PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to sie oplaca ? co dokupic ?



Adriannn
22-02-08, 09:52
Witam mam do dyspozycji:

2.5 KG Monster MASS Biogenix'a
300 g Monohydrate CREATIN Vital Max
130 tabletek L-Glutamine micronized T6 TREC
Carbo 1kg OLIMP


czy to można polączyć i jakie efekty będą ?http://forum.kulturystyka.org.pl/images/smilies/smile.gif i jak polączyć tzn. jak zazywać bo wiem ze nie starczy tego na pełen cykl.

m@bi
22-02-08, 10:19
eh pełno jest odpowiedzi na twoje pytanie ^^
1) monster mass wedlug zapotrzebowan, po treningu jak upłynie 30 min po wzięciu kreatyny mozesz wziasc, ogolnie w lukach w diecie
2)kretyna DT 5gr na cczo i 5gr po treningu
DNT 5gr na czo i po upływie 8h tez 5gr
3) Glutamina mozesz wziasc razem z kreatyna po treningu i wieczorem nie wiem ile tam jest ale ok 4-5gr na jedna porcje
4) Carbo troszke mało masz ale mozesz pic np przez treningiem albo w trakcie
rosnij ^^

fantomas
22-02-08, 10:39
Nie wziąść tylko wziąć ! ! !

Adriannn
22-02-08, 10:48
Czyli taki zestaw jest dobry ? ;)
1 kaps. to 640mg l-kreatyny
a jak lepiej brać na począku i tyle ile trzeba czy rozłożyć na cały cykl w małych dawkach ? Bo napewno mi to nie starczy na cały cykl ;)

m@bi
22-02-08, 12:02
Czyli taki zestaw jest dobry ? ;)
1 kaps. to 640mg l-kreatyny
a jak lepiej brać na począku i tyle ile trzeba czy rozłożyć na cały cykl w małych dawkach ? Bo napewno mi to nie starczy na cały cykl ;)

yy l-kreatyny? czy glutaminy ^^? nie rozumiem :D

Ikar
22-02-08, 12:03
co do tego carbo to bym radzil odrazu po treningu wypic

m@bi
22-02-08, 12:04
co do tego carbo to bym radzil odrazu po treningu wypic

chcesz tyle w siebie ładowac po trenie? mono glutamine potem gainer i chcesz wkladac jeszcze tyle węgli ? hmm ja bym carbo w trakcie pił ^^

Ikar
22-02-08, 12:13
carbo walisz odrazu po ostatnium cwiczeniu zanim znajdziesz sie w domu to troche minie jak nie ma swojej silki tylko chodzi do publicznej. a picie carbo podczas treningu jakos zle mi sie kojazy ogolnie picie slodkich napoji na treningu bo nie tylko mi sie zdazylo biec do kibelka na treningu bo mnie na spawa po cocacoli wzielo naszczescie to dawno bylo

Ikar
22-02-08, 12:16
poza tym nie musi gainera po treningu jesc bo niby i po co. walnie carbo wegle sa ma czas czyli zlota godzine na zrobienie sobie np cycka z ryzem czyli normalny posilem dostarczajac przy tym bialko i wegle i wszycho :D gainera moze o innej porze brac

m@bi
22-02-08, 12:47
he ja mam do siłowni jakies 150 m :D wiec jak miałem carbo to rozpuszczałem tak aby nie było słodkie i wypijałem podczas treningu jak kto woli ^^

Ikar
22-02-08, 12:56
ja tez mam niewiele dalej na silke, ale zanim ugotujesz sobhie cycka to troche minie wiec lepiej walnac sobie carbo, ktore robie zazwyczaj bardzo slodke dlatego na treningi wole wode, a takie wyplukane carbo 7 woda po kisielu mi nie smakuje, musi miec ta swoja moc smaku :P

Adriannn
22-02-08, 23:52
pomylilem sie tam bylo l-glutamina a nie kreatyna :P
Też preferuje wode na treningu, a Carbo odrazu po ? To gainera wrzucić gdzies gdzie braki w diecie ? ;)

Ikar
23-02-08, 02:43
pomylilem sie tam bylo l-glutamina a nie kreatyna :P
Też preferuje wode na treningu, a Carbo odrazu po ? To gainera wrzucić gdzies gdzie braki w diecie ? ;)

Własnie tak :D