PDA

Zobacz pełną wersję : czy moge tak ćwiczyć na brzuch??



misiek1234
14-07-06, 14:25
o to jak będe ćwiczył :
pon - klatka + tric
sr - plecy + bic
pt - barki + nogi

a czy pomiędzy dniami treningowymi moge ćwiczyć brzuch proszę o pomoc:(

hard-gainer
14-07-06, 14:29
o to jak będe ćwiczył :
pon - klatka + tric
sr - plecy + bic
pt - barki + nogi

a czy pomiędzy dniami treningowymi moge ćwiczyć brzuch proszę o pomoc:(

wydaje mi sie ze brzch mozna cwiczyc w byle jakie dni byle by go nie łaczyc z plecami !

więc chyba możesz !

Xplayer01
14-07-06, 14:45
ja bym tam nie cwiczył brzucha ani dzien przed treningiem pleców, ani w dzien kiedy robisz plecy... szczególnie wtedy gdy wykonujesz takie cwiczenia jak martwy ciąg...
brzu sobie cwicz np poniedziałek - czwartek - sobota, bo 3 razy w tygodniu zupełnie wystarczy...

degustator
14-07-06, 14:48
pozatym kiedys mowiles ze na mase cwiczac wejdzie ci brzuch urosnie. podstawowe cwiczenie na brzuch to.... brzuszki :D ktorych robisz po opk 40 w serii a to nei jest trening na mase raczej :D

Xplayer01
14-07-06, 14:58
jesli chcesz zbudowac mase i robic brzuszki to wystarczy z 6-7 serii po maX 20 powtórzen w serii... np 2-3 serie unoszenia nóg w zwisie, 3x spiecia po 20 powt, 2 serie kiwania sie na boki :p ja wogole odpusciłem brzuch na rzecz masy :)

degustator
14-07-06, 15:01
ale nakpierw wypada spalic tluszczyk z brzuszka :P

Xplayer01
14-07-06, 15:03
wypada czy nie... nic o nim nie wiem, bo zakłada zaduzo tematów, a wybacz nie bede przeglądał kazdego zeby poszukac jak to z nim jest... powinno byc tak ze jak ktos sie o cos pyta to powinien podać:
-staz
-wiek
-wage
-wzrost (nie koniecznie)
-i czy własnie jest suchy, czy zatłuszczony
-cel treningu

degustator
14-07-06, 15:46
no masz racje swieta :D

Mattt
16-07-06, 12:49
nie lepiej było by dodać sobie jeden dzień treningowy i poświęcić go właśnie na brzuch?? wkońcu dni beztreningowe są po to aby odpocząć :neutral: choć nie wiadomo jak ty wyglądasz i czy jeden dzień w tygodniu wystarczy :neutral: więc może jak czujesz się na siłach, to może zacznij A6W a po to napewno zrzucisz brzuch :mrgreen:

Xplayer01
16-07-06, 13:00
a6w raczej brzucha nie zrzuci... a napewano nie wytrzyma trudu związanego z tym treningiem...

Mattt
16-07-06, 13:23
no w sumie masz racje, więc może poświęcic ten jeden dzień na brzuch. Ogólnie mógł by też wykonywać różne aeroby(rano przed śniadaniem), jak już tak myśli o stracie tłuszczyku :mrgreen: