PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z klatka



kumpel1908
20-02-08, 18:39
Witam mam maly problem z klatka , moja sytuacja wyglada tak ze rok cwiczylem , rok przerwy bo kontuzja i teraz znow zaczolem i zauwazylem ze prawa strona klatki mam mniejsza od lewej . A konkretnie chodzi o gorna partie miesni klatki . Dopiero zaczolem cwiczyc ( 2 mies ) i jeszcze oczywiscie nie widac tak bardzo , co byscie mi poradzili na ten problem ?

Paton
20-02-08, 18:54
Cwiczyc dalej i poczekac az dysproporcja sie zrownowazy raczej sensownej odpowiedzi nie ma, Cwicz skos i badz cierpliwy.

sławo
20-02-08, 20:56
przedewszystkim używaj hantli a z czasem bedzie lepiej

kumpel1908
24-04-08, 08:40
a jakbym cwiczyl tak ze sztanga normalnie a hantelka jedna czesc klatki tylko ? ta prawa stronne ? macie jakies sposoby na cwiczenie jednej strony klatki ?

RaseRmax
25-04-08, 21:44
Może sposobem by było jakby Ci partner pomagal żeby np na lawie przy sztandze Ci ktoras strona nie schodzila w dol. Aby kumpel pilnowal aby sztanga rowno szla do gory

ErWeider
26-04-08, 00:52
wystarczy wszystkie cwiczenia na klate ze sztanga zamienic na hantle
moj kumpel ma ten sam problem i tak walsnei ciwczy tlyko hantlami i powoli powoli sie rowna klata

kumpel1908
26-04-08, 08:20
ok dzieki za odp . Zaczne cwiczyc tylko hantlami , sztanga cwicze rowno bo bardzo duza uwage do tego przykladam nie wiem czemu tak sie robi ale ok zobacze co z tymi hantlami wyjdzie . za jakis czas napisze czy jakies efekty sa. pozdrawiam

LOLOWIEC
29-04-08, 00:05
Ja mam tak jak ty. prawa klata mniejsze i najbardziej na gornym skosie. Rob powoli dokladnie hantlami a sie wyrowna. Pewnie masz tak ze gorna czesc masz w lewej okragla a w prawej masz dolek. wyrowna sie