PDA

Zobacz pełną wersję : CP+mono+dexstro...jak to łaczyć?



michal_g88
22-02-08, 12:50
hej, mam do was pewną prośbe. Kupiłem ostatno puszke cell Pumpa 450g, i z treca mono+dexstose. i nie wiem jak to brać:/ Prosze o pomoc.

simonides
22-02-08, 13:01
Napewno wywal Dexterose - to totalny syf, i wcale nie podwyzsza poziomu insuliny ... No chyba zebys zjadl kontener tego to pewnie jo :D

kamileks18
22-02-08, 13:44
nie słuchaj simonidesa bo to nie prawda... jedz każdą porcje kreatyny z dekstroza... każdą porcje 2 razy dziennie... Kreatynę bierz 5 gr 30 min przed treningiem i 5 gr bezpośrednio po treningu a w dni nie treningowe bierz 5 gr bezpośrednio po obudzeniu sie i jakoś w połowie dnia... do każdej porcji kreatyny dodaj 30-40 gr dekstrozy.... najlepiej jeszcze jakbyś to wszystko mieszał z sokiem winogronowym to sie wtedy najlepiej przyswaja do organizmu....

a co do Dekstrozy to tak:
Dekstroza to cukier prosty poprawiający bilans energetyczny organizmu oraz wydolność i wytrzymałość treningową. Efekt ten można zwiększyć poprzez jednoczesne stosowanie dekstrozy z kreatyną. Dekstroza zwiększa wydzielanie insuliny, która z kolei ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dzięki temu stężenie kreatyny we krwi może wzrosnąć nawet do 50%

wiec nie patzr jesli ktos Ci mwi ze to nic nie daje bo to nieprawda.... jedz kreatyne razem z dekstroza i z sokiem winogronowym tak jak juz wyzej napisalem...

jesli pomoglem daj soga:) pozdrawiam i zycze efektow...

Punisher
22-02-08, 14:40
Nie słuchaj kamileks18-a.
kamileks18 ładnie umiesz przepisywać teksty z produktów, jednak tu nie o to chodzi. Poczytaj sporo, bo twoja wiedza ogranicza się do opisów produktów przez producenta. Pieprzysz głupoty za przeproszeniem.

Porcje:
Mono - 5g na czczo
CP - 10g na czczo
Dextro - weź wyrzuć to albo daj psu, choć jednak nie, bo będę miał psa na sumienu

DT
mono rano
CP przed treningiem
DNT
mono rano
CP 8h później

CP jak i mono mieszaj z zimną wodą niegazowaną.
Cykl powinien trwać te 7 tyg.
Przeczytaj podwieszone o kreatynie.

michal_g88
22-02-08, 15:08
Dzieki za pomoc.pozdro

kamileks18
22-02-08, 15:09
wcale nie i nie mądruj sie tak bo to że jesteś moderatorem nie upoważnia Cie do tego żeby komus mowic jaka ma wiedze a jakiej nie... moze Tobie dekstoza nie pomaga bo moze jej nawet nigdy nie brales i sam jedziesz na opiniach innych ale nie wmawiaj komus ze ma jej nie brac jak juz kupil... nie zaszkodzi mu jak bedzie bral zalecana dawke a moze mu pomoze... nie kazdy organizm jest taki sam... nie wmawiaj mi ze tylko czytam opakowania ale wiekszosc osob tez tak uwaza i to jest moje zdanie i nie masz prawa mi zabronic mowic swoich opinii na jakis temat i mowic ze pieprze glupoty... ja nikogo nie zmuszalem zeby stosowal sie do moich polecen tylko wiem ze tak jak napisalem jest dobrze wiec przekazuje to innym osobom...

dzako18
22-02-08, 16:42
kaileks18 zobacz co to jest dekstroza to zwykly cukier za 20 zl wiec lepiej kupic zwykly stolowy i bedzie to sao za 3 zl

