PDA

Zobacz pełną wersję : Wkurza mnie to ;D



Gebrand
09-02-08, 22:15
Wkurza mnie drodzy panowie fakt, iż podczas wiosłowania hantlą przy zachowaniu odpowiedniej techniki czuje bark i przedramię a pleców prawie w ogóle. Już nie wiem jak zaradzić, help mee

lo3
09-02-08, 22:17
malo osob czuje plecy, no chyba, że w MC

Sliski
10-02-08, 09:29
ale na drugi dzień czuć jak ściąganiesz łopatki do tyłu :D

FBH
10-02-08, 10:34
To rob szybki ruch, na wiekszym ciezarze, a co powtorzenie odkladaj hantel na ziemie. Czucie plecow gwarantowane.

BeHappy
10-02-08, 12:01
szybko byle by zrobic ? co to za nowa technika ? zawsze jest mowione ze wolno (oczywiscie bez przesady) dokladnie nawet gdy ciezar ma byc mniejszy.
a co mu z tego ze dolozy 10kg wiecej a jutro nie bedzie mogl sie schylic ?

Nuru89
10-02-08, 14:50
malo osob czuje plecy, no chyba, że w MC
Ze jak ? Nie rozumiem... Jak mozna nie czuc trenowanych parti miesniowych? Moze sie obijacie ;) Ja czuje kazdy, najmniejszy miesien...

Borys
10-02-08, 15:17
Moze nie czujecie miesni pleców bo dobieracie za male ciezary? To jest duza partia miesni, a skoro duza partia to potrzebne duze ciezary...

Paluch
10-02-08, 17:04
jak cwicza i nie czuja, to znaczy, ze zle wykonuja cwiczenie...

FBH
10-02-08, 17:39
Plecy sa miesniem, gdzie szybkie, dynamiczne ruchy, najlepiej rozbuduja najszersze. Gdy wioslowalem powoli, nie opuszczajac hantla na ziemie, moje plecy (haha) byly smieszne, bo ich nie bylo. Odkad zaczal robic szybki, dynamiczny ruch, ze startem z martwego punktu i na wiekszym ciezarze, widze jak idzie w nich sila i szerokosc. Wiadomo zrobi jak uwaza, ale plecy nie sa smiesznym wyciskaniem wasko ze ruch ma ruch dokladny co do milimetra i wolniejszy niz slimak...

Paton
10-02-08, 17:58
Trzymaj ramie blizej ciała i jezeli przy 12 pow nie czujesz plecow zrob jeszcze 5pow, a zeby tego uniknac w kolejnej seri zwieksz ciezar.

klosu93
10-02-08, 21:42
haha jamam na to patent mialem tak samo i to trzeba dla lepszego efektu przy koncu ruchu nie dotykac do brzucha tylko wydłuzyc ruch i tak jakby "odpalac kosiarke" ale tez nie za bardzo ciągnąc do góry.