PDA

Zobacz pełną wersję : mass xxl lepiej z wodą czy mlekiem? czy trzeba starać sie dużo wody pić jak przy krea



milosc309
10-02-08, 14:50
mass xxl lepiej z wodą czy mlekiem? czy przy mass xxl też trzeba starać sie dużo wody pić jak przy kreatynie ?

HuGsoN
10-02-08, 15:01
Nie trzeba starać się pić dużo wody, aczkolwiek pij wodę z minerałami podczas gdy ćwiczysz, nie pij zwykłeś bo ona natomiast wypłukuje minerały.

Polecam aqua+ powerade.

Według mnie lepiej z mlekiem.

BeHappy
10-02-08, 15:26
ta wode to tak ogolnie do picia wedlug Ciebie czy tylko w wypadku jak ktos bierze mass xxl ?

Mieczu93
10-02-08, 16:01
ogólnie powinno się pić wode mineralną niegazowaną. Z tym że przy kreatynie więcej się jej pije szczególnie przy mono. Przy gainerze pijesz normalnie wodę mineralna niegazowaną.

BeHappy
10-02-08, 16:12
to tak zeby sie upewnic woda zrodlana (zywiec zdroj) to nie mineralna ta ?

Mieczu93
10-02-08, 16:42
ja tam pije nałęczowianke normalną i jest ok.

milosc309
10-02-08, 16:51
to tak zeby sie upewnic woda zrodlana (zywiec zdroj) to nie mineralna ta ?

tak zywiec zdrój to jest mineralna, nawet chyba na opakowaniu pisze.

Co do mass xxl to słyszałem że lepiej pić z wodą bo się lepiej przyswaja ale czy to prawda to nie wiem.
Ja osobiście pije z wodą i w smaku jest dobre (zdarza mi się nawet z rana jak się śpiesze pić ze zwykłą z kranu :neutral:) no ale kupie zapas mineralnej to będzie ok.

Co do picia w trakcie treningu to czy jest duża różnica po treningu a w trakcie ?
Ja zawsze jak wracam z siłowni to wpadał sobie do netto i kupuje mineralną żywca jakąs smakową czy nestea (coś ala herbata) i właśnie się zastanawiam czy może lepiej kupować przed treningiem żeby móc popijać sobie w trakcie.

No i jeszcze pytanie czy do kreatyny też może być woda mineralna ?

P.S wczoraj czytałem to
http://www.***.pl/WODA_:_TRUCIZNA_LUB_LEKARSTWO-t210744.html

i to teraz znalazłem

Niedawno jakis dzieciak na pomorzu struł sie bo wypił zbyt duzo napoju. Mówiono tez o wodzie Żywiec, który niby była polecana przez instytut matki i dziecka a po badaniach okazało sie, ze woda jest bardziej szkodliwa od kranówy. Jeden doktor sie wypowiadał i nazwał taka wode "sikami dinozaura", mówił ze czesto sie zdarza ze woda w butelkach jest syfiasta.

źródło: http://www.***.pl/bakterie_e.coli_w_wodzie_zywiec_zdroj_!!-t275835.html

Sliski
10-02-08, 17:58
yy to nic nie pijesz podczas treningu?? TRZEBA popijać jak ćwiczysz!

a o tej Żywiec Zdrój nie wierzę, chociaż możliwe że jakis wypadek był ale to wyjątek od reguły... ja ją pije od dziecka i najbardziej ją lubię

tom
10-02-08, 18:32
woda czy mleko kieruj sie smakiem

co do minerałów z wody to przyswajają sie bardzo slabo ( w 20%) wiec nie ma co patrzec czy zawiera duzo minerałów czy malo...

milosc309
11-02-08, 21:44
No dziś przed treningiem sobie kupiłem wode żywiec zdrój i w trakcie popijałem i rzeczywiście lepiej się człowiek czuje.
Nawet można powiedzieć że się tak nie męczy.