PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase



Petryk5
20-02-08, 12:33
Witam!
Chciałbym aby ktoś sprawdził mój trening który mam zamiar niedługo stosować.
Poniedziałek :
Klata
Wyciskanie poziom 4 serie
Rozpiętki 4 serie
Wyciskanie Skos 4 serie


Biceps
Uginanie hantli na kolanie 3 serie
Uginanie Sztangi prostej 3 serie
Uginanie hantli młotkowy 3 serie


Przedramię:
Uginanie gryfu w nadgarstkach nachwyt 4 serie
Uginanie gryfu w nadgarstkach podchwyt 4 serie

Brzuch



Środa :
Barki
Wyciskanie sztangi za kark 4 serie
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 serie
Wymachy hantlami w przód 4 serie


Nogi
Przysiady ze sztangą na karku 4 serie
Wspięcia na palce 4 serie


Brzuch

Piątek:
Plecy
Podciąganie na drążku nachwytem (szeroko) 4 serie
Podciąganie sztangi w opadzie 4 serie
Prostowanie tułowia z opadu 4 serie
Szrugsy 4 serie

Triceps:
Wyciskanie wąskim uchwytem poziom 4 serie
Pompki w podporze tyłem 4 serie

Paton
20-02-08, 17:12
Proponuje dodac wyciskanie francuskie do tricepsu, poniedziałkowy trening ogolnie jest zbyt obszerny, przedramie przeloz sobie na srode. A brzuch srodowy na piatek. Do barkow dodaj cwiczenie unoszenie hantli bokiem, zamiast wymachow hantlami w porzod poniewaz to takie samo cwiczenie jak unoszenie sztangi wzdloz tulowia. Odpusc martwy ciag wez sciaganie do karku wyciagu gornego.

Petryk5
20-02-08, 19:08
Zmieniłem już tak jak radzisz. A czy przy tricepsie jak dorzuce jeszcze francuskie to po 4 serie czy po 3 wykonywać w cwiczeniach na triceps? Ale chyba brzucha nie powinno sie ćwiczyć na jednym treningu z plecami? A w ćwiczeniu na plecy: Prostowanie tułowia z opadu 4 serie to nie chodzi mi o martwy ciąg tylko o coś takiego: http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#15

Paton
20-02-08, 19:12
Przepraszam nie zauwazylem ze masz plecy w piatek to zrob tak ze plecy zrobisz w srode a barki w piatek i do tego brzuch. Co do cwiczenia o ktorym mowisz jaknajbardziej mozesz je stosowac, przepraszam ale odrazu skojarzylem je z martwym ciagiem. Co do tricepsu wykonuj po 3 serie.