PDA

Zobacz pełn± wersję : Pytanie apropo mojej sytuacji.



lukas_cs
23-02-08, 13:46
Hej, z gory przepraszam, jesli moje pytanie powinno sie znalezc w innym temacie.

Mam prawie 18 lat, ( jeszcze 3 miesiece) wzrost kolo 176 cm i (!) waze tylko 54 kg. Tego, ze mam niedowage ukryc sie nie da. Lubie sport, lubie plywac, pograc w pilke nozna czy koszykowke, do tego w domu mam hantelki, wioslarza i drazek do podciagania. Rok temu robilem A6W , skonczylem cala, jednak przestalem cwiczyc brzuch bo obawiam sie ze przez to nigdy nie nabiore masy.

Chcialbym przytyc, najlepiej tak zeby w miare sie rozwinac przy tym jesli chodzi o wyglad, czyli zapewne najlepiej pocwiczyc cos na silowni. I do Was chcialem wlasnei skierowac to pytanie, jak sie za to zabrac. Isc gdzies na silownie, gdzie bedzie trener i pytac jego ? O jakis trening na nabranie masy ? Mieszkam w Krakowie wiec nie powinno byc problemu ze znalezieniem jakiejs silowni.

Mam nadzieje, ze jakos pomorzecie.

milo90
23-02-08, 15:35
mozesz i¶ć na siłke i sie zapytac tam kogo¶, ale mozesz wejsc w dział trening, poczytac podwieszone i samemu ulozyc sobie plan. wejdz tez w dział dieta i poczyaj podwieszone, napewno ci sie przyda. no i do roboty:)

slim shady
23-02-08, 16:06
wiadomo możesz i¶ć i trener Cie nauczy ja sam niestety uczyłem sie wszystko robic. W dziale trening masz trening na mase. Ważna jest dieta wiec w dziale dieta masz tam diety na mase. ale najpierw poćwicz w domu trening domatora żeby sie wprawic http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
a na dole tej strony masz opisy różnych ćwiczeń na siłce
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

lukas_cs
27-02-08, 18:56
Hej, pisze ponownie :)

Zaczynam chodzic na silownie, mam trening w stylu treningu AST, kilkanascie cwiczen po kilkanascie powtorzen. Na silownie bede chodzil 3x w tygodniu. Bylbym bardzo wdzieczny za ulozenie diety dla mnie, przy czym:
1) mam 17 lat, chodze do szkoly
2) wzrost 174 waga 56 ( jesli to ma cos do rzeczy )
3) jem wszystko, byle np. nie trzeba bylo w czasie szkoly czegos gotowac itp.

Mam nadzieje, ze ktos pomoze.

Aha, i bez odzywek etc,

Nuru89
27-02-08, 20:04
W dziele dieta tez masz wszystko ;) poszukaj troche :)