PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Stosować Kreatna+Geiner+??Białko??



IceMan1619
18-02-08, 14:30
Mam pytanie:
Moj Staż to:ok 6miesiecy lecz od ok 2 miesiecy nie ćwicze z powodów zdrowotnych.Chciałybym wrócic do treningu i mam w zwiazku z tym pytanie.Podczas gdy cwiczylem miałem 1 cykl kreatyny miesięczny i zazywałem tez białko Sojavit.To wszystko mi jeszcze zostało ale dokupiłem sobie gainera Magnum 8000.Wiec posiadam Kreatyne Monohydrate Mega Caps 1250 olimp,białko Sojavit 85,Gainer Magnum 8000.Czy móglby mi w zwiazku z tym ktos poradzic jak je zazywac? razem,osobno? czy jak? i w jakich dawkach? W Lutym stukneło mi 17 latek,180cm,60 kg,ćwicze na mase ,staram sie przytyc:P:)

mocnyblog
18-02-08, 16:13
troche "z dupy" zestaw

magnum jest gainerem z calkiem spora iloscia kreatyny i jak go jesz w ilosci 200g dziennie a to raczej minimum to dostarczasz 8g kreatyny czyli wystarczajaco

no chyba ze masz dobra diete wtedy magnum atylko po treningu , a rano i w nietreningowy megacapsy (4 na porcje)

sojavit mozesz porcje dopijac po posilku ubogim w bialko

kombinacji moze byc sporo

Punisher
18-02-08, 16:36
Najpierw poćwicz, potem wejdź na cykl. Po 3 miesiącach napisz tu z powrotem.
Kreatynę i magnuma zostaw, a to białko sojowe możesz zjeść teraz.

IceMan1619
18-02-08, 22:06
no skoro tak musi byc to ok:) pocwicze ok 2 miesiace z tym białkiem a pozniej jak sumplementowac ten gainer i kreatyne?

Punisher
18-02-08, 22:11
To póżniej spytaj.
A tak na marginesie to przeczytaj podwieszone o kreatynie i o gainerach.

IceMan1619
19-02-08, 17:46
a ile kreatyny wchłania sie do organizmu? bo Magnum tez posiada kreatyne i pijac go w 200 g dziennie jest to ok.7g kreatyny a do tego jeszcze megacapsy 4 kapsułki to 5 g...mogłbym zazywać tak:
DT
na czczo 2 kapsułki(2,5g)
przed treningiem 1.5 h Magnum(ok.3.5g kreatyny)
po treningu 2 kapsułki(2,5g)+ Magnum ((ok.3.5g kreatyny))
DNT
na czczo 2 kapsułki(2,5g)
Magnum miedzy posiłkami (razem 7g)
o podobnej porze treningowej 2 kapsułki(2.5g)
to wychodzi ok.12 g kreatyny dziennie
moze byc tak jak napisałem:)?

Punisher
19-02-08, 19:55
Po pierwsze napisz ile masz wszystkiego.
Tak jak rozpisałeś to kicha, ja w ogóle nie polecam takich gainerów jak magnum (z kreatyną) początkującym. Dlaczego go wybrałeś? Nie mogłeś wybrac MassXXL? Cenowo podobnie, a nie ma problemów.

IceMan1619
19-02-08, 20:39
hmmm..... no wiec mogłem wybrac mass xxl ale osoby ktore zazywały magnuma mi go polecały wiec skusiłem sie własnie na niego... bo mowiły ze jest dobry.Na przyszłość bede juz wiedział.No ale przeciez teraz tego nie wyrzuce:P mam ok. 1 kg Magnuma a kreatyny mi zostało ok 160 kapsułek ... licze na Wasza pomoc :) w jakis sposob to zarzyć:)
P.S
białka nie biore w tym wypadku pod uwage, tylko geiner i kreaśke

Punisher
19-02-08, 20:50
To zajebiście dużo masz tego gainera, starczy ci na 5 dni czy nawet przy dobrej diecie na dwa tygodnie.
Przeczytaj temat: Gainery w pigułce. (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6872)

Tak podejrzewałem, że tak dużo masz tego gainera. Wiesz w ogóle co to jest? Chyba nie, więc poczytaj kolego trochę. Masz prawo nie wiedzieć, ale to trzeba wszystko napisać nam, skąd mamy inaczej wiedzieć.
Zresztą poczytaj w tym dziale wszystkie podwieszone w szczegolnosci jw o gainerze, kreatynie, potem wejdz w dzial dla zielonych i podwieszone czytaj.
Na pewno ci sie przyda o ile podchodzisz z glowa do tego sportu. Uwierz, jezeli nie, to efektów też nie będzie dobrych, tak więc miłej lektury.
W razie wątpliwości zawsze możesz o coś spytać, lub poszukać w forumowej wyszukiwarce.

IceMan1619
23-02-08, 12:00
to mam jeszcze pytanie,czy moge tak to zarzyć? Pocwiczyc miesiac na rozruch i w tym czasie jesc białko...pozniej normalny trening i zjesc tego gainera magnuma (mam go tylko 1 kg) i dopiero po tym zaczać cykl kreatynowy tak jak podawaliscie (5 g rano na czczo,i 5 g po treningu) i w tym czasie zarzywac jeszcze gainera Mass xxl bo kupiłem(2kg)... czy moze tak byc?

Punisher
23-02-08, 12:05
Wiesz, im później weżmiesz kreatynę tym będziesz bardziej zadowolony.
Od biedy ujdzie to co napisałeś, ja tak myślę, wcześniej napisałem dlaczego.
Albo możesz magnuma brać podczas cyklu kreatynowego 100g po treningu a druga porcja między posiłkami, to porcja gainera bez kreatyny.
Jeżeli brałbyś po treningu 100g magnuma to wtedy kreatyne tylko 5 g rano, a po treningu masz już w gainerze porcje. Ja tak to widzę.

IceMan1619
23-02-08, 12:27
czyli rano 5 g kreatyny, przed treningiem Mass, po treningum Magnum 100 g ? a w razie gdy sie skonczy magnum to wtedy normalnie kreatyne rano i po treningu a Massa miedzy posiłkami:)?

Punisher
23-02-08, 12:56
Tak to mniej wiecej wygląda.
Tylko ja bym na twoim miejscu poczekał z kreatyną.
Nie zapominaj o diecie.

IceMan1619
23-02-08, 12:59
ok dzieki wielkie:) Sog

Punisher
23-02-08, 13:24
Spoko, tylko nie wiem po co mi te Sogihttp://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif