PDA

Zobacz pełną wersję : PYTANIE dla doswiadczonych



mooha
21-02-08, 20:53
Elo ,witam wszystkich. Mam takie pytanie , ćwicze juz 2-3 lata czasem regularnie czasem mniej. Ostatnio wiekszosc cwiczylem na mase ale doszedlem do wniosku ze to nie dla mnie bo masa mnie nie lubi i przy wzroscie ok 173cm moja waga wynosi od 67-69 zazwyczaj w tych okolicach. Chcialbym zapytac czy nie moglbym przerzucic sie tylko na trening na rzezbe i zzzzzzajebiscie sie wyrzezbic??????? Tylko obawiam sie zeby nie spalic miesni lub cos w tym stylu????? wiec prosze doswiadczonych o opinie. Dodam ze od czasu do czasu biegam

duaii W
21-02-08, 21:24
Ja Ci nie pomoge, ale mam pytanie do forumowiczow, a nie chcialem zasmiecac i tworzyc nowego tematu.. Kto opisze na czym polega tak generalnie trening na rzezbe? cechy charakterystyczne (tj liczbe serii, ilosc cwiczen na dana partie miesni, czestotliwosc treningow, ciezar, ilosc powtorzen, sklad b,t,w diety pomocnej w rzezbieniu sie). Z gory dziekuje - moze byc link, przyznam szczerze ze nie wysililem sie ZBYTNIO i nie szukalem doglebnie, licze na was drodzy forumowicze ;)

Paton
21-02-08, 21:34
Niestety, aby rzezbic musisz miec mase, takie sa prawa natury, z kosci nie zrobisz rzezby. Pozdrawiam

Duaii_W : http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=9062
Zobacz podany przezemnie trening na rzezbe.

duaii W
21-02-08, 21:42
Dziekuje!

Ikar
22-02-08, 02:48
mooha jak bedziesz mial dobra diete to nie ma opcji zeby masa nie szla

DoDiK_29
22-02-08, 10:24
trening na rzezbe polega na tym zeby pozbyc sie jak najwiecej zbednego tluszczyku. Jesli dobrze pamietam to duzo powtorzen trzeba robic. jesli juz troche podnosisz i jestes w miare silny mozesz robic trening na rzezbe, a sadzac po stazu jestes gotow - ale to tylko moja opinia...

mooha
22-02-08, 10:51
dodajac jeszcze to ze mnie nie jest taka sama skóra i kości,ale tłuszczu raczej nie mam :P chodzi mi o to czy np za dlgi trening na rzezbe nie obciazy zbytnio miesni?

Ikar
22-02-08, 12:24
no nie jak bedziesz mial ulozony normalny trening na rzezbe to nic sie nie stanie, a jak poprostu sam z siebie przesadzisz to moze byc mniej ciekawie. Najlepiej napisz trening i daj go do oceny na forum


p.s. ja bym na twoim miejscu jeszcze troche przymasowal

FBH
22-02-08, 16:09
Rzezbe sie robi jak sie ma co gubic przy wadze 6x kg i Twoim wzroscie raczej nie ma nic do zrzucenia. A na czym polega trening? Dieta i aeroby przedewszystkim, trening na najtrudniejszych cwiczeniach, na malej ilosci powtorzen ze wzgledu na ciezary (podnosic jak najwiecej). Mit ze wiele powtorzen, dawno zostal obalony i to jest tylko przemeczanie miesnia :)
pzdr