PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy coosss nie tak z moim organizem:((



baaaad
13-02-08, 19:40
Mam 14 lat.. Ławeczke dostalem w 6 klasie(jestem w 2 gim) Jednak przez cala 6 klase byly to treningi "na nude" jak sie nudzilo to szedlem pocwiczyc jednak od 1 klasy gim zaczelem ostro treningi.. Wchodzilo tak sobie pozniej zazyle bialka i nadal nic od 2 klasy biore kreatyne... Efekty sa super.. Tylko chodzi mi o brzuch.. jest prosty chcialbym miec "kaloryferek" robie brzuszki i nadal nic.. Dla przykladu podam niekrote wymiary zeby udowodnic ze z tym brzuchem cos nie tak.. W bicu mialem 29 mam obecnie 37 to samo z przedramieniem mialem 25 mam 33.. JAk widac w inne miesnie cos mi wchodzi a brzuch jak byl tak jest..:(( Pomozcie zalezy mi bardzo z gory dziekuje za pomoc :)) pzdr :)

Sliski
13-02-08, 19:50
sory ile masz w bicu?? 37??

ty na krecie jedziesz bez przerwy? a może trochę się pokoksiło?

bezmózgowce!!!!!

nowy89
13-02-08, 20:08
14 lat i takie wymiary <wow> ;] albo byłeś przytuszy ;] albo tak jak kolega napisał koksik ;]


napisz jakie mialeś wymiary zanim zaczełeś trenować ?

Frank
13-02-08, 20:08
14 lat masz i za krete sie lapiesz?
Moze zamiast na silownie zacznij chodzi do psychiatry zeby Ci kilka rzeczy wytlumaczyl...

Sliski
13-02-08, 21:14
nowy, napisał, bic 29 -> 37, przedamie 25 ->33 mówi samo za siebie...

tom
13-02-08, 21:39
cisza!

baaaad daj zdjecie bo nie wiem o co chodzi, o kształt?

to jak wygladaja twoje miesnie brzuch czy np. bic to wina genetyki i nic na to nie poradzisz

czy masz prosty brzuch bo jest zalany?

nowy89
13-02-08, 21:42
aa soory moje nie dopatrzenie ...

dużo za wcześnie się wziełeś za tą kreatyne masz dopiero 14 lat na Twoim miejscu poćwiczył bym do 16/17 roku życia bo po co Ci teraz dobry wygląd jak i tak jesteś jeszcze "małolatem" i tylko sobie zdrowie marnujesz ... zostaw to wszystko i wez sie za diete oraz za trening i rób to na czysto gdyż masz jeszcze tyle czasu ... wcześnie zaczełeś ćwiczyć i bardzo dobrze szkoda że ja o tym wcześniej nie pomyślalem a Ty masz szanse na sucho teraz jechać bo po co Ci jak mówiłem wygląd kulturysty jak masz dopiero 14 lat i dopiero się rozwijasz ;/ ;/

ale to Twoja decyzja :) tylko nie zacznij brać teraz żadnych mocniejszych specyfików :P :)


pzdr.

47
13-02-08, 22:07
zazdroscicie mu czy co?

Sliski
13-02-08, 22:12
po prostu to dziwne...

po białku nic nie miał efektów, od 2 klasy jedzie na krecie, więc pół roku... 8cm w łapie w pół roku? nawet jak mu te 2cm przyszlo na sucho to 6cm w pół roku?

47
14-02-08, 15:56
jego cialo - jego sprawa :P

baaaad
14-02-08, 16:31
No tak wiem ze to wczesnie.. I ze te 8 cm to duuuzo.. Ale mialem duzo masy.. to raczej dlatego.. Bo bylo z czego cwiczyc... Ale prosze moze ktos mial podobny problem?? Pomocy!!

baaaad
14-02-08, 16:38
Jesli chodzi o wymiary to gdy zmierzyle wszytskie miesnie bylem w 1 kl gi.. wczesnie zmierzyle tylko bica i przedramie wiec tak jak napisalem mialem 29 w bicu przedramie 25... Klata 99 cm... kark 34

baaaad
14-02-08, 16:47
Brzuch moj jest prosty... jestem chudy wiadomo nei za bardzo bo liczy sie masa.. Jednak nie widac wcale miesni.. Cwicze juz je od kiedy pamietam i nic... Tak jakby byly poprostu spalone tylko ze nie spalilem ich... Denerwuje mnie to bo inne miesnie wygladaja maja ladne rysy a brzuch jak u jakiegos leszczyka:))

Sliski
14-02-08, 16:48
Ale mialem duzo masy.. to raczej dlatego.. Bo bylo z czego cwiczyc...


jak można mieć dużo masy i jednocześnie 29cm w łapie? tyle mają Ci co są szczupli, bardzo mało tłuszczu, sama rzeźba... :P

na brzuch zastosuj A6W, jest na forum co to

nowy89
14-02-08, 17:11
A6W - aerobiczna 6 Weidera ...

MhL
14-02-08, 18:08
Wymiary wymiarami
1.Tez mam prosty brzuch, miesnie sa pod skora, lekki tluszcz i kaloryfer sie zakrywa
2. Moze robisz te brzuszki i inne cwiczenia. Miesnie brzucha u mnie zaczely rosnac gdy !!przykladalem sie do treningu. W dzien treningowy na koniec robie brzuch, jakies 15 minut, na natepny dzien mam zakwasy, sa efekty.
3. A6w, abs2 - dziala