PDA

Zobacz pełną wersję : trening brzucha



47
19-02-08, 21:50
siema . mam laweczke do brzucha ale nie wiem jak cwiczyc tzn ile serii i ile powtorzen bo jak narazie to moge tylko cwiczyc brzuch a na silowni nie :(

Paton
19-02-08, 21:53
Duzy jest skos tej laweczki? to zalezy bo na malym proponuje 3x20 z obciazeniem trzymanym przy klatce, jezeli duzy to bez obciazenia z hang time w fazie najwiekszego napiecia.

47
19-02-08, 21:58
hang time tzn. jak bede u gory(a normalnie leze glowa do dolu bardziej) to sie zatrzymac :P :P ? szczerze jeszcze dokladnie nie wiem jaki skos tej lawki nie znam sie :P nie cwiczylem nigdy brzucha ;P a z obciazeniem za bardzo nie moge no chyba ze se wezme 5 kg ;/

a i musze tak malo cwiczyc:D? bo mi sie nie oplaca lawki wyjmowac przeciez ja to zrobie w jakies 5 minut ;[

Paton
19-02-08, 22:12
Tak przytrzymujesz sie w chwili gdy czujesz najmocniejsze napięcie miesni brzucha na 2s, nawet 5kg oby pobudzalo do ciezszego wysilku. Pozdrawiam.

47
20-02-08, 23:16
przed snem robie :P
jechac co dwa dni :P :P??

Paton
21-02-08, 00:14
Jeden dzien przerwy wystarczy:)

slim shady
21-02-08, 00:23
Siad rozkroczny na ławeczce, ręce na bok. Skręt tułowia w prawo i w lewo.

Siad rozkroczny na ławeczce, ramiona w górze. Skłon tułowia i ramion do nogi prawej, wyprostowanie i następnie do nogi lewej.

Siad rozkroczny na ławeczce. Wdech z uniesieniem ramion w górę, wydech z opuszczeniem ich.

Siad zwykły na ławeczce lub krześle, ręce oparte o siedzenie. Skłony głową w przód i w tył, skłony głową na boki w prawo i w lewo , krążenie głową, skręty głową w lewo i w prawo.

Siad zwykły na ławeczce lub krześle, ręce oparte o biodra. Wysunięcie samej brody w przód i następnie cofnięcie głowy do tyłu, powrót do pozycji wyjściowej.

Siad bokiem na ławeczce. Powolny opad tułowia w tył i powrót do pozycji wyjściowej.

Siad zwykły. Unoszenie i opuszczanie a następnie krążenia barków.