PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za strongmeni na koksie ???



fantomas
21-02-08, 20:44
Dla mnie oni wszyscy są sztuczni, bo wpierdzielają koks. Jak przestaną brać, to siła im spadnie o połowę. Powinni ćwiczyć bez koksu - wtedy mieliby czystą, naturalną siłę. Taki August II Mocny - król Polski - to miał siłę - podkowy łamał - a wtedy o koksie nikt nie słyszał.

roger666
21-02-08, 21:08
August II Mocny hehheh nie słyszełem mimo to mature z histori zdałem:P (z pewościa wysysał krew z dziskich zwierząt zabierając im testosteron)wracając do tematu kazdy z nich chce być silniejszy od drugiego.Wiadomo ze natura (geny) inaczej obdarowała każdego z nich jeden dostał wiecej mieśni, drugi mniej.Teraz kazdy z nich pracuje nad ich jakością(kosiki), na suchara to wiele by nie zwojowali w porównaniu z tymi na dopingu.

fantomas
21-02-08, 21:20
No może zdawałeś maturę z historii...ale Filipin! Poniżej link do opisu tego króla Polski:
http://pl.wikipedia.org/wiki/August_II_Mocny

VegetaSSJ3
21-02-08, 21:29
Co to by bylli za strong meni z takimi wynikami to jest sport zawodowy wiec tam koks jest druga polowa do sukcesu

tom
21-02-08, 21:44
fantomas co sie tak akurat strongów uczepiłeś?
doping dotyczy kazdego zawodowego sportowca, wiec lepiej daj se spokój z takimi spostrzeżeniami...

fantomas
21-02-08, 21:47
No wiem, że dotyczy każdego zawodowca - w pewnych dyscyplinach rzecz jasna. Jestem przeciwnikiem koksu w sporcie w ogóle.
P.S. Tom, nie mów mi z czym mam sobie dać spokój - nie twój biznes.

roger666
21-02-08, 21:49
No może zdawałeś maturę z historii...ale Filipin! Poniżej link do opisu tego króla Polski:
http://pl.wikipedia.org/wiki/August_II_Mocny

Ale kurwa sie uczepiłes tego Augusta, ale poczytac mozna.......pozdro

fantomas
21-02-08, 22:00
Trochę kultury by się przydało! Mogłeś napisać chociaż k..., a nie mięsem rzucasz.

tom
21-02-08, 22:10
ciesze sie ze sa przeciwnicy dopingu, ale do czego ma prowadzic ten temat?
nic nowego nie wymysliłeś...
chcesz oczernić strongmanów?
a kulturyści, wyciskacze, sprinterzy i cała reszta to co?

ps. ja tez jestem przeciwnikiem dopingu ale na swiecie jest tak jak jest i nic na to nie poradzisz...

fantomas
21-02-08, 22:14
Ma służyć uświadomieniu dużej liczby osób, które naiwnie sądzą, że ci siłacze nie biorą sterydów.

tom
21-02-08, 22:18
jesli tak to ok.
dla mnie to oczywiste:)

dzako18
22-02-08, 13:32
kazdy wie ze biora ;-)

Ikar
22-02-08, 13:51
Jest jakas osoba na tym forum ktora przed zalozeniem tego tematu, wierzyla w tak wielka naturalna moc stronmenow ?? bo jakos watpie :P

warmach1ne
22-02-08, 14:36
nooooo nie ... to to to .. toooo oni naprawde biora sterydy?? ;((( to juz nie sa moimi idolami ... kurdeeee... a ja myslalem ze oni sie w lesie wychowali ... jedli surowe mieso .... walczyli z wilkami i niedziedziami ... i taki bezmozg wyskoczyl z lasu i mowi a guga buga.... i cywilizowani ludzie na niego popatrzeli mowia ... OOOOO wybieg kolejny strongman bedzie slawny..ubierzcie go i niech dzwiga ciezary ... A tu jednak prawda jest inna ....no coz.. koksiarze jedni... Sterydmani :DDD

Sliski
22-02-08, 15:38
kiedyś to gladiatorzy byli świetni, nie było sterydów (chyba że ktoś coś tam wynalazł naturalnego ;) ), a ciała i siłę mieli że chej...

warmach1ne
22-02-08, 23:41
kiedyś to gladiatorzy byli świetni, nie było sterydów (chyba że ktoś coś tam wynalazł naturalnego , a ciała i siłę mieli że chej...

