PDA

Zobacz pełną wersję : Ramie,przyrosty a wygląd



Stero
07-03-06, 12:04
:cool: Mam 23 lata trenuje od 1,5 roku reka mi rosnie dosc szybko bo mam już prawie 43cm ,ale niema odpowiedniego wygladu.Co mam robic prosze o pomoc

sławo
07-03-06, 12:12
a mógłbyś dokładniej opisać o co chodzi
czy co jest za bardzo zmasowany nie ma rzeźby :?:

vanadi
08-03-06, 21:42
to chyba do działu trening:)

BRYGADA
09-03-06, 20:33
tez tak mam cwicze już prawie 4 lata i łapa mi rosnie a zezba słabo mam dobrą rozpiske cwicze na dobrym sprzecie a mój kumpel przez miesiąc się szprycował sterydami cwiczył zwykłymi wiadrami z betonem i przez ten miesiąc ma tak zajebistą zezbe jak mało kto i to własnie mnie denerwóje cwicze na czysto i niemam takich efektów

tomek.
10-03-06, 08:18
moze już by pasowało spalic ten tłuszcz nazbierany przez te 4 lata?
bedziesz bardzo zadowolony z tego kroku :grin:

siebka
11-03-06, 07:27
rowniez polecam redukcje jak jej jeszcze nie robiłes przez te 4 lata

ewcia29yes
12-03-06, 22:53
hehe sterydy i piękny wygląd :lol: ale tylko na czas brania:) latem byk zimą tyczka..nie ma to jak efekt osiągnięty naturalna metoda jak cwiczenia.
Ja jako kobitka uwazam że o wiele lepiej prezętowac się będzie mężczyzna który dzięki treningowi bez sterydów osiągnie taka sylwetke niż będzie sztucznie napąpowany :mrgreen:
a pozatym co z tego ze że sztuczne mięście :razz: jeśli sił w nich brak :grin:

adik(ab)
13-03-06, 00:05
to fakt, sztuczne upiększanie się to wielka głupota, podobne zdanie mam odnośnie kobiet i silikonowych piersi :/

tomek.
13-03-06, 06:16
co wy na przekraczanie granic możliwości dzięki saa/ph ?

do poziomu zawodowców nie można się zbliżyć nawet trenując przez 30 lat...

czemu są stereotypy osoby biorącej sterydy jako napompowanej i słabej? :roll:
nie ma żadnej różnuicy między mięśniami zdobytymi sterydami i bez.

ewcia29yes
14-03-06, 20:17
Tomek.. jak moze być siła w sztucznie napompowanych mięśniach :?: Możesz troszkę więcej na ten temat.Bo myśląc moim rozumem to tylko wymodelowane sztucznie ciało,a ten kto był słabeuszem to zostanie i sztuczne mięśnie nie pomogą.

vanadi
14-03-06, 21:56
napompowane w sensie nasycone wodą?? czemu słabe na tej samej zasadzie dziala kreatyna;) proponuje lekcje biologi;) psom na wzomcnienie w weterynari tez sie podaje sterydy zeby je od tak sobie napompowac??
napomopwanie to efekt złej diety stosowanej do cyklu lub specyficzne rodzaje.
sam jestem przeciwnikiem ich stosowania;)
wogole uwazam ze cały ten topic jest nie na temat;)

sławo
14-03-06, 22:10
zgadza sie ewcia do kosza z tym tematem

fishe
16-03-06, 21:40
to juz jest nie na temat juz odbiegacie od konkretu Stero przeslij kilka fotek napisz cos o sobie

ewcia29yes
16-03-06, 21:41
Stero, właśnie,jeśli masz możliwośc to prsimy o fotki :smile: