PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy kontakt - lat 15



zdechlak
10-02-08, 00:24
Witam Was wszystkich.

Od paru miesięcy od zmiany znajomości, mam problem ze swoim wizerunkiem. Mówiąc dokładnie można mnie śmiało nazwać zdechlakiem. Mam 15 lat, ważę 66 kg a mój wzrost to 182cm. Jestem strasznie chudy, w czasie podnoszenia rąk do góry, widzę swoje żebra. Mam cholernie szybką przemianę materii, od paru miesięcy próbuje przytyć (nabrać masy), ale nic z tego. Moje posiłki są naprawdę bogato wyposażone w białko i inne zdrowe składniki. Jem bardzo dużo a rezultatów wciąż nie widać. Kolega proponuje mi od początku zakup białka, lecz nie jestem jeszcze do tego przekonany. Zakupiłem nie dawno atlas. Teraz chciałbym od Was się dowiedzieć jak rozplanować swoje treningi, tak aby skutkowały jak najszybciej. Potrzebuje nabrać godnego wizerunku, masy oraz siły. Proszę o wszelkie wasze pomoce, z racji iż mam wielki zapał (już od dłuższego czasu), a nie chciałbym aby mój trening (zrobiony w moim wykonaniu) był bezsensowny.

tom
10-02-08, 09:38
odwiedz ten temat - wszystkiego zie dowiesz
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8273
mozesz sobie kupic gainera do uzupełnienia diety

Rynju
10-02-08, 09:46
1. uloz diete na mase
2. trening na mase
3. braki diety uzupelnij dodatkowow odyzwkami typu gainer/carbo/bialko

Borys
10-02-08, 16:20
Mase lepiej robic wolnymi ciezarami. Piszesz tylko o atlasie, a mam nadzieje ze posiadasz tez hantle i gryfy z odpowiednim dla Ciebie obciazeniem....

zdechlak
10-02-08, 20:09
niestety ale posiadam wyłącznie sam atlas

tom
10-02-08, 23:34
dokup przynajmniej 2 hantle wejdz na atlas cwiczen i cos zdziałasz