Jak zaczniemy tak gadac.. to wiesz .. Wikingowie mieli mega krzepe ... Sparatanie mieli mega krzepe ..... Mieszko I mial krzepe :D ale wiesz mial krzepe bo podnosil pniak .. a inni nie mogli podniesc ... i ciezko pracowali ... to sobie sile wyrobili ... jakbys mu wrzucil metal ... na klate... i mialby technicznie wycisnac ze 100 kg ... podejrzewam ze mialby problem ... z za wyjatkiem Wikingow ci rzucali pniakami po 100 kg z barow hehe ale wiesz nie widzielismy tego .... tylko slyszelismy ... za 100 lat tez beda gadali ...... ze Kaczynski wyciskal 250 na klate :DD i beda mowili ... a wczesniej to nie bylo sterydow takich jak dzisiaj sa.. Oni zarli surowe miechoooo ....i rosliny :DDDD haha to wiesz .. suplementacje mieli dobra :D pozdro ;]

MhL
22-02-08, 23:55
za 100 lat tez beda gadali ...... ze Kaczynski wyciskal 250 na klate :D
chyba razem z mamą :)

A co do naszych przodkow, to oboje macie troche racjii
Wojownicy, ciagle cwiczyli wiec mieli krzepe, taka kopie udzwignac to juz cos, a co dopiero w zbroi. A co mial powiedziec taki chlopina z pola, jak go w jednej rece rycerz podniusl ? Poza tym bajki i opowiadanie, "waligora i wyrwidab", najsilniejsze chlopy we wsi, zrobiono z nich bajke dla dzieci.
Ponadto chromoson X jest w zaniku, tak panowie jestesmy na wyginieciu :p. Przyklad; jakl wygladal twoj dziadek czy praadziadek, chlop jak dab. A teraz popatrz sobie co jest synonimem meskosci; metro. Juz nie fajnie chodzic na sielownie, lepiej pobiegac czy poplywac. Ufarbowac wlosy.

A co do strongmenow, dzis w sporcie nie ma osiagow bez techniki, chemii, psychologii. Trzeba sie z tym pogodzic

warmach1ne
23-02-08, 00:08
; metro. Juz nie fajnie chodzic na sielownie, lepiej pobiegac czy poplywac. Ufarbowac wlosy.

A co do strongmenow, dzis w sporcie nie ma osiagow bez techniki, chemii, psychologii. Trzeba sie z tym pogodzic

hehe co do tego to sie zgadzam ..... ale ja i tak wole chodzic na silke .. i cwiczyc :D ... bardzo loobie dla siebie .. itp zreszta mojej dziewczynie tez sie to podoba jak mam muly :D ale taka prawda.. teraz jest modne ze tak powiem pedalstwo ... zapadnieta klata.... bluzy w paski do kolan a przygarbiona postawa i spodnie do kostek ... nie mowie oczywiscie o skejtach bo oni juz nie sa modni mowie teraz o emo punkach itpitd i ja juz nie dazam za tymi subkulturami chyba jestem za stary - ja zostalem na poziomie dresiarstwa..ale nie naleze do zadnej subkultury tylko loobie dresy adasia czy nike do tego bluze z kapturem lub bez heheh ... najlepiej rozpinana i jest cool ..co wkrotce bedzie modne ? :D ostatnio widzialem Dj'a na studniowce mojej dziewczyny... co w pasku mial ... korone Princess z cyrkoniami ... ej no sorry to juz przegiecie i mial rekawki od sweterka podciagniete do przedramieni zeby byl meski - chyba .. wloski na zellll ohhhh i te oczy te piekne pedalskie pomalowane oczeta ... :DDDD Pozdrooo ;]

lo3
23-02-08, 01:29
przeciez august łamał podkowy i wyginał monety tylko w ważnych chwilach, przedstawieniach balach...i takich pierdłach.
i były one popekane <lol2> taka prawda.

