PDA

Zobacz pełną wersję : HTS potrzebne poprawki



Kaczybielawa123
17-02-08, 16:40
a) Nogi
- Przysiady ze sztangą
- Wspiecia na palcach (bez 15stek - zaczynamy od 10tek - stosujemy duza progresje ciezaru)

b) Klatka
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej LUB wyciskanie na ławce skośnej ale nie oba naraz.
- Rozpiętki lub przenoszenie sztangielki lub pompki na poręczach

c) Plecy
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem (poczatkujacy sa zwykle za slabi na prawidlowa progresje ciezaru tutaj - dlatego mozesz w 1 - 3 cyklu HST wykonywac sciaganie linki wyciagu gornego)
- Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) LUB wioslowanie sztanga jednostronnie obciazona ("T") stojac w pochyle
- Martwy ciąg (mozna wykonywać co drugi trening ze względu na mocne obciążenie kręgosłupa w połączeniu z przysiadami lub na zmianę z przysiadami co drugi trening)

d) Barki
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę LUB (zależy od rozwinięcia poszczególnych aktonów naramiennych- jesli sa nieproporcjonalnie zbudowane to uwzględniamy w liście ćwiczen) Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

e) Biceps)
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem LUB Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy)

f) Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc LUB Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie

g) Brzuch
-A6w (już robie 18dzien)


Znalazlem to na innym forum tylko teraz nie wiem po ile serii czego mam robic dla 15, 10, 5, 5 prog.
Prosze o pomoc

Paton
17-02-08, 16:42
Wszystko gitara.

Kaczybielawa123
17-02-08, 16:49
nom tak ale ile serii czego>?? jestem przyzwyczajony do ciezkich treningow...

Paton
17-02-08, 16:58
HST cechuje sie tym ze nie wydaje sie ciezkim treningiem a jednak jest bardzo skuteczny, zacznij od planowanego roztrenowania ok. tygodnia. Po 2 serie kazdego cwiczenia.

Kaczybielawa123
17-02-08, 17:02
najpierw chce sprawdzic maxy... ale co pozniej??
10 dni przerwy
2 tyg dla 15 po 2 serie kaze cwiczenie??

2 tyg dla 10 po ile serii??
2 tyg dla 5 po ile serii??
2 tyg dla 5 prog. po ile serii??
nie wiem jak to oszacowac...
reszte wiem...

Paton
17-02-08, 17:04
Dalej postepujesz analogicznie po 2 serie kazdego cwiczenia.

Kaczybielawa123
17-02-08, 17:08
Dobra nie zawracam wiecejP juz wszystko woem:D
Dzieki sliczne i bonus ode mnie:P