PDA

Zobacz pełną wersję : Brak postępu-klata



michall35
23-02-08, 16:11
Kiedyś chodziłem na siłownie i doszłem do prawie szczytu formy lecz po dłuższej przerwie musiałem zaczynać od początku i teraz nie moge dojść do ówczesnej formy nie ma postępu w podnoszeniu na klate - myślałem że troche przerwy (10 dni) mi pomoże lecz nic z tego :(
Proszę o rady-pomoc
dodam że mam 17 lat 177 cm i ważę zaledwie 55 kg co też jest problemem .

milo90
23-02-08, 16:14
napisz swój plan treningowy to sie zobaczy co w nim nie tak

Paton
23-02-08, 16:30
I co rozumiesz przez sformułowanie "szczyt formy" ?

michall35
23-02-08, 16:40
Prawie ... dużo więcej podnosiłem niz obecnie a ćwiczenia się od tamtej pory nie zmieniły .

Paton
23-02-08, 16:42
Daj sobie troche czasu, rozpisz trening to postaramy ci sie pomoc jezeli bylo by cos nie tak, uloz diete i cwicz tu nie chodzi o nic wiecej jak tylko o cierpliwosc i ciezka prace.


Prawie ... dużo więcej podnosiłem niz obecnie a ćwiczenia się od tamtej pory nie zmieniły .
Trening musi sie zmieniac srednio co 6 tygodni, jezeli nie narazasz sie na oswojenie miesni, zachamowanie ich wzrostu i w efekcie na stagnacje miesni.

michall35
23-02-08, 16:50
Trening mniej więcej mamy z kumplami od dawna np. wyciskanie na ławce 4 serie , na skośnej 4 serie ,rozpiętki 3 serie wszystko po max 10 razy . Plan w przybliżeniu raczej ok bo konsultowany z kolesiami co wiedzą ...
Może przy okazji doradzicie coś na moją wagę (oprócz diety)

Paton
23-02-08, 16:52
Jezeli nie chcesz treningu, ani diety, to idz do suplementow albo odrazu do dopingu, jezeli pytasz nas o to co moze byc nie tak i prosimy cie o rozpisanie treningu wiec go rozpisz albo daj sobie spokoj a ja usune temat bo nikt nie bedzie cie o to prosił bo to ty potrzebujesz pomocy. Pozdrawiam