Pozatym koles byl rozrzutny i dużo jadł (był tłusty)
(zreszztą jak każdy król polski)

warmach1ne
23-02-08, 02:28
co wy z tym Augustem ?? August to 1 strongman :DDD on juz bral koksy to inna sprawa :D podobno egipcjanie jeszcze przed narodzeniem chrystusa .. wynalezli prezerwatywe z eukaliptusa ktora sobie wiazali rzemieniem .. to co ... koksow by nie wynalezli ?? no panowie ;]] mieli swoje sposoby ... wpieprzali skarabeusze... bo mialy bialko .... i co gainer jak znalazl ... nie zaglebialem sie ile ma bialka ale wiem ze cos tam maja .. ale napewno weglowodanow nie malo :D wiec 4-5 skarabeuszkow to jak dobra porcja gainerka :D

Prezydent_1c
24-02-08, 10:09
HEhehe. Dokłądnie musze facetowi od histori powiedziec mojemu że był to August 1 Strongman i pozamiatane :D A odnośnie tego zanikania chromosomu X to się zgadzam bo u mnie w mieście też samo pedalstwo chodzi po ulicach :D Strach uderzyć żeby nie zabić :D:D

Ikar
24-02-08, 11:51
heh jak bylem w szkocji to na baletach ochroniaz jebnol jakiegos emo i go zabil na miejscu

MhL
24-02-08, 12:25
Ja koles byl prawdziwym Emo, to jest mu wdzieczny :P

fantomas
24-02-08, 17:09
Jest jakas osoba na tym forum ktora przed zalozeniem tego tematu, wierzyla w tak wielka naturalna moc stronmenow ?? bo jakos watpie :P
Wątpisz? Proszę bardzo - link do wypowiedzi vegety:
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=470&page=3
On nadal wierzy. No ale skoro ludzie wierzą w Boga to czemu nie mieliby wierzyć w strongmenów, którzy nie biorą:)

Prezydent_1c
27-02-08, 10:15
fantomas czy ty już przypadkiem kiedyś u nas na forum nie byłeś ? Bo mi przypominasz styl pewnej osoby.

fantomas
27-02-08, 13:37
Nie. Nie byłem.

wsp18
29-02-08, 19:51
dlamnie to nich sobie biora przynajmniej pokazuja co moze z kims sie stac wielkosc i sila po tym jak ktos bedzie cwiczyl cwiczyl i bral...a pozatym bez brania nie mieli by takich osiagow a wszystko robione jest pod publike

Street Fighter
01-03-08, 23:14
Dawno dawno temu ... kiedyś ludzie jedli dużo mięsa często surowego gdzie jest trochę kreatyny ,może stąd takie wielkie chłopiska :D:D

wsp18
02-03-08, 00:13
no mozliwe...a pozatym kiedys ludzie wszystkie ptace musieli wykonywac sami a teraz sa maszyny

SEBAN
02-03-08, 00:35
Eeee tam, Janosik to miał krzepę!!!!

wsp18
03-03-08, 17:13
hehe janosik nie byl czlowiekkiem tylko to byl harnaś

Gutek912
30-06-08, 12:59
heheh ten temat bardziej do Hydeparku by się nadawał xD Fajnie się czyta lol hah

Hellmut89
01-07-08, 20:42
Ale temat:) A wracając do wikingów to oni mieli niby krzepe bo wpieprzali jakieś grzybki halucynogenne i dostawali furii( berserki czy jakoś tak).
Może by tak przed treningiem spróbowac:)

Moody
11-07-08, 18:24
nie ma takiego strongmana ktory nie bral koksu przeciez na ryzu tekich rozmiarow nie zrobil

007
11-07-08, 18:50
Nie wykluczone że biorą he he

1,2 tony na martwy to nie na samej marchewce się podniesie.

Ale prawda jest taka że to nie sam koks pozwala na takie wyczyny,ale jeszcze( dużo pracy której ludzie nie widzą i komentują że jak ja bym tyle się szprycował to też bym taki był ) i genetyka którą są obdarzeni tylko wybrani . :D

Moody
12-07-08, 19:25
dokladnie bardzo dobrze napisane. To ze wezmie koks to przelamie jakies granice ale musi duuuzo cwiczyc miec wszystko dopiete na ostatni guzik.

pimols
15-07-08, 22:52
Nie wykluczone że biorą he he

1,2 tony na martwy to nie na samej marchewce się podniesie.

