PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia odchudzające



masazysta
06-03-06, 16:26
Podajcie mi proszę jakiś zestaw ćwiczeń dla osoby otyłej!Chciałbym przede wszystkim zrzucić troche z wagi.Poproszę najlepiej ćwiczenia bez przyżądów które mogę sobie wykonać w domu.Dzięki!!

marcinczwa
06-03-06, 16:29
najlepszym sposobem na redukcje tkanki tłuszczowej są areoby(bieganie, jazda na rowerze, skakanka). Areoby nalezy wykonywac ok 40-50 minut bez przerw.
Nalezy rowniez ograniczyc spozycie kalorii do ok 1500 kcal na dobe

sławo
06-03-06, 16:41
dokładnie aeroby będą najlepsze możesz zacząć od 30 min i stopniowo dokładać po 5 min aż dojdziesz tak do 50-60 min
aeroby najlepiej robić po ćwiczeniach siłowych ale jak takich nie robisz
to najlepiej jak byś robił z rana przed śniadaniem do tego ogranicz węglowodany i za jakiś czas będzie ok
możesz przy okazji jeśli chcesz mieć fajny brzuch robić aerobiczną 6 weidera znajdziesz ją w tym dziale

WorldKilla
12-03-06, 20:24
i dieta to podstawa!!!!

Limak
13-03-06, 10:04
areoby sa forma aktywnosci fizycznej polegajaca na utrzymaniu stalego podwyzszonego tetna ok 70-80% CM (cardio max) cm obliczmay 220- nasz wiek o jest nasze 100%cm i z tego odpowiednio obliczmy jaka szybkoscia ma bic nasze serce na minute.
Z tamim tetnem wykonujemy areoby, tluszcz zaczyna sie spalac dopiero po ok. 20 min areobow poniewaz dopiero po takim czasie zostaja wykozystane zasoby miesni w glokogen(źrudlo energi) z tego mozna wywnioskowac ze areoby najlepiej robic na czczo lub po treningu poniewaz wtedy organizm jest ubogi w glikogen i bez dostarczenia energi z zewnacz tkanka tluszczowa bedzie jej podstawa a nie jedzenie

13-03-06, 14:51
GRUBAS :hahaha: xD
dam Ci przepis na schydniecie
JEDZ PO 2 WORKI ZIEMNIAKĂ?W CO DWA DNI
nepewno zchudniesz

HWDP-Howaj Wóde Dawa
13-03-06, 14:53
co to sa weglowodany
w czym wystepuja :?: :?:

vanadi
13-03-06, 15:06
google albo do school na lekcje biologi:PP
a wogole nie ten dział;)

fredzik89
13-03-06, 18:50
jesli chcesz schudnac to mam sposob....
najlepiej jedz z 3-4 posilki dziennie i najlepiej jak najdluzej je jesc(mozg wtedy dluzej zaspokaja glod i nie trzeba co chwila jesc).....
nie jesc po godzinie 18....
zamiast normalnie wchodzic po schodach to wbiegac na nie...
najlepiej jesli mieszkasz w bloku na ktoryms z wyzszych pieter....
no i oczywiscie pompki... brzuszki..... podciaganie sie.....
najlepiej zamontowac sobie drazek w futrynie od drzwi... i za kazdym razem jak przechodzisz to powiesic sie i probowac podciagac..... to bardzo wzmacnia rece....

mi te rady bardzo pomogly :wink:
pozdrawiam i licze na sukces

Lusiaczek20
13-03-06, 19:54
mam pytanko z tym biegniem lepiej z rana przed sniadaniem czy po zeby je spalić. właściwie to ja juz od dluzeszego czasu mam diete ok 1300 kcal w tym zajecia na akademii na sali i raz w tygodniu bieg ok 5km., jak na razie efekt maly ale to pewnei musi potrwac :-) pozaty pije herbate l- karnityne (bioactiv) polecam o smaku grapefruitowych smaczna i zawiera l-karnityne ( polepsza sprawnośc fizyczna, nie odklada tk. tłuszczowej itd. ) no i co najwazniejsze nie chce mi sie po takiej szklance za duzo jeść. pozdrawiam :grin:

Limak
13-03-06, 21:06
biegac lepiej rano jesli chcesz spalic tkanke tluszczoea poniewaz jak zjesz sniadanie to energia na bieganie pujdize ze sniadania a nie a tluszczu odlozonego na brzuchu i w innych miejscach

Raziel
13-03-06, 22:56
ja bym polecal najlepiej rowerek i duzo biegania i przy okazji sie wyrobi miesnie nog :) ktore oczywiscie takze sa potrzebne...

Radzyn
17-03-06, 10:14
Ja zamierzam w niedalekiej przyszłości co rano biegać i jeździć na rowerze.Kiedyś ćwiczylem na siłce ale ze względu na zdrowie narazie się wstrzymałem od ćwiczeń.Ale chciałbym się poradzić jeśli chodzi o biegi.Ile na początek jest najlepiej dziennie pobiegać oraz jakie można przed biegiem wziąść zdrowe odżywki??

sławo
17-03-06, 10:19
ale powiedz w jakim celu miały by te odrzywki być

Radzyn
17-03-06, 19:08
Do spalania tłuszczu oraz do złapania dobrej formy

sławo
17-03-06, 21:41
np. l karnityna powoduje spalanie tłuszczu i daje wytrzymałośc

sebol
17-03-06, 21:54
czy pas neopranowy zwiększa spalnie tłuszczu??? bardzo mnie to intersuje bo chce zgubić brzuszek

sławo
17-03-06, 21:59
coś tam daje ale nie licz na niego za bardzo

Radzyn
18-03-06, 12:12
L Karnityna hmmmm bo sama karnityna też chyba jest dobra?? ja się na tym nie znam ale czy przy każdym naprzykład biegu lub jazdy na rowerze trzeba brać?? a czy jest też coś takiego jak L-Kreatyna??

fishe
18-03-06, 12:18
nie ma takiego czegas jak L-kreatyna ja nie slyszalem o takim czyms

Radzyn
18-03-06, 12:53
Czyli kumpel mnie wprowadził w błąd :mrgreen: czyli L-karnityna dobra na biegi jest?? no ok pobróbuje ale chyba na początku bez żadnych odżywek lepiej być??

fishe
18-03-06, 13:28
Jak dopierdo zaczynasz to radze kilka miechow na such 5 - 6 miechow

Radzyn
19-03-06, 00:17
Hmmm no ok czyli dopiero gdzieś na Jesień bym mógł.Dzięki za info