PDA

Zobacz pełną wersję : beztłuszczowa masa ciała



new018
17-02-08, 17:14
witam. mam 196 cm wzrostu,waga około 85 kg ,sylwetka dośyć poważnie wyrzeżbiona bo cwicze okolo 4 mcy ale chcę nabrać oczywiście na masie od 2 tygodni stosuje kreatynę + dextrose do tego kumpel powiedział mi że jedząc twaróg codzienie w ilosciach kostka dzienie i co tydzien zwieszkac dzienną dawkę o porcje to nabiorę na masie....czy prawda?? i czy warto do tego dożucic cos jeszcze np jaka surowe a może hmb??? nie znam sie help !!

Rynju
17-02-08, 17:19
pierwsze co to ukladasz diete, kostke twarodgu jesz tylko na noc jako ostatni posilek, nie zwiekszajac ilosci.
Jest pelno diet na mase wiec sobie cos ukladaj dla siebie
Potem dokupujesz do tego odzywki typu :
carbo (weglowodany)
bialko
gainer (bialko+wegle)
zgodnie z brakami w tojej diecie pamietajac ze najwieksze posilki to sniadanie, posilek przed i po treningu.
Co do codziennych norm zywieniowych stosuj piramide weglowodanowa - najwiecej weglowodanow rano (+ te wyzej wymienione posilki) i do konca dnia coraz mniej az do twarogu na koniec

new018
17-02-08, 18:22
hmmm. nie moge sie sam na nic zdecydować .ułożył by mi ktoś ( stosukowo mało kosztowną ) dietę z uwzględnienim tego że chodze do szkoły i wracam na chatę dopiero około 16.00?? czy wogule idzie przytyć w takiej sytuacji ?? czy muszę rżucic szkołę xDxD moze 16.00 lekka przesada ale i tak pózno wracam.....

Rynju
17-02-08, 18:59
nie ma rady jak jesc posilek w szkole (moze to byc odzywka) a potem cos wziete ze soba

tom
17-02-08, 21:36
czytasz podwieszone e dziale dieta i ukladasz pozniej wrzucasz a my mowimy jak jest, nasza funkcja polega na nakierowywaniu i odpowiadaniu na konkretne pytania, nikt tu ci nie bedzie ukladal diety.