PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebne wsparcie



furek5
13-02-08, 20:32
witam
mam pytanko .
zaczolem biegac 3 miesiace temu i bralem elkarnityne bo warzyłem 87 kg na 178 cm wzrostu , troche duzo i trzeba bylo wziasc sie do roboty , dzis warze 78 kg i chcial bym podbudowac wyzsze partie iesni , ze jestem osoba ktora wczesniej duzo jadla i boje sie o moj metabolizm ze po przejsciu ze spalaczy tluszczow na gainery moge znowu tyc, cwicze 5 dni w tygodniu zawsze 30 minut biegu na rozgrzewke i pozniej gorne partie , prosba moja jest taka .czy by ktos nie mog napisac co najlepiej teraz zastosowac , interesuje mnie glownie odrzywka domiesni nie , robienie masy bo z natury jestem grubej kosci i szeroko zbudowany , pozdrawiam lukasz .

Frank
13-02-08, 21:59
Co to jest "odrzywka domiesni nie"?
Wez sie za miche i za ciezki trening. Unikaj wegli prostych i tluszczy nasyconych i bedzie dobrze. A jak masz biegac to lepiej po treningu silowym.

u.waw.pl
13-02-08, 22:58
furek5 najpierw zedytuj swój post i napisz go poprawną polszczyzną.

P.S. Ja waże więcej niż 87 kg i nie mam zamiaru się redukować.

Kaczybielawa123
13-02-08, 23:09
u.waw.pl Ty warzysz ponad ale na pewno nie masz zbytnio fetu... a on sie boi zeby znowu nie zarosnac w tluszcze...
Nie jestem profesjonalista ale ja bym zrobil tak:
Zero slodyczy 5-6 posilkow dziennie (nie wielkich) i jessc wedlog zasady 10 godzin na dobe...
czyli jak pierwszy posilek zjadles o 8 to ostatni musisz zjesc o 6...
Ja pierwszy posilek jem o 10 a ost. ok 20
slyszalem ze spoko daje... ale dopiero zaczalem stosowac sie do tego i nie ma jeszcze efoektow

tom
13-02-08, 23:25
chcesz czystej masy?
proponuje diete low carb

Prezydent_1c
14-02-08, 15:15
Ja bym węgli tak dramatycznie nie wykluczał z diety bo przy bieganiu 30min. NA KAŻDYM treningu + budowanie masy troche tego potrzebne będzie.