Punisher
22-02-08, 17:41
wcale nie i nie mądruj sie tak bo to że jesteś moderatorem nie upoważnia Cie do tego żeby komus mowic jaka ma wiedze a jakiej nie... moze Tobie dekstoza nie pomaga bo moze jej nawet nigdy nie brales i sam jedziesz na opiniach innych ale nie wmawiaj komus ze ma jej nie brac jak juz kupil... nie zaszkodzi mu jak bedzie bral zalecana dawke a moze mu pomoze... nie kazdy organizm jest taki sam... nie wmawiaj mi ze tylko czytam opakowania ale wiekszosc osob tez tak uwaza i to jest moje zdanie i nie masz prawa mi zabronic mowic swoich opinii na jakis temat i mowic ze pieprze glupoty... ja nikogo nie zmuszalem zeby stosowal sie do moich polecen tylko wiem ze tak jak napisalem jest dobrze wiec przekazuje to innym osobom...
Już nie odwołuj się do tego, że jestem moderatorem, bo to tu ma najmniejsze znaczenie.
Wnioskuję jaka jest twoja wiedza po tym co napisałeś.
Równie dobrze mogliby napisać, że dextroza poprawia siłę o 30% to też byś uwierzył. Zastanów się, po co dodają dextroze "gratis" do mono? Powiem Ci. Dlatego, że coraz więcej osób wie, co to jest dextroza i jest coraz mniej klientów, a pozbyć się towaru muszą. Przejdź do tematu podwieszonego o kreatynie i poczytaj różne badania. Nie zabraniam ci wypowiadać swojej opinii, lecz pragnę, aby temu człowiekowi który zadał pytanie odpowiedzieć jak najbardziej trafnie. A mówić, że pieprzysz głupoty mam prawo.

kamileks18
22-02-08, 17:45
dobra miej swoje zdanie ja mam swoje zdanie kazdy ma do tego prawo, mow mu co chcesz twoja sprawa...moze i dodaja gratis ale napewno cos pomaga i tego nie przetlumaczysz bo jakby nie pomagala to by bylo wogole nipotrzebna i wycodana ze sprzedazy a zobaczysz ze jeszcze dlugo bedzie na rynku

Punisher
22-02-08, 18:01
Kto by wycofał ze sprzedaży? Producenci odżywek?
Skoro na tym zarabiają, to to nie będzie wycofane ze sprzedaży. I będzie na rynku, niech sobie ją kupują Ci, którzy wierzą, że dextroza powoduje o 300% lepsze efekty kreatyny.

kamileks18
22-02-08, 18:26
dobra juz nie przesadzaj z tymi swoimi madrosciami... cos daje napewno i nie wmawiaj tego...

Punisher
22-02-08, 19:15
białe - czarne
czarne - białe

Nie ma z tobą o czym dyskutować. Jak znajdę badania to mogę ci podesłać.

kamileks18
22-02-08, 20:40
Dobra Punisher mow co chcesz... jak tak bardzo tego oczekujesz moge Ci powiedziec i przytaknac ze jestes bardzo madry wsyztsko wiesz i wogole... Ty sie kierujesz badaniami a nie wlasnym doswiadczeniem i taka jest prawda...

Punisher
22-02-08, 22:03
Mylisz się. Badaniami+doświadczeniem.
Mogę się założyć, że nie brałeś kreatyny bez dextrozy.

kamileks18
22-02-08, 22:56
not o ja Ci mowie ze bys przegral... pierwszy cykl mialem na kreatynie treca mono i bralem bez dekstrozy a teraz mam cykl na kreatynie witalmaxa tez mono zielona i biore z dekstroza i jest inny efekt niz wtedy... nie wiem moze to wina kreatyny a moze wlasnie dekstrozy... mysle ze to od dekstrozy... i pierwsza kreatyna byle 300 gr i teraz tez jest 300gr.... ta mi powinna starczyc na dluzej bo biore tylko 10 gr dziennie na dwie dawki a tamta bralem trzy razy dziennie bo to byl moj pierwszy cykl i kazano mi brac w celu nasycenia....

