PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest sens : trening a odżywki ?...



Myolog
23-02-08, 19:59
Witam, mam problem i jesli ktos moglby pomoc to bede wdzieczny. Sprawa polega na tym, ze nie mam jak chodzic na silownie. Cwicze tylko w domu co za tym idzie nie bardzo mam sprzet. Jedyne co posiadam to drążek na ktorym sie podciagam, a takze uchwyty do pompek. Oprocz tego cwicze miesnie brzucha (brzuszki, nozyce, unoszenie nog itp.). Cwiczenia te sa calkiem niezle jesli sie je wykonuja sumiennie przynosza, albo raczej przynosily efekty i o to wlasnie chce zapytac...czy jest sens zebym kupowal odzywki ? Mam na mysli odzywki bialkowe, witaminowe, L-karnityne. Konkretnie chodzi mi o to czy to przyniesie efekty ? (mam 19 lat, 177cm wzrostu, 65kg wagi (chyba ciut malo...), i niestety mialem paro-miesieczna przerwe od cwiczenia z powodu kontuzji).
Z gory thx za pomoc w tej sprawie i za kazde wskazowki...

Kruk88
23-02-08, 20:04
najlepsze rozwiązanie by było jakbyś chodził na siłownie albo jakbys miał troszke sprzetu u siebie jak masz kase na odzywki to kup sobie najpierw jakies hantle.Pozdro

Myolog
23-02-08, 20:15
Na silownie dopiero od maja bede mogl zaczac chodzic i wlasnie chcialem sie troche lepiej przygotowac...

slim shady
23-02-08, 20:16
kup sobie jakies hantle dzięki nim zrobisz duzo ćwiczeń, l-karnityna Ci raczej za duzo nie da bo ona bardziej na odchudzanie jest, białko zawsze możesz brac nie zaszkodzi Ci i jakieś gainery, jak brakuje Ci sił to weź cos energetycznego. Ale mysle że najpierw postaraj sie skołowac hantle i podpatrzec odpowiednią diete w dziale dieta

a tu masz trening domatora http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
pomoże Ci sie przygotowac na siłke

u.waw.pl
23-02-08, 20:34
W Twojej obecnej sytuacji nie ma sensu kupować odżywek, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, zebyś trzymał dietę :)

Dlaczego nie możesz chodzić na siłównię ?

Rynju
23-02-08, 22:37
dieta + kasa za odzywki niech idzie w hantle

Myolog
28-02-08, 12:51
Dzieki za odpowiedzi.