PDA

Zobacz pełną wersję : Jak stosować?



HANS
17-02-08, 15:40
Niech mi ktoś rozpisze;
Creatine Monohydrate 300g + Carbo 2kg
Dokupić do tego taurynę lub dextro ?
300g nie za mało ? I czy carbo nie pójdzie mi w boki :/

dzako18
17-02-08, 15:49
kretaa 2x5 gram rano na czczo i po treningu razem z carbo w DNT 5 gram rano i 5 gram okolo 8 godzin pozniej
300 gr chyba troche za malo
tauryne mozesz dokupic a dextro odpusc

Prezydent_1c
17-02-08, 15:53
Carbo są węglowodanami więc najbardziej mogą ci pójść "w boki".
Napisz wage, wiek przebyte cykle bo nie wiem czy nie za mało kreatyny.

HANS
17-02-08, 17:08
Mam 18l ,waga 74kg i ponad rok stażu. Do tej pory brałem 2razy CREATINE 200 MESH + mass xxl ostatnio we wrześniu .

To co proponujecie dokupić do Creatine Monohydrate?

dzako18
17-02-08, 17:31
najwazniejsze zebys mial dobra diete wiec jak czego brakuje to dokup do tego bialko bo rozumiem ze szybko lapiesz tluszcz wiec gainer raczej odpada

Punisher
17-02-08, 21:24
Jak masz 300g to:
dt
rano i po treningu
dnt
rano

oczywiście każda porcja 5g na czczo.
A jak chcesz dwie porcje w dnt to trochę mało w takim wypadku.

Tauryna.

u.waw.pl
17-02-08, 23:39
Czemu każesz mu w dn brać jedną porcję a w dt dwie porcje ? Przecież na cyklu kreatynowym trzeba utrzymywać stały poziom stężenia kreatyny, nieważne czy tego dnia ma się trening, czy nie.

Cielu7
17-02-08, 23:45
a odwolajcie sie do najnowszych badan ze brana przed i po treningu daje lepsze efekty niz przyjnowana rano i po treningu

u.waw.pl
17-02-08, 23:48
Poproszę linka do tych badań.

Moim zdaniem się mylisz, bo aplikując porcję przed i po treningu dostarczasz organizmowi dwie porcje w ciągu zaledwie dwóch godzin, a co z resztą dnia ?

Cielu7
18-02-08, 00:09
linka masz tu na forum w dziale zbior badan naukowych

Symu
18-02-08, 15:38
Czemu każesz mu w dn brać jedną porcję a w dt dwie porcje ? Przecież na cyklu kreatynowym trzeba utrzymywać stały poziom stężenia kreatyny, nieważne czy tego dnia ma się trening, czy nie.

Ogólnie tak, ale pytanie czy dawki rzedu 10g dziennie napewno sa potrzebne.

Co do tego czy brana przed, po czy rano i po to mysle ze i tak roznicy nikt nie zauwazy :) ,ale trzymalbym sie starej sprawdzonej metody rano i po treningu.

Punisher
18-02-08, 16:42
Czemu każesz mu w dn brać jedną porcję a w dt dwie porcje ? Przecież na cyklu kreatynowym trzeba utrzymywać stały poziom stężenia kreatyny, nieważne czy tego dnia ma się trening, czy nie.

Osobiście jestem zdania, że powinny być dwie dawki w DNT, no ale jest wielu ludzi którzy z pewnych względów stosują w DNT 1 dawkę. Tylko nie wiem, czy to ma aż taki duży wpływ na stężenie kreatyny w mięśniach w przypadku mono.