PDA

Zobacz pełn± wersję : pytania nie dla laików



pablosik69
16-02-08, 19:01
witam koledzy mam małe pyatnko nt kuracji która mam zamiar niedługo rozpoczac.cwicze około 2lata 180cm wzrostu 84 waga powiedziałbym ze wygladam spoko choc chce troche sie "rozbudowac" ostatnia kuracja to był storm animal pack białko i aminokwasy efekt??- okej!!!!!ale chce spróbowac czegos innego teraz pytanie kieruje do was ogólnie chodzi mi o uzyskanie suchutkiej masy miesniowej i co byscie mi polecili (mysle o kreatyne białko aminokwasach.....) i co byscie tam jeszcze dołożyli od siebie.na koniec prosze zebyscie wzieli pod uwage przed doborem suplementów ze z dieta u mnie różnie praca po 10h dziennie 5 dni lub6 w tyg takze wiecie jak jest.jezeli chodzi o produkty prosze wymieniac najlepsze z gornej półki z gory dzieki aha i jeszcze cos dla mojej pani na spalanie tkanki tłuszczowej polecacie thermo speeda???????

Punisher
16-02-08, 22:23
Może tak:
Animal Stak2+Animal Pak+jakie¶ dobre białeczko.
Jak skończ± się pakiety Stak2, to od razu Animal M-Stak.
Tydzień po ostatnim pakiecie M-Stak:
Universal Creatine monohydrate.
To jest konkretny cykl i na pewno byłby¶ zadowolony. Jedynym minusem będ± koszty.
Jak nie pasuje, to można co¶ innego wymysleć.

AdRiAn
16-02-08, 22:25
2x M-STAK

Prezydent_1c
17-02-08, 11:22
Heheh. Wkońcu jaki¶ fajny post :D Ale do rzeczy. Ja polecam:
1) albo jak Punisher napisał wyżej
2) ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna (AOL)
ULTIMATE Horse Power
BCAA (tutaj już duży wybór czego¶ dobrego)
Glutamina (podobnie jak wyżej)
BIOGENIX Pro Longatum
BSN True Mass

B±dz ostrożny tylko z arginin± bo jest w HP troche tego. I ja to widze tak że gainer 2x dziennie jak masz problemy z diet± np. w pracy i do ¶niadania. Białko na noc jako ostatni posiłek po kolacji ok 1h. Możesz do tego dodać Animala odzywki po cyklu ale wydaje mi się ze nie będzie takiej potrzeby :D A co do twojej kobiety to polecam fat burner + fat transporter + l karnityna + witaminki (zestaw na kobietach przetestowany bo moja siostra i mama jechały na tym :D)

Punisher
17-02-08, 11:33
2xMSTAK nie, lepiej MSTAK+STAK2
pablosik69 napisz jeszcze ile masz lat.

pablosik69
17-02-08, 16:49
no to juz mamy jakies konkretne propozycje na odp koledze mam 24 lata .kiedys slyszalem równiez o x-pandzie ze daje super efekty co o tym myslicie???

Symu
17-02-08, 16:55
Dla dziewczyny moze sprobowac thermo speeda, ale ja dalem kolezance to w srode mi medzila ze ja telepie :) i musze jej therm line zapodac. Pablosik nei wiem jak z tymi boosterami tescia ale to by byl dobry sposob na sucha mase razem z jakims stakiem i do tego jakies BCAA.

Inna wersja to cykl na jakim¶ stacku opartym na jablczanie, CEE, kalorie mocno na plus i do tego jakis spalaczy + oczywiscie dieta bo bez tego bedzie trudno.

Powiedz tylko czy masz duze sklonnosci do tycia??

pablosik69
17-02-08, 17:09
chyba wole jednak jakies staki mysle o horse power białko gainer bcaa nie wiem czy jest sens kupowac aminokwasy bo w sumie sporo jest tego w białku-chyba sie nie myle?????nie wiem czy arganina jest dobrym srodkiem nigdy nie słyszaalem o tym wczesniej.jezeli chodzi o mnie to waga stoii w miejscu ale jezeli sie juz zmienia to raczej leci w dol niestety

Symu
17-02-08, 20:01
Skoro tak to mysle ze horse power 2 puszki bedzie dobrym rozwiazaniem. Po 2 porcje dziennie. Skoro waga stoi mysle ze powinienes raczej leciec typowa masowke. BCAA przy krecie spokojnie mozesz odpuscic, arginine masz w HP. Białko/gainer jesli potrzebujesz do uzupelnienia diety. Do tego ZMA i witaminki.

Gnidek
18-02-08, 12:06
Ja proponuje Ci 2x m staka do tego bialko jakas odzywka potreningowa np torrent universala a przed snem aminokwasy po takim cyklu mozesz zakupic nano vapor dokupic amino uzupelnic zapasy bialka jest narawde masa dobrych odzywek i jest w czym wybierac

Pozdro

SEBAN
18-02-08, 18:26
..... BCAA przy krecie spokojnie mozesz odpuscic..

Mozesz specyzować?????

Symu
18-02-08, 19:15
kreatyna jest dobrym antykatabolikiem.

pablosik69
18-02-08, 21:29
dobra panowie jutro juz kupuje zestawik poki co zdecydowałem sie na

2 paki horse power
universal torrent

nie wiem jeszcze jakie kupic do tego aminokwasy tzn jakiej firmy co najbardziej polecacie i jezeli zapomniałem czegos waznego dodac do zestawu to dajcie znac prosze o wasze opinie



i jeszcze jedno czy testował z was ktos universal fat burnera dla kobiet?????jezeli tak dajcie znac czy warto

SEBAN
18-02-08, 22:51
kreatyna jest dobrym antykatabolikiem.


To to wiem,tylko nie mów że BCAA działa tylko antykatabolicznie.Nie po to tylko sie je bierze.....

Symu
18-02-08, 23:49
Uu troche pomylily mi sie tematy ale ok. 2 główne funkcje BCAA antykatabolik i budulec/regeneracja. Pierwsza funkcje (ta najistotniejsza) spelnia kreta, regeneracja takze jest lepsza na krecie, a że cykl masowy to i dostarczamy pewnie odpowiednie ilosci budulca z jedzenia. Nie widze tu poprostu jakiegos specjalnego miejsca dla BCAA jak ktos ma duzo kasy to ok, ale wiele to raczej nie wniesie. Jedynie jakby były problemy z regeneracja to ok bo sam miewam takei okresy.

Do zestawu dodaj ZMA i witaminy koniecznie bo szkoda by bylo zeby cykl mial na takich pierdolkach ucierpiec. Aminokwasy to polecam BCAA olimpa lub fitmaxa (tanie i dobre)

Fat burnera z universala nie widzialem ale tego zwyklego widzialem ze u mnie na silowni stosuja dosc obeznani ludzie wiec pewnie nie jest zly.

Gnidek
19-02-08, 08:40
Po horse power zaleje Cie strasznie woda lepiej bedzie jak kupisz m staka x2 bralem obie odzywki i m stak mocniej kopie na allegro mozesz trafic go nawet za 110zl 120zl
Pozdro