PDA

Zobacz pełną wersję : polaczenia trenowanych partii



Karbi
10-02-08, 14:21
Witam. Mam pytanie. Czy moge tak polaczyc trenowane partie miesni:

poniedzialek: triceps, biceps, przedramie
sroda: nogi, barki, kaptury
piatek: klata, plecy


zalezy mi na tym, zeby triceps i biceps byly w jednym dniu, bo wtedy jest podobno lepsza pompa... jezeli te polaczenia sa zle, to napiszcie inne, ale zeby biceps i triceps byly razem...

VegetaSSJ3
10-02-08, 15:02
Oczywiscie ze mozesz tak zrobic jest ot dobre polaczenie

Karbi
10-02-08, 15:49
dzieki. SOG xD

Mieczu93
10-02-08, 16:16
ja się nie zgodze. Nie powinno się robić dwóch dużych partii mięśni na jednym treningu, w tym przypadku klata i plecy.

Może tak:
Pon:biceps, triceps, przedramie
Śr:nogi, plecy
Pią:klata, barki, kaptury

LOLOWIEC
10-02-08, 17:10
a klata i barki to nie są duże partie?!

Paluch
10-02-08, 17:42
Oczywiscie ze mozesz tak zrobic jest ot dobre polaczenie

to jest bardzo zle polaczenie

Tak jak mowi Mieczu...

Paton
10-02-08, 17:55
Polączenie znosne, tylko ze trening klatka+plecy zajmie ci 3h wiec nalezy tego unikac polacz biceps+triceps barki+plecy klatka+nogi poto aby uniknac zmeczenia barkow po klatce i zmeczenia plecow po nogach.

VegetaSSJ3
10-02-08, 18:24
Padlo pytanie czy mozna takie zestaw polaczyc wiec przeciez mozna glowy mu nie urwie a wiadome najlepsze by bylo polaczenie np
klata + biceps
plecy +triceps
wolne
barki
nogi
wolne
wolne

Karbi
10-02-08, 20:31
nowe połączenia:

biceps, triceps i przedramie
klata i nogi
plecy, barki, kaptury

teraz dobrze?

BeHappy
10-02-08, 20:49
podepne sie
a jak ulozyc trening przy rzezbie, mianowicie chodzi mi o to ze podczas rzezby powinno sie 2 razy w tygodniu kazda partie <dobrze pamietam ?>

Karbi
14-02-08, 00:23
odpowie ktos?

Paton
14-02-08, 07:35
nowe połączenia:

biceps, triceps i przedramie
klata i nogi
plecy, barki, kaptury

teraz dobrze?

Tak bedzie OK.

Frank
14-02-08, 12:09
podepne sie
a jak ulozyc trening przy rzezbie, mianowicie chodzi mi o to ze podczas rzezby powinno sie 2 razy w tygodniu kazda partie <dobrze pamietam ?>

zle pamietasz. rob normalny trening kazda partie raz w tygodniu dodaj do tego aeroby i odpowiednia diete ew jakis spalacz

Wiki
14-02-08, 12:29
Moim zdaniem najlepiej łączyc tak:
biceps+plecy+przedramie
triceps+klatka+kaptury
nogi+barki+łydki

Mozna tez dodac 4 dzien treinngowy w np. sobote;P i cwiczyc tak:
bic+plery
tric+klata
nogi+barki
przedramie+kaptury+lydki


Inne połaczenie:
Klatka+biceps
plecy+triceps
nogi+barki

Klatka z tricepsem jest ze soba powiązana, poniewaz gdy cwiczymy klatke triceps tez pracuje, tylko ze w mniejszym stopniu, tak samo przy treningu plecow pracuje biceps

Wiki
14-02-08, 12:37
W połaczeniu klatka + triceps (1 wersja połaczenia) cwiczymy triceps żadziej w tygodniu bo tylko raz, razem z klatką, zato dostaje on mocny wycisk. W połaczeniu klatka + biceps (2 wersja polaczenia) cwiczymy trica 2 razy w tygodniu, wtedy kiedy cwiczymy klatke(w mniejszym stopniu) i przy treningu plecy+triceps, kosztem tego ze bedzie on mniej zmeczony. Tak samo jest z bicepsem