PDA

Zobacz pełną wersję : Moja dieta w cudzysłowiu, prosze o pomoc



Massey
23-02-08, 21:51
Na diete nie mam kaski, ostatnio zarobilem pieniadze to kupilem TSE i 1,8kg Ostrowi WPC-80. Teraz mozesz mi powiedziec czy przykladowo to bedzie dobre odzywianie (jestem endo):

Sniadanko: Mleko z płatkami kukurydzianymi (te z biedronki ), gdzieś z pół litra mleka około 0.5% i taka mocną garść platek. + porcja ostrowii WPC-80

Sniadanko w szkole po 3 godzinach około: 1kanapka chleb razowy z szynką i serem

Sniadanko 2 znowu po około 2-3 godzinach: 1 kanapka chleb razowy z szynka i serem

Obiad: I tu mam praktycznie zawsze to samo: 2 małe albo 1 duży kotlet schabowy + marchewka albo buraczki no i ziemniaki, ktore ograniczam + porcja ostrowii WPC-80

Po obiedzie przed 40min-godzinke przed treningiem 400g kefiru + jajecznica z 2-3 jajek

po treningu: pół litra mleka 0.5% + porcja ostrowi wpc-80

Z uwagi na to ze napisalem tą ze tak powiem "diete" pod produkty ktore mam w lodówce, prosze o wyrozumialosc :P i ewentualnie dodanie jakiegos produktu ktory bedzie uzupelnial te posilki w to co potrzebuje ale tanim kosztem. pozdrawiam

BeHappy
23-02-08, 22:17
o ile sie nie myle to schabowy jest z wieprzowiny. lepiej wes jakas wolowine kuraka lub rybke. szczerze reszta tez za ciekawie nie wyglada ale to zostawie dla innych bo nie chce zle doradzic :)

milo90
23-02-08, 22:22
ja ze tak powiem jem schabowe z piersi kuraka:> w sumie to nie schabowe ale co...