PDA

Zobacz pełną wersję : trening nóg ;)



bebo88
12-02-08, 00:07
do uzupełnienia ma 19 lat i 3 lata starzu mam pytanko Smile co do treningu nóg robiłem kiedyś i miałem super wyniki w przysadzie 160kg 8 razy ale jak każdy sportowiec ma kontuzje wiec przerwalem bo lekarz kazał i ale ćwiczyłem tylko bez nóg \teraz chce wrócić i powiedzcie kiedy mam te nogi wrzucic bo mam tylko czas w sobotę. Co wy na to ćwiczę tak? Wink

Poniedziałek - klata + triceps
środa - plecy + kaptury
piatek - barki + biceps
i własnie w sobote chciałbym mieć nogi + łydki

a myślałem jak by dołażyć do pleców ale wtedy trening trwałby ponad 2godziny

ta niżej rozpiska; miałem taki terning ale teraz mi nie pasuje bo nie ćwicze sam
poniedziałek klata+ triceps ,
wtorek - nogi + łydki
czwartek - plecy + kaptury
piątek - barki+ biceps

moze mi odradzicie trcpes w poniedziałek ale powiem ze póbowalem biceps i lepiej mi rosnie

Izba
12-02-08, 14:20
Też miałem kotuzje i w ogóle nie mogłem ćwiczyć.. zacząłem 2 tygodnie temu..

Ale! Rok temu ćwiczyłem w taki sposób i przynosiło mi porażające efekty.. Chcesz spróbuj:

Dzień I -> Klatka p. triceps, brzuch

Dzień II -> Grzbiet, biceps, brzuch

Dzień III -> Odpoczynek

Dzień IV -> Naramienne, nogi, łydki

Dzień V -> jak dzień 1.

Dzień VI -> odpoczynek

Dzień VII -> odpoczynek

Osobiście dalej to stosuje...

(100% skutkuje)

VegetaSSJ3
12-02-08, 16:28
Nie powinno sie cwiczyc klatki z tricepsem bo po klatce nie masz zbyt wiele sila zeby zrobic dobrze triceps lepiej zrobic klate z bicepsem a plecy z tricepsem

bebo88
12-02-08, 16:55
ale przecież pisałem że mi lepiej wchodzi klata z tricepsem kiedyś ćwiczyłem bicpes i tak nieszkoło jak teraz ;) ale mniejsza z tym interesuja mnie nogi czy można zorbić tak jak ja chciałem w sobote?? czy musżę zmienić plan na ten drugi