PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla tancerza



Vavan
15-02-08, 18:19
Witam. Tańczę hiphop, i potrzebuje dobrych rad odnośnie treningu. Mianowicie, chcę mieć dobrze zbudowaną sylwetkę - bez przesady, głównie chodzi mi o wzmocnienie mięśni brzucha, pleców, rąk, i miednicy. Ogółem moim celem jest... ładna rzeźba. Więc proszę o wszelkie propozycje odnośnie treningu, suplementów etc.

Z góry dzięki,
pozdrawiam ;)

klosu93
15-02-08, 18:44
jakie masz mozliwości - sprzet czy silka czy dom :)

sławo
15-02-08, 19:14
z tą miednicą to już przesadziłeś :)

Vavan
15-02-08, 19:48
Mam do dyspozycji niestety tylko dom, ławeczke, no i hantle

Paton
15-02-08, 23:03
Zacznij od masowania, skoncz na rzezbieniu rozpisz swoje dane typu wzrost, waga, a wtedy cos wymyslimy dla ciebie.

Vavan
15-02-08, 23:07
Wzrost: 176
Waga: 63

jesli chodzi o mase, nie mam za bardzo czasu na pełne posiłki... i jest problem co dzień tańcze po 3-4h. Nie będę tego spalał ?

Paton
15-02-08, 23:13
Wlasnie dlatego potrzebujesz treningu na mase, oczywiscie w jakims stopniu bedziesz spalal kalorie przeznaczone na rozrost tkanek, mozna to jednak trosze przystopowac po treningu tanca postaraj sie zadbac o minimum 2 banany jezeli jestes tak aktywny kup gainera latwiej ci bedzie utrzymywac diete, jedz tresciwe posilki. Trenuj na mase masz duzo treningow podwieszonych najlepiej 3dniowy cykl treningowy. Przy twoim wzroscie i wadze potrzebujesz minimum 10kg aby pozniej miec co rzezbic. Pozdrawiam.