PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon a kreatyna



oyster
23-02-08, 19:26
Witam,

Za 2 tygodnie kończę swój pierwszy cykl kreatynowy i tutaj pojawia się pytanie: czy po skończeniu tego cyklu mogę zacząć brać nitrobolon czy muszę odczekać te 5-6 tygodni?



Pozdrawiam

kamileks18
23-02-08, 19:29
przeciez Nitrobolon to tez krestyna wiec musisz odczekac te pare tygodni przynajmniej ze 4... Nitrobolon to tzw "matrix kreatynowy"... skalda sie z czterech kreatyn.... monohydrantu,jablczanu,ethyl easter, oraz kre-alkyn...

u.waw.pl
23-02-08, 20:34
Monohydrant :D

rafalkomando
23-02-08, 20:52
u waw co ty masz z tym monochydrantem ? co to wnosi do tematu?

Symu
23-02-08, 22:48
ladnie brzmi i tyle :D Oyster do ciebie pytanie nitrobolon I czy II ???

Punisher
24-02-08, 00:56
Nitrobolon to tzw "matrix kreatynowy"... skalda sie z czterech kreatyn.... monohydrantu,jablczanu,ethyl easter, oraz kre-alkyn...
Chyba coś ci się pomyliło. Jabłczan, eec, tak, ale mono i KA to nie.

Nie można brać non stop kreatyny - uszkodzisz nerki do końca życia...
Odczekaj dwa miechy i pojedź jeszcze raz na mono. Nie ma sensu wskakiwać na NB2. (o ile ci chodzi o nb2, ale tak mniemam)

kamileks18
24-02-08, 01:57
w tym momencie akurat nie masz racji... i tego jestem pewnien... zobacz sklad Nitrobolon Energizer(Trec) ,to ten Nitrobolon drugi i ze wlasnie sklada sie (jesli chodzi o kreatyne) z mono,jablczanu,EEC i wlasnie K-A wlasnie... Akurat teraz to Ty nie jestes na bierzaco i musisz poczytac troche... Pozniej mi przyznasz racje...

To jest najnowszy Nitrobolon energizer III (trzeci) wyzej wlasnie mi oi tego chodzilo a tam wpisalem ze drugi(pomylka) to jest trzeci(najnowszy)

Ikar
24-02-08, 02:27
wlasnie szamal juz ktos te nowe nb ?? bo jestem ciekawy efektow

Punisher
24-02-08, 10:58
No tak, niedogodności wynikają z tego, że nie wiemy czy chodzi o Nitrobolon 1,2 czy 3.

Symu
24-02-08, 17:16
Szamalem puszke nowego NB z mono na poczatku roku, ladnie pompuje, trenuje sie tez dobrze, cisnienie mi skacze po nim, niestety efekty trudno powiedziec czy bardziej po nim czy po mono ale nie bylo zle.

u.waw.pl
24-02-08, 23:00
rafalkomando tępie błędy ortograficzne na tym forum. :)