PDA

Zobacz pełną wersję : Lewy triceps..



pacos
21-02-08, 20:16
Cześć.. Mam takie pytanie, otóz robie sobie jakies cwiczenia na triceps takie ze biore reke z hantlem do tylu i podnosze wyprostowana na okolo 90stopni, mam nadzieje ze rozumieciemoj problem polega na tym ze kiedy podnosze prawa reke to ewedentnie czuje ze miesien pracuje i jest ten typowy "bol" a kiedy robie lewa reke to jak dotknę reka tego tricepsa to czuje ze jest napiety ale wogle go nie czuje, czy to normalne? nie wiem czemu troche mnie to denerwuje bo mam wrazenie ze robie to zle albo nie wiem co, a robie na lewa reke i prawa identycznie..

Paton
21-02-08, 21:29
Nie bardzo wiem jak ci odpowiedziec, ja mam podobnie jezeli chodzi o dysproporcje sił w jednym reku w porownaniu do drugiego, ze poprostu jedna mam silniejsza i trudniej ja zmeczyc, moze poprostu ty masz tak samo. Mimo wszystko spytaj lekaza. Pozdrawiam

BeHappy
21-02-08, 21:58
szczerze mam to samo ale ja doszedlem do wnioskow ze poprostu prawa raka robie to dokladniej (jako ze jestem praworeczny i lepiej nia operuje) niz lewa musisz poprostu "poszukac" tego punktu bolu

Fenix54
21-02-08, 22:24
Nie masz się czym przejmowac większosc osób tak ma ja też. Prawa ręka jest bardziej dokładnie i lepiej wykonuje powtórzenie. Zmień obciązenie na lewo ręke na mniejsze i moze bedzie dokladniej pracowac mi pomogło

pzdr

MhL
21-02-08, 23:10
W moim wypadku prawy biceps silniejszy, triceps slabszy. Lewy biceps slabszy triceps silniejszy :)

Serie zaczynam slabsza strona(lewa reka w twoim wypadku), staram sie wykonywac cwiczenie jak najdokladniej, napiecie miesni jest wazne. Po malutku zaczyna sie wyrownywac. Mi to pomaga.

pacos
22-02-08, 13:07
Własnie ja moge te cwiczenia wykonac tak samo, w takiej samej ilosci powtorzen ale denerwuje mnie ze na lewej rece nie czuje zadnego bolu, a jak juz ktos wspomnial moze mam ja silniejsza.. ale powinienem miec silniejsza prawa skoro jestem praworeczny..

Ikar
22-02-08, 13:13
sprobuj wykonywac na trick wlasnie francuzkie ale jednym chantlem w 2 rekach siedzac jak dla mnie najleprze cwiczenia na tricka jak jest odpowiednie obciazenie