PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie...



rypak
13-02-08, 15:03
Witam.
Czy moglby mi ktos doradzic co mam zrobic jesli odkad zaczalem cwiczyc w pazdzierniku poprzerwie wakacyjnej ciagle cwicze tymi samymi ciezarami bo moja sila stoi w miejscu ciagle....:(:( co mam zrobic zeby sila sie zwiekszyla??? bo wymiary powoli ale rosna....rok temu na wiosne regularnie zwiekszalem ciezar a teraz nie wiem co sie ze mna dzieje.... mam 180cm, 77kg, 37,5cm w bicu.... troszke tluszczyku jest na mnie bo nie jestem ubity tylko troche puszysty :)... prosze mi cos doradzic... zamowilem teraz kreatyne xpand na rozruch...jak to nic nie da to nie wiem co robic b w tamtym roku mi pomogla troche...

Paton
13-02-08, 15:08
Uuu z takim starzem i a lapiesz sie za druga puszke xpanda? nie zdziw sie jak pozniej nic ci nie bedzie szlo po mocnych stakach. Jak wczesniej proponuje trening na sile.

Frank
13-02-08, 15:47
Moze to wina treningu? Robisz przerwy co jakis czas na regenercje? Zmieniasz trening co ok 6-8 tyg?

rypak
13-02-08, 19:46
Platon to wedlug ciebie nie powinienem brac tego xpanda??? dlaczego??
trening mam w miare dobry ale go nie zmieniam...cwicze 4 razy w tygodniu. raz plecy i 2 razy klatka triceps i raz bic-barkii co jakis czas zmieniam ze 2 razy bic braki a raz klatka. Cwicze poniedzialek wtorek sroda piatek. we wtorek zawsze plecy... rok temu na wiosne jak zjadlem xpanda to mi poszlo ponad 1cm w bicu i z 7kg wiecej na klatke. tak to cwicze na sucho bo dopiero wtedy zjadlem jednego i teraz zamowilem drugiego to moze cos pomoze....

rypak
13-02-08, 19:50
Sorki mialo byc Paton* a cwicze od stycznia rok temu i mialem przerwe wakacyjna okolo 3miesiace. i spadlo mi tylko 0,5cn w bicu.

Paton
13-02-08, 19:52
Platon to wedlug ciebie nie powinienem brac tego xpanda??? dlaczego??
trening mam w miare dobry ale go nie zmieniam...cwicze 4 razy w tygodniu. raz plecy i 2 razy klatka triceps i raz bic-barkii co jakis czas zmieniam ze 2 razy bic braki a raz klatka. Cwicze poniedzialek wtorek sroda piatek. we wtorek zawsze plecy... rok temu na wiosne jak zjadlem xpanda to mi poszlo ponad 1cm w bicu i z 7kg wiecej na klatke. tak to cwicze na sucho bo dopiero wtedy zjadlem jednego i teraz zamowilem drugiego to moze cos pomoze....

Po 1 nie platon :)
Po drugie z twojej wypowiedzi wynika ze chcesz brac juz drugiego Xpand'a a nie masz nawet pozadnego treningu ani diety, znamrnujesz tylko swoja faze najlepszego wzrostu. Odstaw Xpanda kup zwykle mono sproboj porzadnego treningu takiego jak ten rozpisany przez Radona:


Dzien pierwszy

Klatka:
Wyciskanie sztangi na ławce prostej 4 serie
Wyciskanie hantelek na ławce skośnej 4 serie
Klatka na maszynie 3 serie
Rozpietki na ławce płaskiej 4 serieBiceps:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4 serie
Uginanie ramion z hantelkami stojac 3 serie
Uginanie ramion z hantelka na modlitewniku 4 serie

Dzien drugi

Barki
Wyciskanie zza karku 4 serie
Unoszenie hantelek bokiem 4 serie
Wyciskanie sztangielek 4 serie
Podciąganie sztangi bo brody 4 serie Triceps
Wyciskanie francuskie sztangą łamaną leżąc 4 serie
Wyprosty rąk z linką 4 serie
Wyprosty z hantelką w opadzie 4 serie
Prostowanie ramienia ze hantelka siedzac 3 serie
Dzien trzeci

Plecy
Ściąganie do karku 4 serie
Unoszenie końca sztangi 4 serie
Wiosłowanie z hantelka w opadzie tułowia 4 serie
Placy na maszynie 4 serieTył barkow
Unoszenie hantelek w opadzie tułowia 4 serieKaptury
Unoszenie barków z hantlami 3 serie
Unoszenie barków ze sztanga 2 serie
cwicze 4 dni w tygodniu w czwarty dzien treningu robie pierwszy dzien cwiczen czyli klatka biceps i tak w kolko
a diety nie mam jakiejs szczegolnej staram sie jesc zdrowo i odpowiednio co do treningu silowego





Pozdrawiam.

rypak
13-02-08, 20:06
Ja mam taki trening
1 dzien klatka triceps:
1. łAWKA 4 SERIE
2. Rozpietki 3 serie
3. skos 3 serie
4. Francuz 3 serie
5. waskie 3seie
6. wyciag wyprost rak 3 serie
2 dzien plecy
1. sciaganie na klatke 3 serie
2. wioslowanie 3 serie
3. sciaganie lokciami 3 serie
4. sciaganie na siedzaco do klatki
3 dzien biceps barki
1. modlitewnik 3 serie
2 nadchwyt nagorne przedramie 3 serie
3. hantle 3serie
4. podchwyt 3 serie
5. barki do karku 3 serie
6. do brody 3 serie
7.i wzniosy do gory sztangi przed soba na wyprostowanych rekach 3 serie
A w dzien powtarzam albo bic barki alb klatka triceps.... trening nie jest zly ale dobieram takie ciezary ze naprawde jestem taki wymeczony ze masakra.....

Frank
13-02-08, 20:07
Nie polecalbym tego treningu dla osoby z takim stazem. Ale moze niech sie wypowie jeszcze jakis "znawca"...

rypak
13-02-08, 20:09
i co bys mi polecil zebym bral??

rypak
13-02-08, 20:12
dlaczego Frank??

Paton
13-02-08, 20:14
Jak na rok starzu ten trening jest odpowiedni. Pozdrawiam

rypak
13-02-08, 20:53
hehe a Paton podal mi rozpiske co jeszcze wiecej jest serii... a moglibyscie mi doradzic co brac??

Paton
13-02-08, 20:55
Trening ktory ci wyslalem jest ok. Co brac? Dieta, duzo wegli duzo kalori + ewentualnie jakis Gainer 2x dziennie powinno wystarczyc.

rypak
13-02-08, 21:05
wlasnie w tym jest probel ze ja nie mam jakiejs stanowczej diety....:( jak ona powinna wygladac?? jak waze 77kg i mam 180cm i nie jestem wcale taki szczuply bo mam brzucha troche i ja tylko zwiekszam ciezary na klatke bo skos i biceps i barki robie wszystkie powtorzenia tym samym ciezarem...ale ciezar jest taki ze pierwsza seria jest dla mnie ciezka do ukonczenia bez pomocy...

Paton
13-02-08, 21:24
To poszukaj trening partnera. Powtorzenia wymuszone bardzo dobrze wplywaja na rozwoj miesni.