PDA

Zobacz pełną wersję : Biceps-wiekszy obwód(masa), Reszta-rzeźba



QBAHC
13-02-08, 08:44
Witam wszystkich!!

Od dłuższego czasu jestem na diecie redukcyjnej i sporo juz schudłem. Teraz wspomagam się trochę białkiem, glutaminą i bcaa by spadek masy mieśniowej nie był aż tak znaczny. Liczyłem się z tym, iż wraz z masą tłuszczowa polecą też mięśnie. Chciałem zapytać czy możliwe jest ćwiczenie jednej partii mieśniowej (biceps) na mase podczas gdy pozostałe patie ćwiczone sa na rzeźbę?
Do tej pory robiłem trening na biceps 2x w tygodniu. Jeżeli istnieje taka mozliwość by wyselekcjonować tylko biceps do ćwiczeń na mase to proszę o propozycję jak miałby wyglądać trening.

Dzieki i pozdrawiam!!!

Frank
13-02-08, 14:11
Przy robieniu redukcji podstawa to dieta + aeroby rodzaj treningu silowego (ilosc powtorzen) nie jest az tak istotny- rownie dobrze mozna robic redukcje na treningu typowo masowym. Tak wiec mozesz robic biceps tak jak to robiles gdy cwiczyles na mase. I proponowalbym ograniczenie treningu bicepsu do 1x w tygodniu.

Paton
13-02-08, 14:44
Poprostu cwicz na rzezbe mniejszym ciezarem cale cialo i duza iloscia powtorzen, a biceps 12 pow max duzym ciezarem z uzyciem progressi. Nie wiem co z tego wyjdzie ale uwazam ze przy redukcji nie uda ci sie zmasowac bicepsu ale czas pokaze. Pozdrawiam.

QBAHC
13-02-08, 20:51
Dzięki Panowie za wskazówki! Zrobie jak mówicie!