PDA

Zobacz pełną wersję : Kobieta prosi o pomoc :) (głównie dieta)



Sandya
19-02-08, 14:10
Witam :)

Kilka słów o sobie:
Kobieta :P
wzrost - 160cm, waga 57kg. Lat 21.
Cel: pozbycie się tłuszczu z nóg i brzucha oraz delikatnie ukształtowane mięśnie na brzuszku... co do wagi wymagań brak, bo ona nie odzwierciedla wyglądu idealnie.

Od dziś zaczynam trening i suplementację. Problem mam z dietą...

1. Trening (na dzień):
- rozgrzewka
- 10 - 30 min stepper
- 10 - 30 min rowerek stacjonarny
- 10 - 20 min twister
- 5 - 25 min A6W
- 30 min - ćwiczenia z DVD Carmen Electry
- 10 - 20 min motylek (agrafka)

Czas podany w przedziałach, ponieważ są dni, kiedy albo mam ograniczony czas na ćwiczenia (studia, sesje na uczelni, różnego rodzaju wyjazdy) albo mam ciężki męczący dzień, bądź sprawy kobiece ;) różne mogą być powody... wiadomo, że kobieta zawsze wymyśli głupi powód, by się wymigać a ja wolałabym tego uniknąć i po prostu ewentualne zmniejszenie czasu treningu motywuje mnie do choćby minimalnego wysiłku.


2. Suplementacja:


- Venom Hyperdrive 3.0
- L-karnityna (Trec)
- [chwilowo Sesja (ahh te studia...) i beta-karoten]


3. Dodatkowe uwagi:
Kiedyś stosowałam Thermal Pro, jednak efekty były mizerne... Po tym miałam Liquid - Amp z Dymatize - tu już ruszyło :) Brak jakichkolwiek przeciwwskazań, chorób, składników na które mam uczulenie. Kiedyś trenowałam regularnie, ale niestety 3 miesiące temu przestałam i mam negatywne efekty :/


Mam schody, bo nie wiem, jaką dietę zastosować, co jeść, czego unikać... Byłabym wdzięczna za wszelkie rady co do diety i ewentualną korektę 2 pierwszych punktów :) wolałabym popełnić jak najmniej błędów. Czytałam tematy "Zanim zadasz pytanie" i jest wskazówka, jak ułożyć dietę, ale niestety nie dla kobiety... :]

Pozdrawiam

tom
19-02-08, 21:23
obliczasz zapotrzebowanie kcal, i ukladasz diete tak zeby wyszło ok. 300-500kcal mniej niz wynosi zapotrzebowanie
proporcji dokladnych nie musisz ukladac: białka wystarczy spokojnie 1,2-1,5g/kg , tłuszczu ok. 1-1,5g/kg i reszta weglowodanow
jedz duzo nabiału który zawiera duzo wapnia - badania wykazały ze wapn pomaga "zrzucac":)
venom to mocny srodek ale jak juz bralas spalacza to bedzie ok.

VegetaSSJ3
19-02-08, 22:03
Tom ty to masz farta Kobietka w Twoim dziale zaprasz domnie do dzialu Zdrowie he he zartuje pozdro

tom
19-02-08, 23:26
Zawsze do mnie przychodzą...:)

Sandya
19-02-08, 23:29
Taa, bo każdy na początku jest "zielony" ;) Co do działu zdrowie, to też pewnie niedługo zawędruję ;) w końcu zdrówko rzecz niezbędna :)

A propo ćwiczeń to uwag brak? :P

PS. Dziękuję za wskazówki dotyczące diety :)

tom
19-02-08, 23:39
Sandya nie jesteś wcale taka zielona...:)

Z treningiem nie widze problemow, ważne by trwał minimum 30 minut ale jeśli są już ciężkie dni i jest to niemożliwe to kazda aktywnosc jest wskazana.

Sandya
21-02-08, 10:15
No, to jak all ustalone, to można spokojnie działać :)

PS. Ehh jak ja nie lubię liczyć kalorii... wkurzająca robota