PDA

Zobacz pełną wersję : czy nie za duzo?



biggerISbetter
19-02-08, 23:20
Witam.Opisze moze jak wyglada moj tydzien treningu i prosze o ocene czy jest on wlasciwy.
Pn:klatka+biceps+brzuch
klatka
3 cwiczenia po 4 serie
biceps
3 cwiczenia po 3 serie
brzuch
3 cwiczenia po 3 serie
po treningu 20 min aerobow

Wt:nogi+brzuch
nogi
3 cwiczenia po 4 serie
brzuch
3 cwiczenia po 3 serie
po treningu 10 minut aerobow

Sr:barki+brzuch
barki
4 cwiczenia po 4 serie
brzuch
3 po 3 serie
po treningu 20 min aerobow

Czw:basen

Pt:plecy+triceps+brzuch
plecy
4 cwiczenia po 4 serie
triceps
3 cwiczenia po 3 serie
brzuch
3 cwiczenia po 3 serie
po treningu 20 minut aerobow

W weekend ogolnie odpoczywam ale czasem zdarza sie porzucac do kosza:)

Celem mojego treningu jest kilka kilo dobrego miecha i nie chce sie przy tym zalac bo bo jestem po fazie redukcji, zrzucilem z 8 kilo fatu i chce teraz do bardziej wyrzezbionej sylwetki dorzucic z 6-7 kilo miecha bez fatu.Oczywiscie po kazdym treningu spozywam i glutamine i aminokwasy badz carbo tylko czy nie forsuje sie za bardzo? Do tego za 2 tyg wjezdzam na cykl wino+superka i do tego ten trening.Bialka tez spozywam dosc duzo.Co myslicie?

Paton
19-02-08, 23:24
Inne polaczenie zrob jak na 4 dni treningu:

NOGI+BARKI
KLATA+BICEPS
PLECY+TRICEPS+KAPTURY

Pozdrawiam

Pomyłka patrzyłem na ten post odpisywalem do innego, tutaj jest wszystko mniej wiecej wporzadku

los0
19-02-08, 23:59
Witaj, jedyne do czego moge sie przyczepic to to ze za duzo serii robisz (tzn po 4) ale po profilu widze ze masz staz odpowiedni, wiec wydaje sie byc ok. Moim zdaniem trening jakim lecisz jest jak najbardziej okej, to ze we wtorek cwiczysz nogi nie przeszkadza za bardzo w regeneracji pozostalych partii miesniowych..
Ale oczywiscie mozesz tez posluchac rady PATONA i zmienic trening, wybor nalezy do Ciebie

AdRiAn
20-02-08, 12:15
nie cwicz brzucha dzien po dniu, 3razy w tyg wystarczy!