Ale prawda jest taka że to nie sam koks pozwala na takie wyczyny,ale jeszcze( dużo pracy której ludzie nie widzą i komentują że jak ja bym tyle się szprycował to też bym taki był ) i genetyka którą są obdarzeni tylko wybrani . :D
prawda ! polac mu!

Kilu
15-08-08, 01:49
Myślicie ze pudzian zostałby 4 razy mistrzem świata na SAA i nikt tego nie sprawdził :>

Rynju
15-08-08, 10:27
przeciez juz byla raz afera ze pudzianowskiemu mieli odebrac trofea bo wykryli mu zbyt duze stezenie. Zreszta co to za problem - kazdy koks odpowiedni czas jest wykrywalny. Caly rok moze sie przygotowywac do zawodow na kosie, odpowiedni czas przed przestanie brac i bedzie czysty

Symu
15-08-08, 13:53
strongmani maja kontrole antydopingowe??

No i wlasnie tak jak ryniu mowi koks nie jest im potrzebny na sam start, a w czasie przygotowan.

Rynju
15-08-08, 14:02
wystarczy ze np. ugada sie ze swoim lekarzem prowadzacym. Zrobia testy ze np. dla twojego organizmu po 2 miesiacach poziom stezenia spada do maksymalnego dopuszczanego. WIec taki ktos wali koks, wali cykle. Przychodzi te 2 miesiace przed, stezenie opada na tyle by byc ponizej maksymalnej dozwolonej granicy i gotowe ;D

Kilu
15-08-08, 17:46
Zniszczyliście mojego idola, bez niego rzucam siłke
:D

lg team
19-10-08, 19:07
przeciez juz byla raz afera ze pudzianowskiemu mieli odebrac trofea bo wykryli mu zbyt duze stezenie. Zreszta co to za problem - kazdy koks odpowiedni czas jest wykrywalny. Caly rok moze sie przygotowywac do zawodow na kosie, odpowiedni czas przed przestanie brac i bedzie czysty

nie co odswiezam ale troche sprostuje ta wypowiedz i wypowiedz pod nia kolegi moderatora

tak sie sklada ze znam kilku strongow mniej czy wiecej waznych w tym kraju,

macie panowie racje i jej nie macie bo sa dwie strony medalu

jeden strong ktorego znam uklada cykle pod starty a przed nimi doklada jeszcze np halo czy methyltest zeby doladowac sie na maxa przed startem,

inny z kolei notuje najlepsze wyniki dopiero po ok 2-3 miechach po cyklu,

zdradze pewien fakt ze stymulaty typu efedryna i uwaga amfetamina nie jest obca srod zawodnikow...

rozbienosc jest spora, a twierdzenie ze przygotowuje sie na soku i pozniej sobie dobrze startuje bledne

pamietajcie panowie ze ci ludzie leca takie dawki (a moje obecnie wywolaly tutaj poruszenie a w porownaniu z dawkami strongow to jest bajka) ze nie moga sobie pozwolic na depresje po juz jest po nich,

podam przyklad mojego znajomego - lecial cykl kilka podstawowych srodkow wsrod strongow - deka 800mg + test enan 3g i prop 200mg ed + oxymeth 300mg dziennie, niestety zaszla sytuacja ze jemu braklo anapolonu i zeby dotrwac do zawodow dorzucil mete w dawce 4 x 30mg ed

oni nie moga sobie pozwolic jak wy tak latwo twierdzicie na balansowanie rok na cyklu pozniej nie, nie da sie tak, nawet jak nie sa na cyklu to moge powiedziec ze i tak sa bo albo dokaldaja przed zawodami propa / oxymeth, methyltest, halo i robia zawody albo wogole odpuszczaja bo robia przerwe i wtedy komentator mowi ze o ten zwodnik ma slaby sezon...

wiadomo dla czego...