Punisher
22-02-08, 23:09
No widzisz, brałeś inaczej, fazą nasycenia która jest stereotypem - gorsza, mniej wydajna. Pewnie pierwszy cykl twój był słaby, bez diety, solidnego treningu itp.
Jakie widzisz lepsze efekty przy stosowaniu kreatyny z dextrozą? Może po prostu przybierasz na tłuszczu od dextrozy i myślisz, że to mięśnie. Bo inaczej dextroza nie działa.

kamileks18
22-02-08, 23:28
wlasnie ze pierwszy cykl przepracowalem bardzo dobrze... ogolnie solidnie sie przykladam do kazdego treningu, chodze regularnie na silownie i dieta jako taka mam po prostu wiem co jesc tylko czasem sobie zmieniam posilki i tyle... jem regularnie... teraz na drugim cyklu jest inaczej mimo tego ze to poczatek... jakos mam wieksza ochote na trening, czuje sie mocniejszy a ze przybywam w tluszcz to napewno nie bo z brzucha mi tluszcz spada a na wadze przybywam wiec pewnie rosna miesnie.... moze to oznaka lepszej kreatyny a nie dekstrozy ale sam juz nie wiem... mam ja to biore.... jest dobrze to jak sie skonczy a mam tylko 500gr to dokupie jeszcze...

Punisher
23-02-08, 00:47
Osobiście do mono treca nie jestem przekonany. Życzę powodzenia na mono z Vitala.

warmach1ne
23-02-08, 00:52
hmmmmm... ja nigdy nie bralem zadnych odzywek ... bylem zawsze przeciwnikiem itp ... trenowalem 9 lat Karate Kyokushin ... (mowie po raz ety :D ) tzn nadal trenuje.. tylko zamolka z dziewczyna jest :DDD takie tam ... zeby nie zostal kaleka .. miec zeby, ze chce miec pozniej dzieci itp :D .. wracajc do Kreatyny.... jako calkowity laik w suplementacji .. doradzil mi kolega Kreatyne treca ... Creatine 200 mesh micronized takie niebieskie opakowanie ..i musze przyznac ze w ciagu 2 miesiecy doszly mi 2 cm w bicepsie .... i nie wiem czy poprostu od tego ze zaczolem cwiczyc silowo .. nigdy wczesniej nie cwiczylem obciazeniem bicepsa ... tylko cwiczenia takie jak na KKS sie robi czyli jest silowo .. ale to nie jest tak silowo jak z obciazeniem .. i tak sie zastanawiam czy to zasluga kreatyny ??? mam jeszcze inny problem ...odnosnie masy bo jestem bardzo aktywny ... ale to moze otworze nowy temat.. :)

kamileks18
23-02-08, 02:03
nie dziekuje zeby nie zapeszac a z drugiej strony tak na to patrzac to widzisz jednak doszlismy jakos do porozumienia i potrafilismy sie dogadac... pozdrawiam...

simonides
23-02-08, 18:23
Dla mnie sprawa dexterozy jest strasznie dziwna... W renomowanych sklepach ( czyt. vitamin shop) gdzie naprawde sie znaja na rzeczy, polecaja dexterose. Z drugiej strony całe środowisko w siłowni, mówi że to syf. Mnie zastanawia jedno - skoro Dexteroza jest taka super to dlaczego nie ma jej w mocnych stakach kreatynowych i produktach renomowanych firm zagranicznych ? Przeciez nie jest droga a 30 % czy tam 50 % to jest naprawde niebo a ziemia. W horse powerze nie ma, w nitrobolonie tez nie , No shotgun ? nie ma .... Więc ??

NIKOLIS 168
23-02-08, 22:39
Ja tam zawsze bede miał sentyment do dekstrozy i nic tego nie zmieni mnie to wali co ktos mowi brałem,biore i bede brał dekstroze (dextro-juice) i walą mnie wasze opini na temat tego produktu.