PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o fachową pomoc



aeternita
13-02-08, 20:16
Cześć..
potrzebuje, w ciągu 5 miesięcy zrzucić wagę, mam 184 i ważę 88 kg, i nabrać masy mięśniowej, moja kondycja i ogólnie budowa, jest w fatalnym stanie, zaczynam praktycznie od zera, typowy intelektualista:), mam 24 lata... jestem zielony, nigdy nie chodziłem na siłownie, tak więc nie mam wiedzy niezbędnej do ustalenia treningu... ewentualne porady odnośnie diety i suplementów mile widziane..... z góry dziękuje za odpowiedzi.

Paton
13-02-08, 20:21
Podstawa beda w tym przypadku cwiczenia aerobowe, skakanka oraz bieganie obowiazkowo do tego trening z w ktorym bedziesz wykonywal do 20 powtorzen małym ciezarem oraz stosowal krotkie przerwy. Co do diety powinienes zejsc z weglowodanow i zmniejszyc kalorie.

BeHappy
13-02-08, 21:40
mowisz ze proponujesz trening na rzezbe gdzies czytalem ze na redukcje dobry jest trening na sile (poniewaz wiecej krwi pompuje sie do meisni co zwieksza "tempo" organizmu co powoduje szybsze spalanie tluszczyku> co o tym sadzicie ?

Paton
13-02-08, 21:42
To moze dzialac ale napewno wolniej od tradycyjnej redukcji. To bardzo ciekawe musze zglebic ten temat a jak narazie SOG dla ciebie.