ahhh

i z pudzianem chodzilo o cos zupelnie innego tak naprawde ;)

slim shady
20-10-08, 00:41
chyba Todorchev stracił strasznie duzo na masie i nie daje rady z żelastwem, na czym on jechał ze takie spadki wagowe

tm7
20-10-08, 18:14
To co w końcu z tym pudzianem jest grane. Wygląda na to, ze w takim wypadku zapoda teraz mega cyklon który przerośnie najśmielsze oczekiwania największych strongów.
Ehh czemu on tak kłamie że nic nie bierze :( Ale jak kłamać to do końca.

adonis18
26-11-08, 21:25
siema
lg jak to działa?
piszesz że speeda zarzucają ale wiadomo przecież że od tego się chudnie. zdaje się że kiedyś środki odchudzające na amfie były?
dziwne mi się to wydaję
elo

pimols
29-11-08, 19:19
To co w końcu z tym pudzianem jest grane. Wygląda na to, ze w takim wypadku zapoda teraz mega cyklon który przerośnie najśmielsze oczekiwania największych strongów.
Ehh czemu on tak kłamie że nic nie bierze :( Ale jak kłamać to do końca.
pudzian robil to na ostrowi i na pieczonej kaczce-,- koksy? no nie zartujcie

lg team
05-12-08, 23:53
panowie ja nie pisalem ze pudzian koksuje tylko ze afera z nim w tle byla inna niz piszecie w przeczywistosci

adonis - chodzi o stosowanie srodka jako stymulant przed i w trakcie zawodow nie codziennie oczywiscie...

oczywiscie wchodza tez leki pochodne ktore latwiej usunac z organizmu etc...

Młody
06-12-08, 22:35
wiadomo że biorą ! Pudzian też a to mało razy na granicy Toczka, Dymka czy Pudziana z pełnym bagażnikiem koxu zatrzymywali chłopaki w jakim Wy żyjecie Świecie.

lg team
07-12-08, 12:57
moze ty zyjesz w innym swiecie wiec ci powiem ze czasem lepiej jest pisac bezimiennie bo niby internetowa anonimowosc daje poczucie bezpieczenstwa ale zycie pokazalo nie raz ze ktos kogos za pomowienia ciagnal do odpowiedzialnosci,

takze spokojnie,

Młody
07-12-08, 23:34
"grozisz mi" ? Hah słuchasz radia oglądasz wiadomości czytasz gazety? No napewno Strongmeni jadą na ryżu i bananach. Sam znam paru(nie tak znanych) i dają dobre rozpiski tyle Ci powiem.

slim shady
08-12-08, 19:29
a strongmani nie jadą na białku ????????????????????????? kurde odkryłes ich sekret zyciowy na dzienne swiatło i co teraz ;(

lg team
10-12-08, 22:09
"grozisz mi" ? Hah słuchasz radia oglądasz wiadomości czytasz gazety? No napewno Strongmeni jadą na ryżu i bananach. Sam znam paru(nie tak znanych) i dają dobre rozpiski tyle Ci powiem.

ty wez sie dzieciak ogarnij kurwa,
piszesz bzdury nie znajac faktow ot co,
dalem dobra rade masz cos we lbie zrozumiesz nie to siedz cicho i nie siej plot,

do goscia wyzej,
gdzie ja kurwa napisalem ze strongi nie stosuja dopingu...
wiem o tym bo chyba do huja opisywalem przypadek stronga ktorego znam, wiec moze najpierw zacznijcie czytac co ktos pisze a pozniej wymadrzajcie sie ludzie,

czemu tak jest ze zawsze najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy tak naprawde huja wiedza...

i raz jeszcze podkresle, piszecie cokolwiek piszcie bezimiennie - kilka for posypalo sie juz za umieszczanie pewnych tresci na zawodnikow - to info pewnie zainteresuje wlascicieli tego forum / modow ktorzy zwroca uwage na tego typu sytuacje lub chociaz zaczna usuwac tego typu tresci

slim shady
10-12-08, 22:22
IG to nie było do Ciebie tylko ironia do Młody, przeciez wszyscy wiedza o dopingu tylko o tym sie nie mowi,

lg team
10-12-08, 22:27
nie nie spoko ;)
to dalej bylo do tego samego goscia, zle to ujalem w sumie jakos...

