zwykły suplement diety... no nie wiem, nie wypowiadam się.
hmmm... a to co to jest w takim razie ?? :) chlopaki ja nie jestem jakims desperatem .. zeby siegac po jakies ostre srodki .. ten black hole mi sie spodobal .. tyle ze cena masakra.. a ten megace moze byc niebezpieczny dla zdrowia ??

Rynju
24-02-08, 22:37
naprawde z tym megace = melace ;P teraz po przeczytaniu jeszcze raz tak patrze :P
Zalezy jak jesz i czy spalasz. To chyba normalne ze jedzac duzo wiecej niz normalnie nie zrobia ci sie miesnie TO NIE JEST SAA TYLKO SRODEK WSPOMAGAJACY LAKNIENIE! MYSLE ZE NAJMOCNIEJSZY DO ZDOBYCIA.

Jak lightowo chcesz, a nie desperacko to kupuj black hola (kurde tu tez jak z melace, megace sie mylilem i pisalem dark hole mimo iz sam ten produkt zareklamowalem do godnych polecenia supli;)

warmach1ne
24-02-08, 22:53
no trudno... zdecyduje sie na Black hole .... :)) dzieki bardzo za pomoc

Symu
24-02-08, 23:00
odpuscilbym to megace. Najprawdopodobniej wiekszosc masy to bedzie tluszczyk. Poza tym raczej nie wzieli sobie tego z kosmosu, że jest na recepte. Od lekow raczej trzymalbym sie z dala bo zazwyczaj nie sa obojetne dla zdrowia (na + i - ).

Punisher
24-02-08, 23:20
Megace jest m.in dla ludzi chorych na raka.

Ikar
24-02-08, 23:29
wlasnie wlasnie ^^ ja mam takie 2 butelki na chacie :P nawet nie wiedzialem do czego to chyba sobie je powine i wypije :P na ile taka jedna wystarcza??

warmach1ne
25-02-08, 00:16
odpuscilbym to megace. Najprawdopodobniej wiekszosc masy to bedzie tluszczyk. Poza tym raczej nie wzieli sobie tego z kosmosu, że jest na recepte. Od lekow raczej trzymalbym sie z dala bo zazwyczaj nie sa obojetne dla zdrowia (na + i - ).
ja rowniez jestem tego samego zdania ... dzieki wam bardzo :)) zdecydowalem sie na black hole ... jeszcze 50 zl i bedzie :DDD

Ikar
25-02-08, 00:27
napisz pozniej jak dziala

Rynju
25-02-08, 06:00
mysle ze to jeden z najlepszych preparatow i nawet nie ma co go porownywac do dibencozide ;)
co do megace to naprawde ktos musi byc desperatem albo miec wymioty juz po polowie porcji jedzenia zeby robic sobie taki glod :D ale na lepsze trawienia zawsze mozna lyczka syropu wziac :D