PDA

Zobacz pełną wersję : triceps z klatka czy bicepsem?



qubuh
19-02-08, 15:22
duzo bylo postow pisanych przez zaawansowanych i mniej zaawansowanych na temat doboru 2 grup miesniowych. Jedni twierdza ze klatke nalezy cwiczyc z tricepsem inni ze z bicepsem, z klatka bo triceps pracuje podczas podnoszenia np sztangi, z bicepsem bo twierdza ze jak cwiczyc lapke to i tricka. Co o tym sadzicie? Probowal ktos tak i tak? Jakie efekty, z ktora partia lepiej?

Kaczybielawa123
19-02-08, 16:03
mi lepiej wchodzi jak robie klate z nogami a biceps z tricepsem... zajebiscie wszystko sie pompuje... na bic i tric stosuje superserie..

Kaczybielawa123
19-02-08, 16:10
qubuh (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=5950) polecam ten trening... tylko on wcale nie jest taki latwy jak sie spoczatku wydaje... ale mysle ze masz jakies tam pojecie... pozdro:)

los0
19-02-08, 16:53
qubuh nie nalezy robic klatki i tricepsu w jednym dniu, poniewaz podczas cwiczenia klatki triceps i tak mocno pracuje (chociaz to jeszcze zalezy od wykonywanych cwiczen), takze polecam jak koledzy bic + tric, ewentualnie jak ja robie klatka + biceps, a triceps np z nogami, kapturami. Pozdro

sztandi7
19-02-08, 17:28
Ja tak samo od niedawna robię BIceps z tricepsem w superseriach i zauważyłem, że pompa jest niemiłosierna. Więc polecam zdecydowanie.... O wiele większy napływ krwi do mięśni

Paton
19-02-08, 17:59
los0 ma racje lecz superserie tez nie dla kazdego sa najlepsze nie znam twojego ustosunkowania oraz reakcji organizmu na poszczegulne bodzce, lecz polecam trening w superseriach!

qubuh
19-02-08, 18:22
cwicze juz z rok trzymam diete tak ze nie powinno byc wielkiego problemu z superseria :) dzieki panowie bo serio ale bylem zdezorientowany po roznych postach, do tej pory robilem triceps z klatka, ale od dzisiaj spr bicka z klatka:) napisze po jakims czasie jakie efekty:)

SEBAN
20-02-08, 19:25
Na początku robiłem trica z klatą,ale po jakimś czasie zauważyłem,że to nie jest dobre połączenie dla mnie.Z początku było ok,ale po pewnym czasie strasznie mnie meczyło takie połączenie(nie mogłem dorze trica zrobić).O wiele lepiej ćwiczy mi sie klatę z bicem,jak koledzy mówią lepiej sie pompuje i trening tak mnie nie męczy,jak w pierwszym przypadku.Wg mnie lepiej klate z bicem.

zimas
22-02-08, 18:47
najlepiej cwiczyc moim zdaniem jedna partie miesni pod czas treningu ,skupic sie i dac konkretny wycisk.efekt gwarantowany....pozdro