jednak twoja domene "przeciez wszyscy wiedza o dopingu tylko o tym sie nie mowi" bym zmienil na "przeciez wszyscy wiedza o dopingu tylko nie wymienia sie nazwisk"

i to by bylo na tyle w temacie,

Młody
12-12-08, 08:26
to dajcie sobie buźki na zgodę i się już nie bulwersujcie. Oj chłopaki ale macie problemy ahhh ten internet ps. słownik ortograficzny się przydaje czasem.

lg team
12-12-08, 11:34
no wlasnie chlopcze tak koncza wlasnie tacy jak ty standard...
nie ma juz nic sensownego do napisania w temacie bo i tak huja wie to zaczyna sie czepiac ortografi heh...
jak ci kluje to w oczy to wypad na forum polonistyczne tam moze cos zdzialasz,

Młody
13-12-08, 00:22
Co do kłucia to spójrz na swój avant powinieneś się na kłuciu znać i pewnie na niczym innym po za tym a iść to możesz do apteki po "leko" i strzykawki i się pokłuć. Może się dowartościujesz trochę. Napisz do "strongmenów" żeby mnie do sądu podali za obrazę itp. A i co do dzieciaka to nie utrzymujesz mnie więc Twoim dzieciakiem nie jestem. Zapewne na moje utrzymanie by nie było Cię stać chyba że tą sprawę wygrasz i strongmeni coś Ci odpalą.

lg team
13-12-08, 11:40
leze i kwicze heheheh
idz do dzialu dla nastolatkow na wirtualnej,

lg team
13-12-08, 15:54
czesc osob mnie tutaj zna i wie ze niekiedy slyne z ostrego jezyka ale tez ze nie wchodze z nikim w konflikt bez wyraznego powodu,

potrafie tez rozmawiac powiedzmy to delikatnie z internetowymi lolkami ktorzy kreuja sie na innym niz w rzeczywistosci sa,

jednak trafilem na wyjatkowego goscia, internetowego pseudoznawce ktory malo to ze huja wie to jeszcze nie potrafi obronic wlasnego zdania, a bedac juz praktycznie zbalznionym na publiku podsyla mi takie o to info:

http://i34.tinypic.com/29kxg5f.jpg


jak juz wspominalem gosc wiedzy w tym temacie ma tyle co rozumu czyli nic, braklo mu argumentow wzial sie za wytykanie innym bledow ortograficznych i jak widac na dolaczonym foto nawet na tym sie nie zna hahahah

jak juz tez wspominalem to wlasnie koncza internetowi znawcy tematu ktorzy zawsze wszysto lepiej wiedza, a jak pojawia sie rzeczowa rozmowa reaguja jak to widac w tym temacie i podeslanej PW heh

jako ze gosc to mlodociany debil czekam z niecierpliwoscia na riposte z jego strony, z pewnoscia bedzie sporo smiechu :)

mlody1144
13-12-08, 16:58
haha zal goscia, xD tylko mnie z nim nie mylic bo mam podobny nick :D

Sosna91
13-12-08, 17:32
No rzeczywiście gościu albo ma nie wiele lat (bylo by lepiej) albo jeszcze nie dorósł i uzywa słów lubianych w podstawówce... żal ale dobrze Lg ze nie dajesz sie sprowokować. :) ;

p.S pewnie i ja dostane PW od niego :)

slim shady
13-12-08, 18:05
haha dobre, o pedalstwie świadczy raczej Twoj tytuł wiadomosci "ssij" i pisanie o jajach, nikt mi jaj nie "ssciesza" i nie jade po Tobie tylko po Twoich żałosnych wypowiedziach, ja bym zamknoł temat bo jest dyskusja prowadząca do nikąd

bld
14-12-08, 15:46
haha krol ortografii sie odezwal :D "harakter" "pierw" haha Młody wez sie ogarnij bo sie tego czytac nie da, zmien forum i juz sie bardziej nie poznizaj...

tm7
14-12-08, 17:37
Temat do zamknięcia.