PDA

Zobacz pełną wersję : 1 cykl- kilka pytań



123
22-02-08, 16:51
niebawem planuje cykl z metki i propa ryniu mi juz troche pomogl ale mam jeszcze kilka pytan w tej kwestii


ile przerwy w treningu mam zrobic przed cyklem?
jak zmontowac clomid skoro jest na recepte?
w trakcie cyklu cwiczyc intensywniej niz normalnie? (teraz cwicze 3-4 dni po 2-3serie po 10 powt. zalezy czy chce mi sie nogi robic bo jak nie to 3 dni jade oczywiscie na mase i dalej chce tak cwiczyc)

mete 5 tygodni 3 razy dziennie ( w dni nie treningowe tez?)
a jak brac propa?

ciaastek91
22-02-08, 17:11
jak zmontowac clomid skoro jest na recepte?


a jak zmotales mete skoro jest na recepte? mhm...

Riddick
22-02-08, 17:14
nie rób żadniej przerwy, clomid zmontuj jak metke i propa, w trakcie cyklu organizm sam bedzie chciał ćwiczyć intensywniej. Metke w DN tez, propa bij co drugi dzien 50 mg.

123
22-02-08, 18:11
piszesz zebym nie robil zadnej przerwy ale na mase max 8 tygodni podobno i jak po tym czasie zarzuce jeszcze 5 tyg z meta i propem nie przeciaze miesni??
propa co 2gi dzien tez przez 5 tygodni??

Ikar
22-02-08, 18:42
kurde czlowieku ty chcesz cykl robic ???? przeciez ty nie masz zielonego pojecia o tym, po pierwsze uzupelnij profil bedzie nam latwiej ci pomoc
w ogole brales jakies odzywki czy chcesz odrazu metke ?? jak tak to jakie


,,na poczatek dwie setki metki dla leprzej sylwetki "^^^

Rynju
22-02-08, 23:36
clomid zalatwioasz tam gdzie reszte ;)
mysle ze jedna paczka starczy
prop albo co 2 dzien po 100mg badz z dniowa przerwa po 50mg
meta kazdego dnia obojetnie czy trening czy nie, zawsze w trakcie lub tuz po posilku
cykl 5 tygodni potem 12h po ostatniej tabletce mety badz 3 dni po ostatniej injekcji bierzesz clomid po 2 tabletki przez 3 dni i potem do konca po 1 dziennie

Musisz sie skupic glownie na diecie, a co do treningu to sam wyczujesz swoja regeneracje po cwiczeniach, ktora powinna sie zwiekszyc

kogut2
22-02-08, 23:39
niebawem planuje cykl z metki i propa ryniu mi juz troche pomogl ale mam jeszcze kilka pytan w tej kwestii


ile przerwy w treningu mam zrobic przed cyklem?
jak zmontowac clomid skoro jest na recepte?
w trakcie cyklu cwiczyc intensywniej niz normalnie? (teraz cwicze 3-4 dni po 2-3serie po 10 powt. zalezy czy chce mi sie nogi robic bo jak nie to 3 dni jade oczywiscie na mase i dalej chce tak cwiczyc)

mete 5 tygodni 3 razy dziennie ( w dni nie treningowe tez?)
a jak brac propa?
koles metke codzienie a nie jakies gupoty piszesz kup sobie suple bo niemasz pojecia o koksie i mozesz zrobic sobie cos zlego ,GUPOTA,

Rynju
22-02-08, 23:51
PS przeraziles mnie tym postemna poczatku... Szkoda ze juz kupiles ale staram ci sie pomoc

Ikar
23-02-08, 02:52
pamietaj ze zakup mety probki i clomidu to dopiero jedna czesc bo do cyklu trzeba jeszcze kilku kilku rzeczy

NIKOLIS 168
23-02-08, 09:50
W czasie cyklu nie można zapomniec o osłonkach na watrobe i witaminach. No i po cyklu oczywiscie kreta+stack!!! Poczytaj jeszcze na google.pl i na forum podwieszone tematy w prawie wszystkich działach TRENING, DIETA, ODŻYWKI I SUPLEMENTY, DOPING.

Rynju
23-02-08, 13:21
juz chyba wszystko zostalo napisane i to nawet kilka razy to samo wiec nie ma szans zeby byl niewypal

123
24-02-08, 13:08
koles metke codzienie a nie jakies gupoty piszesz kup sobie suple bo niemasz pojecia o koksie i mozesz zrobic sobie cos zlego ,GUPOTA,

pytam o wszystko w czym mam watpliwosci chyba logiczne ze jak nie mialem z tym stycznosci to bede pytal o najmniejsze pierdoly zeby jak to napisales nie zrobic sobie czegos zlego

ell022
25-02-08, 19:57
Więc tak,Mam 23 lata, 189, 85kg trenuje 3x w tyg od ok 3 lat(rekreacyjnie), kiedyś miałem kontakt z metą, omką i teściem. I teraz chciałbym coś konkretnie sie poradzić co do dobrego cyklu na rzeźbę. Co ? Jak ? I ile ?

Rynju
25-02-08, 20:03
cykl na winstrolu, badz deca + testo + winstrol. Choc 189 i 85kg wagi to z czego ty chcesz rzezbe robic !?

Ikar
25-02-08, 20:06
juz chyba wszystko zostalo napisane i to nawet kilka razy to samo wiec nie ma szans zeby byl niewypal

nie sadze zeby bylo juz wszystko powiedziane co trzeba wziac w czasie i po cyklu, a jak nikolas pisze ze po cyklu stack + kreta ( ni niby stack to nie kreta hrhr ) to wow samo mono wystarczy na spatki a na odblok clomid

kogut2
25-02-08, 20:45
ja bym zamknol temat wszystko zostalo powiedziane,autor ,jestes zadowolony z odpowiedzi

123
25-02-08, 21:05
mozna zamknac

NIKOLIS 168
25-02-08, 21:51
pomyliło mi sie nie stack+mono lecz to albo to choc miałem cykl na mono+cp+dextro i zajebiscie poszło siły 10kg waga 5kg (do diety raz dziennie gainerek). Ale za bład przepraszam...hehe Pzdr IKAR